S.O.S. за Європу

Дата публікації:   2009-06-07
Автор:  

 

Відкритий лист депутатам Європарламенту

 

S.O.S. за Європу

 

Вступ

 

Цими днями вирішується майбутнє Європи. Вирішується, чи настане процес відродження, або чи продовжуватиметься процес отруювання і викопається гріб християнству в Європі. Сьогодні духовними отруйниками є теологи і церковні прелати з духом апостазії, які вбивають живе християнство. Його гробарями є ініціатори Лісабонської угоди (ЛУ), ті з євродепутатів, які мають з ними єдність духа, і масони. Коли б то це, що ми викриваємо, було неправдою! Це шокує, але так воно є! Що робити? Метанойте (змініть мислення) і вірте Євангелію (Мк.1,15). Як?

1)        Єпископи ЄС, вчиніть визнання віри і відречіться апостазії.

2)        Євродепутати, скасуйте ЛУ, а тим самим і референдум в Ірландії.

3)        Християни всіх країн ЄС, об’єднайтеся в безперервній молитві!

 

Відкритий лист депутатам Європарламенту

 

Шановні депутати ЄС,

звертаються до Вас єпископи Правовірного Синоду Греко-Католицької Церкви України. Ви тепер змагаєтесь за впровадження т.зв. Лісабонської угоди. Чеський президент В.Клаус сказав про Лісабонську угоду:

 

а)      „ЛУ є геніальним трюком німецької канцлер А.Меркел та її юристів, бо текст (неприйнятої європейської конституції) перевели на цей незрозумілий текст.

 

б)      „Депутати Сенату в Чехії були виставлені великому зовнішньому і внутрішньому тиску. На кінець капітулювали (6.05.2009).

Отож не йдеться про вільний вибір, бо а) не ясно, що підписується, б) кожен депутат виставлений великому тиску.

Президент Чехії у своїх виступах вказує, що ЛУ веде до втрати демократії і до встановлення диктатури.

Це є політична область. Тут вже не йдеться лише про економіку, але про ідеологію.

 

А духовна область? Ми бачимо, що за ЛУ є дух (духовна істота), що нав’язує неморальні закони, які протирічать людській природі, а тим нищать християнські цінності. Наслідком є вже розпочатий духовний голокост, масовий суїцид (самогубство) Європи, а це через закони про аборти, евтаназію, а насамперед, через закони про гомосексуальні подружжя, за які сходить вогонь з неба! Але набагато більшою карою є вічний вогонь після смерті! Тут не йдеться про жарт! Сміятися може тільки цинік!

 

Європа майже 2000 років формувалася Божим законом: Декалогом. Ці заповіді є в гармонії з людською природою. Три перші будують відношення до Бога, а сім наступних – відношення до ближнього. Вони сконкретизовані до коротких речень чи тільки до слів: „Не вбий! Не чужолож! Не кради!” Хто порушує одне, той швидше чи пізніше почне порушувати і інші. Кожна людина на якийсь спосіб грішить. Однак вихід не є в тому, щоб заперечувати Божий закон. Рішенням є дорога самокритичності, покаяння і правди.

 

Німецька канцлер безустанно закликає Папу, щоб вирішував питання голокосту, бо це, мовляв, сьогодні є найактуальнішою справою. Запитуємо: Хто має на сумлінні голокост? Ідеологія (дух) нацизму! Як ця ідеологія дісталася до влади? Через вільні вибори! Як можна було уникнути голокосту і трагедії ІІ Світової Війни? Так, що вчасно була б виразно і відважно викрита суть цієї ідеології! Церква мовчала, не була пророчим голосом для народів Європи! Чи було можливим передбачити з певних симптомів трагічні наслідки? Так! Гітлер походив з католицької області Австрії, де однак в цей час замість живої віри був поширений спіритизм. Сьогодні спіритизм також дуже поширюється між студентами Німеччини. Він суттєво поєднаний з магією і віщуванням! Пригадуємо, що т.зв. альтернативна медицина, а особливо гомеопатія, не є природнім лікуванням, але вона має духовне коріння – магію.

 

На окультній основі магії, віщування і спіритизму базується поганське ідолопоклонство (сьогодні Нью Ейдж) зі своїми збоченими культами, цинізмом і принесення людей в жертву демонам!

 

Гріхи проти Першої Заповіді (поклоніння іншим богам – демонам) ведуть до втрати совісті і відкриття себе збоченням. ЮНЕСКО 27.01.1978 видало в Брюсселі Декларацію прав тварин (14 статей).  В статі 13 говориться: „З мертвою твариною треба поводитися з пошаною”. Однак для померлих людей еколог Л.Конті пропонує: Найсприйнятливішою альтернативою (для поховання покійників) було б виготовлення з них спеціальних консерв для харчування псів і котів”. Ст.13 далі говорить: „Насильні сцени, де тварини є жертвами, мусять бути заборонені по телебаченню і в кінотеатрах.” На жаль, людина не має такого права.

 

І.Ньоюкірг, лідер захисту прав тварин, проголосила: „Я не думаю, що людські істоти мали би мати право на життя. Це є збочене розуміння вищої касти. Миша має таке ж право, як свиня, пес чи дитина” (такими є плоди аморальної реінкарнації). Під час минулорічних гонінь на християн в Індії помираючий священик сказав: „Тут більше прав має тварина, ніж людина”. Врешті священна корова і обожнення тварин свідчать про цю аморальність поганського індуїзму. Цього ж духа мав і Гітлер, який звідти черпав інспірації. Наприклад: окультний символ свастики і його плоди – концтабори. Гітлер також мав чотирьох віщунів з Тибету, що через нього втілювали того ж духа смерті. Тут цілком ясно видно, який дух є за темним поганством. Це не до порівняння з Декалогом, що має в основі: а) любов до Бога, б) любов до ближнього. На Декалозі базувалася також Європейська культура і право.

 

Окультизм поєднаний з гомосексуалізмом (див. Рим. 1,21-28).

Окультизм в своїй основі є відверненням від правдивого Бога  і Його законів, та відкриттям себе антибогу. Це було головним коренем голокосту.

 

Лісабонська угода у своїй суті є також відверненням від істинного Бога і відкриття себе антибогу (сатані). Це є коренем духовного і фізичного голокосту цілого ЄС! Сьогодні насправді найактуальнішою справою є: не допустити голокост Європи! Як? Скасуванням ЛУ!!!

 

Шановні Євродепутати, коли Ваш син, донька, внук чи внучка стануть гомосексуалістами, наркоманами або захворіють на СНІД і Ви закуштуєте терпкі плоди ЛУ, чи будете з цього спокійні?

А якщо Ви самі будете в лікарні, а лікар потурбується про Вашу передчасну „солодку” смерть – евтаназію? Куди і до кого зможете відкликатися? Якщо доживете до старості, а хтось буде зацікавлений у Вашому майні, то середником для цього йому послужить евтаназія з Вашим „додатковим” підписом.

 

Що стосується абортів – плодом вже є вимирання Європи. Статистики вказують, що в ЄС є 16 мільйонів мусульманських переселенців, які мають народжуваність 8,9% , причому Європа тільки 1,2-1,36 %. За 15 років в Голландії, а скоро і в інших державах ЄС, будуть переважати мусульмани, так що Ваші діти і внуки, можливо, вже будуть змушені респектувати закони шаріату!

 

Для Вас, що ще вважаєте себе християнами, Лісабонська угода є зрадою Христа, прилюдним відреченням від Нього. Він і тобі каже: „Хто не визнає Мене перед людьми, того і Я не визнаю перед своїм Небесним Отцем”.

Дух ЛУ не дозволяє живого християнства. Дозволяє тільки мертве, бездухе, відпале християнство. Щирі християни будуть переслідувані, як злочинці, що порушують державні закони!

Узаконений моральний розклад родини і суспільства поєднаний з втратою сумління, наркотиками і зі злочинністю. По суті йдеться про самодеструкцію і самоліквідацію не тільки християнства, але і Європи.

 

Хто є головним винуватцем

 

Головними винуватцями за моральний розклад не є ані Ви, ані напівтаємна організація масонів, які посвячуються антибогу. Головну вину несе відпале християнство.

 

Чому? Бо на ключові місця в Церкві майже півстоліття обирали людей під умовою: мусіли мати духа світу. Вони стали пропагаторами і охоронцями єресей, а тим самим і самодеструкції Церкви. Плодом німецької філософії і теології є дух відступництва. Цей дух конкретно відкрився через Голову Німецької єпископської конференції. Архиєпископ Р.Цолліч проголосив, що Христос не помер за наші гріхи! Це – єресь проти основної правди віри! Подібним єретиком є священик Т.Галік з Чехії, який входить в т.зв. Раду мудрих ЄС. Він не вірить, що Христос дійсно та історично воскрес, і пропагує буддизм! Його єресі прикриває кард. М.Влк. Усі три є відступниками, а наш Синод оприлюднив на них анатеми (пор.Гал.1,8-9).

 

Тому наш Синод закликав усіх єпископів ЄС прилюдно визнати віру та відректися єресей, і це до 14.09.2009. Хто з них цього не зробить, то цим показує, що має такого ж духа апостазії, як Архиєпископ Р.Цолліч. В цьому випадку на нього також лягає кара Божої анатеми – виключення з Церкви, а вірні такого відступника-апостата вже не сміють слухати!

 

Прилюдне визнання своєї віри і зречення єресей – це конкретне покаяння для єпископів ЄС.

 

В листі від 21.05.2009 ми закликали єпископів Ірландії захищати Божі закони і за ціну переслідування, якщо виступлять проти ЛУ, що нищить суть християнства і веде до самознищення Європи. Цими днями ми закликали християн Ірландії і всіх християн ЄС заснувати молитовні сторожі (ланцюжки)  і безперестанку, вдень і вночі молитися до Бога за чудо – скасування ЛУ! Багато з них постять в середу і п’ятницю на хлібі і воді.

 

Також ми послали пророче слово для Ірландії: його депутатам і президенту.

Шановні депутати Європарламенту, істинною мудрістю є серйозно рахуватися зі смертю, судом і вічністю. Ваші батьки і прабатьки були християнами. Вони не були ані буддистами, ані індуїстами, ані мусульманами. У своєму сумлінні Ви зобов’язані захищати здорові моральні цінності Європи, а не впроваджувати протилежне! Ті цінності є поєднані з християнством.

 

Що є суттю християнства?

 

„Так Бог полюбив світ, що дав свого Сина Єдинородного, щоб кожен, хто в Нього вірить, не загинув, але мав життя вічне” (Ів.3,16). Замість слова „світ” особисто постав своє ім’я. Це Боже слово дано і тобі. Так Бог полюбив тебе N., що дав свого Сина Єдинородного, щоб ти не загинув (-ла), але мав (-ла) життя вічне! Тут йдеться про ту найважливішу річ, що стосується тебе і твого життя. Однак не тільки цих 70-80 років життя тут на землі, але твого вічного життя! Ісус тепер каже і Тобі: „Ось стою при Твоїх дверях і стукаю. Хто почує і відчинить, Я до нього ввійду, і буду з ним, а він зо Мною” (Об.3,20). Ісус тепер стукає до Твого серця і через це слово. Умовою того, щоб Він увійшов, є відкрити Йому! Як? Вірою!

 

Усвідом собі реальність своїх гріхів, своїх провин перед Богом. Боже слово і тебе освідчує: „усі згрішили”, „кожен пішов власною дорогою” (Рим.3,23; Іс.53,6). Гріх не стає гріхом аж тоді, коли його видно, наприклад, що брехнею і несправедливістю ти спричинив біль ближнім, або через аборт ти вбила своє дитя. Гріх полягає вже в тому, що ти є свавільник, що ти не послухав голосу Божого в тобі – своєї совісті, і що ходив своїми дорогами!

 

Далі Боже слово каже: „Заплата за гріх смерть, а дар Божий – вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім! (Рим.6,23). Отож заплата за гріх – це смерть, дочасна і вічна. Спасіння і вічне життя є тільки в Ісусі Христі!

 

Ісус стукає до твого серця. Вдома чи в храмі знайди собі кілька хвилин і усвідом, що стоїш перед Богом, обтяжений гріхами, за які тебе чекає кара, дочасна і вічна смерть. Усвідом собі, що Бог тебе любить – дав свого Сина за тебе, за твої гріхи! Ісус є Бог, а водночас чоловік – пролляв на хресті свою кров і за тебе, на відпущення твоїх гріхів. Бог тобі сьогодні пропонує прощення. За яку ціну? „Ти був викуплений не золотом чи сріблом, але дорогоцінною кров’ю Ісуса Христа, Сина Божого” (пор.1Пт.1,18-19). Але цього не досить. Якщо ти не приймеш цю пропозицію, то для тебе все є намарно. Недостатньо Божої любові до тебе, того, що Бог задля тебе став людиною, що задля тебе взяв на себе найважче фізичне й духовне терпіння і смерть, що за тебе було повністю заплачено. Намарно текла кров, якщо ти відкинеш цей найбільший дар, який тобі Бог сьогодні дає! Що робити? Клякни і скажи: Ісусе, вірю, що Ти мене любиш, вірю, що Ти мій Спаситель, приймаю все, що Ти для мене зробив! Даю до Твоїх рук ціле моє минуле і майбутнє. Приймаю Тебе за свого Спасителя і свого Господа!

 

Якщо зробиш цей крок віри, то в духовній області настає зміна. Яка? „Тим, які Його прийняли, дав владу стати Божими дітьми” (Ів.1,12). Так, ти тепер Божа дитина, ти тепер спадкоємець Божого Царства, тепер маєш життя вічне, а також тепер повністю здійснюється: „Хто має Сина, має життя вічне” (1Ів.5,12). Якщо сумніваєшся, то апостол Іван тобі каже: „Це вам (тобі) пишу, щоб ви знали, що маєте життя вічне” (1Ів.5,10).

 

Зроби ще зовнішній крок: визнай свою віру хоча б перед однією людиною: „Коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, бо серцем віруємо на оправдання, а устами визнаємо на спасіння” (Рим.10,9-10).

 

Що робити далі? Візьми Біблію і почни її читати по-простому – без різних заплутуючих коментарів (відлякуючими є коментарі т.зв. Індійської Біблії). Читай Св.Письмо хоча б рік, читай його усвідомлюючи, що Бог через літеру Св.Письма говоритиме до твого серця. Почни читати найперше Новий Завіт, Євангеліє св.Івана, а тоді Діяння Апостолів. Зроби і другий крок – прийми Божого Духа.

 

Апостол Павло переслідував християн, їхав до Дамаску, щоб їх ліквідувати. На дорозі йому з’явилося велике світло, а в ньому – Ісус, який йому сказав: „Савле, Савле, чому Мене переслідуєш?” Кінь став дибки, Савло з нього впав і осліп. Тоді сказав: „Господи, що хочеш, щоб я робив?” Ісус йому відповів: „Йди до міста, а там тобі скажуть, що маєш робити”. В місті жив один учень, Ананія. Йому Господь сказав: „Негайно іди до дому, на вулицю, що Простою зветься, і пошукай в домі Юдовім Савла. Він якраз молиться і має видіння”. Ананія прийшов, поклав на Павла руки і сказав: „Брате Савле, Господь послав мене. Той самий Ісус, який з’явився тобі на дорозі, хоче, щоб ти знову бачив і був наповнений Св.Духом.” І хвилі тієї ніби відпала йому з очей луска, і зараз видющий він став, і зразу ж охристився. З дамаськими учнями він пробув кілька днів, і одразу ж почав у синагогах звіщати, що Ісус є Месія. Його намагалися вбити. Він відійшов у арабську пустиню і був там три роки. Тоді повернувся і проповідував Христа і Його Євангеліє в Римі, Афінах, Коринті і Малій Азії. На кінець за це свідоцтво він був стятий мечем в Римі 67 року, того ж дня, коли був розіп’ятий головою до низу апостол Петро.

 

В своїх листах апостол Павло каже: „Бо для мене життя – то Христос, а смерть – то надбання” (Фил.1,21) „В Ісусі заховані всі скарби премудрости й пізнання” (Кол.2,3). „Я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа” (Фил.3,8).

 

Після прийняття Святого Духа тобі відкриється те, що є за літерою Св.Письма – Дух Божий, який є головним автором Св.Письма. Усі наукові пояснення т.зв. теологів, які не навернулися, не прийняли Божого Духа і не живуть з Ісусом, відводять від суті і вбивають Боже життя у тих, які Його з вірою і покорою прийняли. Цих сучасних клерикалів, фарисеїв і садукеїв, які начиталися різних релігійних інформацій, треба остерігатися. Дух, що є за ними, засудив Христа на смерть і засуджує Його й тепер в душах вірних! Плодом цієї офіційної Церкви є мертве і бездухе християнство, яке репрезентує Єпископська конференція Німеччини зі своїм Головою Архиєпископом Р.Цоллічем, який цього року 18 квітня прилюдно заперечив суть цілого християнства! Це є відлякуючим прикладом і знаком того, якого відступницького духа має більшість європейської ієрархії! Тому стан християнства в Європі є такий, який є. А тому і наш Правовірний Синод з України закликав всіх єпископів до покаяння. Це полягає у визнанні істинної віри і у зреченні єресей! І це є самозрозумілим, для кожного християнина, але для деяких єпископів ЄС це самозрозумілим не є. Кожний єпископ, який до 14 вересня не визнає свою віру, підпадає під кару Божої анатеми, і нічого не змінює той факт, що і надалі буде займати уряд.

 

Так, ці дні є історичними для Європи, для Церкви і для євродепутатів. Цими днями на багатьох місцях в Європі Божий люд почав безперервно, вдень і вночі, молитися за Вас, дорогі євродепутати, за своїх єпископів, щоб вони визнали свою віру, за Ірландію, за щасливе майбутнє Європи! (Такі молитовні сторожі в 1988-89 роках випросили в Чехії падіння комунізму). Фальшива програма т.зв. Лісабонської угоди є дорогою до самодеструкції особи, родини і суспільства.

 

Єдиною правильною дорогою є Ісус. Не якась теологія, філософія чи психологія, але Він як особа. Ісус сказав: „Я – Дорога, Правда і Життя” (Ів.14,6). Є багато фальшивих доріг, є багато т.зв. правд, які однак не дають життя, але смерть, і які в дійсності не є правдами, а півправдами та обманом! Ісус є життя, в Ньому і ти маєш життя вічне. „В нікому іншому немає спасіння” (Ді.4,12), в жодних медитаціях дзену чи йоги, в жодному езотеричному посвяченні масонів! Все це є фальшиві дороги, що ведуть не до життя, а до вічної смерті!

 

Нехай в Брюсселі і Страсбургу, а також і у Вашому особистому житті головним символом буде хрест, знамення нашого спасіння. Викиньте різні символи знаків зодіаку, пов’язаних з гороскопами, викиньте циркуль і масонську кельню, що є символами царства темряви! Замість різних упанішад, бгаґадґавіти, різних нірван і езотерик, поєднаних з царством темряви, прийміть чисте Боже слово, подане в Євангелію. Замість людських філософій і психологій, які не дають сили подолати зло і гріх, прийміть Христа і Його Спасіння.

 

Поверніться назад до Бога і до вічного життя, яке є в Христі. Поверніться назад до своїх християнських коренів! Поверніться назад до віри ваших батьків, дідів і прадідів! Поверніться до правди! Йдеться про найосновнішу річ – йдеться про Ваше вічне життя чи вічну смерть.

 

Йдеться про вічне життя мільйонів! Йдеться про щасливе чи нещасливе майбутнє Європи! Ці години вирішують питання життя чи смерті! Тому щирі християни Європи вночі і вдень взивають до Бога про рятунок! І Ви впадіть на коліна, і Ви признайте собі, що були обманені і кинені на фальшиву дорогу, що веде до самодеструкції і вічної загибелі!

 

Будьте відважні, виступіть за Правду і Життя. Це все є у Христі. Зречіться брехні і фальшивих доріг, які є у фальшивих ідеологіях, за якими є дух брехні і смерті!

Ми Вам сьогодні від імені найвищого авторитету проголошуємо це пророцьке слово – Бог через Мойсея, а тепер через нас, звертається до Вас: Сьогодні кладу перед тобою життя і добро, смерть і зло. Коли чинитимеш те, що Я тобі сьогодні наказую, щоб любив Господа, Бога свого, ходив його дорогами і зберігав Його заповіді, то житимеш і розмножишся. Господь, Бог твій, буде тебе благословляти.

 

Однак якщо твоє серце відвернеться і ти не слухатимеш, але даси себе звести і будеш поклонятися іншим богам і служити їм, то проголошую вам сьогодні, що повністю зникнете!”

 

Дорогі депутати ЄС, це слово сьогодні, в половині 2009 року, Бог дає Вам і цілій Європі! З цього слова кожен з вас буде складати звіт в годині смерті – і це не згідно з законами, за які самі проголосуєте, але згідно з незмінними і вічними Божими законами. Дух, що є за Лісабонською угодою, – це дух бунту проти Бога, і ЛУ є злочином проти людства, бо узаконює збочення і зло! Господь наголошує: повністю зникнете! Бог дав приклад для перестороги, коли за збочення в Содомі і Гоморі зійшов вогонь з неба і спалив ці два міста!

 

Боже слово ясно каже: „Це було дано як пересторога усім народам в майбутньому”. Схвалення гомосексуальних шлюбів є знаком втрати розуму, совісті і моралі. Є тільки одна дорога до спасіння, а нею є покаяння! Тому ми, єпископи Правовірного Синоду України, іменем Божим закликаємо Вас: Скасуйте Лісабонську угоду, скасуйте другий референдум, який незаконно нав’язали Ірландії!

 

Це Вам нашими устами каже Бог, а ми це в імені Церкви Вам передаємо.

 

Єпископи Постійного Правовірного Синоду УГКЦ

+ Методій, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

 

Підгірці 7.6.2009

Львів, Україна

Копії: 

- Святіший Отець Бенедикт XVІ;

- Президентам Європейських держав

- Міністрам Європейських держав

- Представникам Католицької і Православних Церков

- Представникам Протестантських Церков

 

Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.сommunіtу.org.uа, pidhirci.community@gmail.com

 


Приєднані файли
S.O.S. за Європу (7.6.2009) Скачати S.O.S. за Європу (7.6.2009) .DOC 84.0 kB