Відкритий лист Президенту України (4.6.2009)

Дата публікації:   2009-06-04
Автор:  

 

 

Віктор Андрійович Ющенко

Президент України

 

Відкритий лист Президенту України

 

Шановний пане Президенте,

ми, єпископи Правовірного Синоду УГКЦ дуже цінуємо все, що Ви зробили для українського народу (Помаранчева революція, демократизація суспільства...). Насамперед цінуємо Ваш цілісний погляд на особу, родину і суспільство. Суттєву потребу християнської віри (Церкви) Ви підкреслили словами: „Через духовні цінності (які забезпечує Церква) людина може прийти до розуміння свого призначення і місії в цьому житті. Все інше – це просто порох” (Львів, 28.05.2009). Також завдяки Вам минулого року гідно відбулося святкування 1020-літнього Ювілею Хрещення Русі-України святим Володимиром. Ви свідчите, що Вам особисто залежить на християнських цінностях. Ті цінності формували не лише Україну, але й цілу Європу. Ми вдячні Богові, що маємо християнського президента і будемо молитися, щоб Ви залишилися ним і надалі. Подаємо Вам дві актуальні думки:

1) Внутрішня проблематика Церкви

2) Ідеал християнського президента

 

До п.1) Внутрішня проблематика Церкви

 

Пане Президенте, дуже Вас поважаємо, і тому хочемо звернути Вашу увагу на хибні кроки в духовній області. Водночас мусимо признати, що Ви тут у великій мірі оправданий. Ані кард. Гузар, ані інші офіційні представники Церкви Вам ясно не сказали, що відвідування ворожбита на Закарпатті, і взагалі, будь-які контакти з такими людьми, Божий Закон вважає дуже серйозним гріхом. Коли ізраїльські царі зверталися до таких осіб, які репрезентують іншу, ворожу Богові духовність, то Бог за ці гріхи карав цілий народ катастрофами, війнами, а також вигнанням з їхньої землі до Вавилону. Отож тут йдеться про гріхи проти Першої Божої Заповіді. На цю область не мають правильного погляду навіть християнські депутати Верховної Ради, які минулого року схвалили діяльність ворожок, як офіційну професію. Просимо, прикладіть зусилля і анулюйте цей антихристиянський привілей, що в корені нищить особу і народ. Головна провина за неясний погляд в цій області лягає на офіційних представників Церкви, які до того ж дають поганий особистий приклад не лише вірним, але і цілому суспільству. Кард. Л.Гузар хвалиться, що віщує з допомогою маятника, а духовні сили, що тут діють, називає нейтральними фізичними енергіями. Так, тут діють енергії, але особові, інтелігентні і злі (демони). Інший предстоятель Церкви був на фотографії у газеті разом з чоловіком, що займається такими „енергіями” і такою духовністю, який кладе на нього руки начебто для оздоровлення і „благословення”. Це дуже поганий приклад, який зневажає нашого Спасителя і Його Євангеліє. Це є антиприклад офіційних предстоятелів Церков в Україні, що вносять народу не світло і благословення, але духовну тьму і прокляття.

 

 

Ми, як єпископи Правовірного Синоду УГКЦ, зобов’язані Вам і цілому народу вказати на ще один – також хибний погляд, який теперішньою апостатичною ієрархією фальшиво подається як офіційний погляд Церкви. В сучасності з Західної Церкви приходить деструктивна хвиля, яка і нашу Східну Церкву (УГКЦ і Православну) веде до самодеструкції. Йдеться про гріхи проти ортодоксійної віри, які одночасно є гріхами проти Першої Божої Заповіді. Великий вплив на цілу Церкву сьогодні має німецька теологія, що базується на т.зв. науковому поясненні Св.Письма (історично-критичний метод). Плодом цієї теології є поступовий відпад від віри, ставлення під сумнів і заперечення усіх основних правд християнства. Голова німецької Єпископської Конференції, Архиєпископ Р.Цолліч 18.04.2009р. проголосив: „Христос не помер за наші гріхи, але тільки з солідарності із бідними”. Це – єресь, яка заперечує усе християнство. Наш Синод на це реагував тим, що перед цілою Церквою виголосив на дотичного Божу кару – анатему – за проповідування іншого євангелія (Гал.1,8-9). Це ми зробили і на підставі Божого авторитету, який нам був даний, як наступникам апостолів і пророків (Еф.2,20). Також ми попросили Папу, щоб позбавив дотичного і офіційного уряду в Церкві. На жаль, цей єпископ не єдиний. Більшість єпископів західної Європи відкрилась цій єресі або паралізована нею. Цій деструктивній теології відкрив двері в Україні і кард. Л.Гузар. У своїй книзі „Бесіди з Блаженнішим кард. Л.Гузаром. До постконфесійного християнства” і у своїх публічних виступах він проповідує єресі. Тому ми були зобов’язані оприлюднити Божу анатему на нього і на єпископів, що творять єдність з ним і його єресями. З того часу Л.Гузар і єпископи (апостати) вже незаконно окупують церковні уряди в УГКЦ. Папа поки що мовчить, бо розуміє, що це питання треба вирішувати комплексно. За апостатичною ієрархією є ціла антипапська і апостатична система, яка є всередині Церкви і нищить саму Церкву. Пане Президенте, проблема апостатичного і ортодоксійного Синодів стосується цілої України, а отож і Вас. Яке є рішення?

 

Перший варіант:

 

Відкликання кард. Гузара Папою. Однак Гузар лицемірно вимагає захисту від держави. Він і його люди твердять: „УГКЦ є найстабільнішим соціальним елементом в Україні, тому треба її респектувати”. Цим непрямо наголошує, що треба респектувати його і цілий апостатичний Синод. На жаль це він і його однодумці не тільки нищать суть УГКЦ, але навіть хочуть впровадити цю отруйну модель і до т.зв. одної помісної Української Церкви. Тому підкреслюємо, що на базі єресей і відступництва (апостазії Гузара і його синоду) від ортодоксійної віри неможливо створити жодної правдивої єдності. Така глобалізація Церкви була б на шкоду всім вірним і цілій Україні. Коли б Л.Гузар відступив, а єпископи чинили би правдиве покаяння, то ми охочі увійти в склад цього Синоду і змагатися за правдиву обнову УГКЦ на базі навернення і покаяння. За Східною Традицією (св.Василій Великий) ці єпископи вже ніколи не мали б займати жодних церковних посад. Але можна припустити, що коли б чинили щире покаяння, то Папа уділив би їм особливу ласку і знову повернув би їм їхні уряди. В жодному випадку наступником Л.Гузара не може бути ніхто з представників єресі!

 

Другий варіант:

 

Кард. Л.Гузар і Синод не хочуть чинити покаяння, не хочуть зректися єресей. Божу анатему, що є над ними цинічно бойкотують. Навіть зловживають державними органами (через особисті контакти), які згодом допускаються щодо нас релігійної дискримінації. Закони України є дуже толерантні і щодо нехристиянських спільнот (навіть сект) і без проблем їх реєструють, посилаючись на свободу віровизнання. Однак нам ця свобода не надається. Ми і вірні, які є з нами у єдності, домагаємося законної реєстрації правовірних релігійних громад і центру. Наші прохання, однак, постійно нам лицемірно повертають і то як зі Львова, так і з Тернополя, Івано-Франківська і Києва. Неофіційно ця дискримінація пояснена тим, що кард Гузар начебто вплинув на Президента, щоб заборонити реєстрацію, бо, мовляв, йдеться про розкол.

 

Відповідаємо: Тут не йдеться про розкол, але про відродження. Ця ситуація схожа на ту, в якій були Ви під час Помаранчевої революції і після неї, змагаючись за демократію, однак Ваші неприятелі звинуватили Вас в розколі України.

 

Пане Президенте, не лише в рамках толеранції чи релігійної свободи, але і в рамках духовного добра України, дозвольте нашому Правовірному Синоду УГКЦ і всім правовірним офіційно зареєструватися під назвою ПГКЦ (Правовірна Греко-Католицька Церква). Наш Правовірний Синод очолює Архиєпископ Михайло Осідач (79р.).

 

В Україні є три Православні Церкви. Тут можуть бути і дві греко-католицькі. Це є практична толеранція, про яку часто говорите.

 

До п.2) Ідеал (декалог) християнського президента

 

Будучи представником правовірного вчення УГКЦ пропонуємо Вам наступну модель, з якою можете виступити перед президентськими виборами. Якщо так зробите, то не лише ми будемо повністю Вас підтримувати, але тоді голосувати за Вас зобов’язаний у сумлінні кожен християнин, і це не лише член УГКЦ чи Православних Церков, але і християни інших деномінацій (римо-католики, баптисти...). Тоді навіть щирі атеїсти зобов’язані у сумлінні проголосувати за Вас, якщо їм йдеться про здорові моральні принципи суспільства. На кінець, віримо, що сам Бог дасть Вам своє особливе благословення, якщо Ви повністю станете на Його бік і обстоюватимете Його закони (Декалог, Христові заповіді). Тоді Бог через Вас прославиться. Цим Ви станете прикладом для всіх президентів Європи. Ця здорова програма обнови особи, родини і суспільства буде прикладом особливо для Росії. Тоді тут здійсниться пророцтво: „Якщо Росія навернеться, то не буде третьої світової війни” (пророцтво Богородиці з Фатіми).

 

В чому бачимо основні підвалини духовного відродження народу:

 

1) Тут мусить бути духовна закваска здорового християнського вчення і здорової моралі. На жаль, кард. Гузар і його апостатичний Синод не є цією закваскою, але швидше духовною отрутою УГКЦ і цілого народу.

 

2) Народ потребує і моральний зразок. Щоб Ви ним стали, потребуєте здорових дорадників. В жодному випадку цими дорадниками не можуть бути віщунки чи віщуни. Через їх поради і відкривання на їхню діяльність, навпаки, приходить прокляття на цілий народ.

 

3) Треба узаконити, щоб через мас-медіа проповідувалися здорові моральні і духовні принципи, які закорінені в християнській традиції України. Слід обмежити до мінімуму фільми і передачі, які пропагують цинізм, нечистоту і збочення.

 

4) Треба запровадити такі закони, які в сучасній демократії будуть підтримувати здорову формацію молодої генерації. Йдеться про свідому підготовку до подружжя і життя збудованого на відповідальності, сумлінні і Божих законах. Молода генерація потребує бачити приклади та ідеали і в героях з минулого. Їхні подвиги треба наслідувати. Тому області культури і освіти повинні прямувати до головної мети, а нею є моральне оздоровлення особи, родини і суспільства.

 

5) Треба, щоб мас-медіа не мали можливості деморалізувати молоду генерацію пропагуванням зла, культу насилля і чужих релігій на шкоду для християнства (на жаль, багато TV-каналів є в руках закордонних центрів). Треба, щоб міністерство культури заборонило фільми, які ображають христинство (напр. Код да Вінчі, де є зневажений і висміяний наш Господь і спаситель Ісус Христос, і це підлим способом). Є великою ганьбою, що ці фільми були дозволені в Україні.

 

6) Конкретно треба обмежити до мінімуму гральні автомати, заборонити пропагування наркотиків, не наголошувати на декадентних філософіях, психологіях, і не практикувати орієнтальні медитації поєднаних з магічними практиками.

 

7) Також треба вирішити питання корупції, що паралізує цілий народ. Однак це все без правдивого внутрішнього навернення людини, без проповідування здорового Євангелія, є неможливим. Єретичне християнство, яке репрезентує кард. Гузар є найбільшою перешкодою духовному воскресінню і пробудженню цілої України. Він сам є негативним прикладом корупції – симонії всередині Церкви.

 

8) Не бійтеся публічно заборонити гомеопатію (т.зв. альтернативна медицина), яка є: а) шахрайством з точки зору науки; б) особливо молоду генерацію відкриває духовній інфекції віщування і магії, оскільки ця практика заснована на такому фундаменті. Так відбувається поступове отруєння душ українського народу. За цілою системою є мільярди доларів, але більшу ціну мають людські душі, за які і Ви маєте відповідальність. Якщо б священики навернулися і молилися за духовні та фізичні зцілення, то настало б оздоровлення як особи, так і народу.

 

9) Питання гомосексуалізму: Останніми роками в Європі розпочалися цілеспрямовані кампанії за впровадження гомосексуальних шлюбів. Ця аномалія була поставлена на один рівень з подружжям і то через державні закони. Ця аморальна модель Євросоюзу в жодному випадку не може бути прикладом для України, бо веде до деградації особи, родини і суспільства! Боже слово виразно попереджає перед цією моральною епідемією, за яку прийшла кара з неба у вигляді вогню. Це дано як пересторогу усім поколінням. На жаль в Україні ця кампанія вже відстартувала. Ми надіслали депутатам Верховної Ради брошурку на цю тему. Також ми закликали всіх християн, щоб від свят П’ятидесятниці (7.6. 2009) аж до свята Покрову Пресвятої Богородиці (14.10.2009) безперервно вдень і вночі молилися за зупинення цієї кампанії, а одночасно за духовне воскресіння України (спосіб безперервної молитви висвітлений в пастирському листі від 23.5.2009, www.community.org.ua).

 

10) Відновіть посвячення цілої України Пресвятій Богородиці так, як це вчинив син св. Володимира, Ярослав Мудрий. За прикладом св. Володимира, який розійшовся з поганством, не дозвольте ані тепер, ані в майбутньому відвідини далай-лами в Україну. Далай-лама є представником демонського світу і вважає себе перевтіленим богом. Через далай-ламу приходить прокляття! Якщо Ви колись були у якогось віщуна чи віщунки, то відречіться цього. Дайте цим приклад всім депутатам та цілому народу, що хочете шукати справжнє світло згори від Бога і не хочете приймати фальшиве світло від тих, які воюють проти Бога! Тому, скасуйте закон, яким минулого року ворожбитство офіційно було потверджене як професія. Також мусимо щиро Вам сказати, що занепад родини і суспільства спричиняє певна організація, яка впродовж більше ніж 200 років скрито і систематично нищить моральні вартості та має на сумлінні багато воєн і катастроф. Останнім часом ця організація дуже поширилася і в Україні, а саме між людьми, які мають певний суспільний або владний вплив на народ. Йдеться про масонів. Перервіть будь-які зв’язки з цією організацією і станьте прикладом всім щирим політикам в цілій Європі. Не бійтеся переслідування або помсти цієї організації. Якщо Бог буде з Вами, Ви переможете і відкриєте двері для правдивого духовного відродження українського народу. Не бійтеся виступити і розпочати цю справу, яка однак буде продовжуватись і після Вас та принесе плоди справжнього благословення для цілого українського народу. Якщо станете проти цієї сили темряви так, як це вчинив Ваш попередник св. Володимир, то за Вас заступиться Бог!

 

Висновок

Шановний пане Президенте, якщо представите цю програму українському народу і якщо вона не буде висміювана у мас-медіа, але навпаки, буде висвітлена, то віримо, що серце народу, яке тужить за справжнім раєм не лише після смерті, але і тут, на землі, дасть свій голос за Вас. Суттєву потребу християнської віри (Церкви) Ви підкреслили словами: „Через духовні цінності (які забезпечує Церква) людина може прийти до розуміння свого призначення і місії в цьому житті. Все інше – це просто порох”. Якщо настане моральне оздоровлення народу, прийде і благословення в політичній та економічній області.

 

Моляться за Вас і благословляють

Єпископи Правовірного Синоду УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

 

Підгірці, 4.6.2009

 

Копії:

-         Святіший Отець Бенедикт XVI

-         Народним депутатам України

-         Президентам Європи

 

Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці, 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.community.org.ua, pidhirci.community@gmail.com

 

 


Приєднані файли
Відкритий лист Президенту України (4.6.2009) Скачати Відкритий лист Президенту України (4.6.2009) .DOC 61.0 kB