Діти, виховані гомосексуальними парами, мають проблеми в зрілому віці

Дата публікації:   2012-07-29
Автор:   Зі світу

 

Діти, виховані гомосексуальними парами, мають проблеми в зрілому віці

Згідно з новими даними, які опублікував 10 червня американський науковець Марк Регнерс, діти, виховані гомосексуальними партнерами, мають більше проблем у зрілому віці, ніж їх однолітки, які ростуть в традиційних сім'ях.

 

«25 з 40 різних результатів – це статистична різниця відмінностей між дорослими, які виросли з матір'ю, яка мала лесбійські стосунки, і тих, які виростали в нормальній сім’ї», – сказав агенції CNA пан Регнерс. Діти з гомо-подружжь в дорослому віці мають нижчу середню зарплату, більше фізичних і психічних проблем зі здоров'ям і менш стійкі любовні стосунки, адже нестабільність відносин – це головна риса гомосексуальних чи лесбійських пар. Діти виховані ними, також мають більш високий рівень безробіття, куріння, потребу в соціальній допомозі і стають учасниками злочинів.

 

Регнерс у своїх дослідженнях опирається на дані нової праці  «Нові структури сім’ї» (New Family Structures Study), яка розглядає відмінності за 40-ка показниками в соціальних і персональних областях серед 3000 американців віком від 18 до 39 років, які були виховані у 8 різних типах сімей.

 

Ці нові дані заперечують інформацію, опубліковану в 2005 році Американською психологічною асоціацією, в якій говорилося, що «жодне дослідження не виявило, що діти одностатевих батьків в порівнянні з дітьми гетеросексуальних батьків були в чомусь обділені». За словами науковця, деякі з цих впливових досліджень надто опиралися на малу та нерепрезентативну вибірку населення – зосередились насамперед на добре освічені та білі одностатеві пари, а з цього потім робили загальні висновки про батьківство гомосексуальних осіб. При цьому замовчувалися справжні розбіжності між батьківством геїв та лесбіянок і батьківством нормальних сімей.

 

Соціолог зазначив, що його дослідження є "зазиранням в осине гніздо" інтенсивної критики, яку він назвав "необгрунтованим обмеженням дослідження". Дослідження було атаковано з боку організацій Family Equality Council, Human Rights Campaign, Freedom to Marry і Альянсом геїв і лесбіянок проти наклепів.

 

Дослідник заявив, що починаючи цей проект навіть не сподівався, які результати одержить. При оголошенні результатів своїх досліджень, він сказав, що найбільш важливим висновком його досліджень є те, що діти в дорослому віці будуть успішними та щасливими тоді, якщо проживуть все дитинство в сім'ї з матір'ю і батьком, особливо якщо батьки весь час перебувають у шлюбі.

 

Джерело:  

http://res.claritatis.cz/zpravy/severni-amerika/studie-deti-homosexualnich-paru-celi-v-dospelosti-obtizim-/5706