Лідер російських комуністів звинуватив НАТО в утиску християн

Дата публікації:   2012-08-08
Автор:   Зі світу

 

Лідер російських комуністів звинуватив НАТО в утиску християн

 

Голова КПРФ Геннадій Зюганов виступив на захист християн від гонінь. У статті, опублікованій в офіційній газеті партії «Правда», Зюганов стверджує, що з усіх людей, переслідуваних за віру в світі, три чверті становлять християни.

 

За словами лідера КПРФ, у всьому світі гонінням піддаються близько 100 мільйонів християн. Також, посилаючись на дані ОБСЄ, Зюганов пише, що щорічно близько 100 тисяч християн гинуть в міжконфесійних конфліктах. На думку політика, однією з головних причин того, що відбувається, є «агресивна експансія НАТО на чолі з США». Агресивна політика глобалізації з боку американців призводить до загострення міжнаціональних відносин в ряді країн, серед яких, наприклад, Лівія, Нігерія і Єгипет. «Американські агресори нерідко сприймаються мусульманським населенням в якості „християн”. Та й самі янкі, виступаючи як затяті провокатори, люблять зобразити себе в ролі таких собі „хрестоносців”», - пише Зюганов.

 

Лідер КПРФ зазначає, що християн переслідують і на Заході. Дослідники вже відкрито говорять про те, що віруючому християнину сьогодні практично закриті або вкрай обмежені шляхи в багато професій. Скажімо, йому дуже важко стати суддею, лікарем, фармацевтом і т.д.

 

У квітні 2012 року Зюганов виступив на захист Російської Православної Церкви. «Не буде великим перебільшенням сказати, що наскоки на православ'я сьогодні вже мало чим відрізняються від нападів на патріотів - на всіх, кому дорогі й близькі Росія, її віра, традиції, звичаї», - підсумовує Зюганов.

 

Джерело: http://www.word4you.ru/news/16285/