У Римі планують будувати костели в супермаркетах

Дата публікації:   2012-12-20
Автор:   Зі світу

 

 

У Римі планують будувати костели в супермаркетах

 

Єпархія Риму подбала про те, щоб співробітники і покупці торгових центрів не забували під час недільного шопінгу про католицькі Меси, намірившись побудувати костели та каплиці прямо ... в торгових центрах італійської столиці. Про цю ініціативу заявив віце-президент Римського паломницького бюро і директор відомства культового будівництва о.Ліберії Андреатта. На території торгового центру «Euroma 2» буде споруджено справжній костел, в той час як в інших подібних комерційних структурах виникнуть культові споруди. «Кожної суботи та неділі через торговий центр 'Euroma 2' проходять 55000 чоловік, – сказав о.Андреатта. – Принаймні 2000 чоловік проживають у прилеглих висотних будівлях, плюс 3000 співробітників, продавців і робітників. Хто їм дасть можливість в суботу або неділю піти на Месу до або після робочої зміни? Тому ми вважали за потрібне створити необхідний простір для євангелізації».

 

Якщо ще в недалекому минулому неділя була днем, присвяченим насамперед Богові, то сьогодні релігійна практика навіть в цей день поступається місцем спорту, покупкам, відпочинку. Тому, за словами о.Андреатта, необхідно, щоб «церква» вирушила в ті місця, де можна зустріти людину сьогоднішнього дня.

 

Однак дана ідея, навіяна секуляризовним мисленням, різко суперечить Євангелії. Достатньо пригадати подію, коли Ісус виганяв всіх торговців з храму, які зробили з Божого дому «печеру розбійників». Замість того, щоб домагатися заборони торгівлі в неділю і вчити своїх парафіян святкувати Сьомий день, своїми ідеями-фікс Церква сама благословляє духа мамони, засліплена жадобою зиску.

 

Джерело: http://3rm.info/31127-latinyane-schitayut-chto-messa-vpolne-sovmestima-s-shoppingom.html