Духовна окупація: Дні буддійської культури в Україні

Дата публікації:   2012-11-15
Автор:   Зі світу

 

Духовна окупація: Дні буддійської культури в Україні

 

У Києві до 11 листопада в «Українському домі» проходили «Дні буддійської культури в Україні». На цей раз відвідувачів чекає експозиція виставки «Скарб Тибету», майстер-класи з буддійської медитації та лекції лами Оле Нідала на тему «Йоги в сучасному світі».

Організаторами події виступили Благодійний фонд «Жива Традиція» та Релігійний центр українського об'єднання буддистів школи Карма Каг’ю.

За час свого існування виставка була експонована більш, ніж в 12 містах України, в деяких містах двічі або тричі.

Релігійний центр українського об'єднання буддистів школи Карма Каг’ю на сьогодні є найбільшою буддійською організацією в Україні: до його складу входять 20 буддійських центрів та медитаційних груп по більшості обласних центрів України. Таким чином псевдо-духовність охоплює майже всю Україну. В той час, як у країнах, де панує буддизм, християн переслідують, українці гостинно відкривають двері чужинницькій культурі, яка деструктивно впливає на свідомість громадян.

Найбільш трагічним є те, що буддійськими медитаціями захоплюється переважно молодь, яка потім стає цинічною і байдужою до своїх ближніх, адже буддизм, який прикривається миролюбністю, насправді закінчує в самообоженні та плеканні свого власного еґо. 

 

Джерело: http://3rm.info/30022-duhovnaya-okkupaciya-v-ukraine-prohodyat-dni-buddiyskoy-kultury.html