Зауваження і пропозиції до Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки

Дата публікації:   2012-11-28
Автор:   ВВП

 
Голові Львівської ОДА    
М.Д. Костюку    

 

ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ  

до Регіональної програми сприяння розвитку

громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки

 

Візантійський Вселенський Патріархат розглянувши Регіональну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки, яка розроблена на виконання Указу Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» вважає за доцільне висловити щодо нього такі зауваження і пропозиції.

 

1. Відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 розроблена програма забезпечить впровадження гендерних програм на регіональному рівні, зокрема «гендер рівності» i «подолання стереотипів» шляхом підтримки громадських ініціатив. Згідно цієї ідеології чоловік може проголосити, що є жінкою, і навпаки. Малим дітям вже з садочків нав’язуватимуть гендер-шизофренічне мислення. Наслідком цієї збоченої гендер-ідеології є психічно і фізично скалічені люди, нездатні до нормального життя. Ґендерна ідеологія суперечить Конституції України. Вона є системою, яка веде до моральної і фізичної ліквідації особи і суспільства. Прийняттям таких програм на регіональному рівні гендеристки хочуть обійти всі закони, які їм невдалось до цього часу просунути у парламенті.

 

2. Делегування окремих функцій держави інститутам громадянського суспільства (в тому числі ЛГБТ-організаціям). Оскільки в Україні зареєстрована Рада ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів, транссексуалів), то представники ЛГБТ-осіб зможуть «законно» взяти участь у реалізації державної політики в гуманітарній та соціальній сферах, а також впливати на прийняття законопроектів, які узаконюють гомосексуалізм та ювенальну юстицію. Це є злочин проти народу.

 

Передача окремих функцій включатиме:

- створення служби пробації. Відповідно до Указу Президента «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 лютого 2008 року «Про хід реформування системи кримінальної юстиції та правоохоронних органів» пробація - інститут права іноземних держав. Це спеціальна служба, яка здійснює свою діяльність з метою забезпечення суду інформацією про соціальну характеристику особи, з метою визначення найбільш запобіжного заходу або виду покарання для цієї особи. Служба пробації буде повністю керуватись міжнародними договорами, а також здійснювати координацію діяльності усіх органів державної влади (установ виконання покарань; органів внутрішніх справ; центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служб у справах дітей; центрів соціальної адаптації для звільнених осіб; центрів зайнятості; органів охорони здоров’я; освітніх установ; органів місцевого самоврядування), що буде загрожувати національній безпеці України.

 

Для прикладу в Голландії та Норвегії нашвидкоруч вишколені студенти, члени громадських організацій (наприклад, ЛГБТ-організацій лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів чи гендерних організацій таких як «Ла-Страда») фактично контролюють сім’ї. Ці т.зв. інспектори служби пробації збирають інформацію про конкретну сім’ю від шкільних товаришів дитини, сусідів, знайомих, вчителів, аналізують відносини між батьками і дітьми та готують свої висновки. Відомості надані службою пробації враховуються ювенальними судами при винесенні рішень про вилучення дитини від батьків. Як свідчить досвід, цілком індиферентна інформація стає причиною відбирання дітей. Карають, наприклад за т.зв. «бездоглядність» – коли дитина грається на подвір’ї сама, за «домашнє насильство»: прохання прибрати в кімнаті, винести сміття, помити посуд, ляпас по задку або якщо дитина плаче, має синець, коли має малу вагу, якщо в холодильнику немає визначеного соціальною службою набору продуктів, ін.

 

- впровадження медіаторів. Медіація разом з іншими елементами відновного правосуддя, такими, як ювенальна (кримінальна) юстиція, трансформує всю систему правосуддя, вторгається в сімейне життя, стосунки на робочому місці, в політичні відносини. Ця система є джерелом корупції, зловживань та розправ для зацікавлених осіб. Пересічна українська сім'я є незахищеною від таких «новинок» адже згідно медіації відкупитись від злочинів зможуть лише ті, хто має гроші, а звичайна людина, права якої порушені, вже не зможе претендувати на те, щоб винуватець був покараний. Втручання державних органів, інших юридичних, посадових і фізичних осіб в діяльність медіатора при підготовці та проведенні медіації забороняється.

 

Вимагаємо скасування цієї програм, як такої що суперечить Конституції та призведе до геноциду України.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, 28.11. 2012

 

Завантажити: Зауваження і пропозиції до Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки