Модерний екуменізм – зрада Христа /Єпископам ЧЄК/

Дата публікації:   2012-07-26
Автор:   ВВП

 
Єпископам ЧЄК  

 

Модерний екуменізм – зрада Христа

 

Шановні Монсеньйори!

Наближається переверзійний похід Прага-прайд 2012. Монархістська громадська організація MONOS назвала його вершиною провокації і насмішкою над усіма здоровими традиціями чеського народу. Монархісти відкрито висловили свою радикальну незгоду з цією публічною демонстрацією збочення. Ганебно, що ви, представники Католицькогї Церкви в Чехії, на цю ситуацію мовчите, бо йдеться не тільки про напад на інституцію родини, але і на християнство в нашій державі. До програми цієї збоченої акції включено проведення т.зв. екуменічного богослужіння.

 

Ви, єпископи Чехії, не маєте права ховатися за неособову єпископську конференцію. Кожен з вас відповідає особисто – перед Богом, Церквою і народом. Якщо не маєте відваги до адекватної опозиції і ясного заклику всіх католиків до організації мирних маніфестацій, то мусите хоча б називати речі своїми іменами.

 

Ви мали завчасно підняти свій голос до духовної мобілізації і пробудити довірене вам стадо, щоб виступили за збереження християнських і моральних цінностей. Ви цього не зробили. Тому хоча б тепер назвіть гріх гріхом і ясно засудіть т.зв. екуменічні богослужіння, які є богохульною частиною гей-параду. Якщо не зробите і цього мінімуму, то понесете повну відповідальність за трагедію морально-духовного розкладу народу.

 

+ Ілля
Патріарх ВКП

 

Львів, Україна, 26.7.2012

 

Копії:

- Президенту Чехії

- Християнським Церквам Чехії

- Чеській владі і депутатам

- ЗМІ


Приєднані файли
Модерний екуменізм – зрада Христа /Єпископам ЧЄК/ (26.7.2012) Скачати Модерний екуменізм – зрада Христа /Єпископам ЧЄК/ (26.7.2012) .DOC 31.0 kB