Новорічний заклик всім студентам України

Дата публікації:   2013-01-01
Автор:   ВВП

 

Новорічний заклик всім студентам України

 

Дорогі сини і дочки українського народу!

Ви вступаєте в історичний рік, який суттєво стосується вас, оскільки вирішується про ваше теперішнє і вічне майбутнє. Європа була побудована на християнських принципах. Україна і Росія прийняли європейську культуру через хрещення Святого Володимира в Києві.

 

Лісабонська угода в Євросоюзі є гробом християнства і Європи. Україна мусить повернутися до здорових, а не фальшивих християнських коренів. Це шлях до відновлення Європи. Треба зупинитися і зробити правдивий діагноз, який стосується кожного з вас, України і критичного ставлення до Європейського союзу та всесвітньої ідеології глобалізації і редукції людства.

 

На цьому життєвому перехресті необхідно зрозуміти пріоритет цінностей. З цим пов'язані життєві питання, які стосуються кожного з вас особисто. Хочеш бути щасливим? А як довго? Рік? Десять років? Все життя? Всю вічність? Або хочеш бути нещасливим тут, на землі, і після смерті? Яка мета твого життя? Щоб їсти, спати, працювати, здобувати інформації та просовувати інтереси якоїсь ідеології, яка, на кінець, приготує тобі дочасну і вічну смерть? Сучасна ідеологія, яку просовують світові масони і всесвітні організації ООН, ПАРЄ, ЄС, є ідеологією деструкції та смерті. Під високими поняттями приховується якраз протилежне. Отож йдеться про професійних обманщиків, прихованою метою яких є те, щоб ти сам собі викопав гріб і щоб викопав його і своєму  народу. Антидекалог Лісабонської угоди і пріоритет закордонної політики США і ООН базується на жорсткому просовуванні гендер-гей ідеології. Не йдеться тільки про збочений гомосексуалізм, який руйнує всі моральні, духовні, національні та християнські цінності, але йдеться безпосередньо про запрограмоване безумство, або, скоріше, сатанізацію. У дитячих садках дітей вже виховують так, щоб вони вже про себе не стверджували, що є хлопчиком чи дівчинкою, бо вони, начебто, мають т.зв. право на вибір своєї статі. З цією метою їх нав’язливо спонукають використовувати гормональні препарати, а потім піддатися операції зі зміни статі. На це вони самі мають «право» і то з 14 років. Ці духовно і фізично скалічені  молоді люди, які не знатимуть, ким  вони власне є, будуть піддаватися масовій маніпуляції до всіх форм збочення, пов'язаних з сексуальністю, окультизмом, сатанізмом і навіть людськими жертвами. З цим пов'язана і легалізація наркотиків, смертельний СНІД і так звана солодка смерть – евтаназія.

 

Дорогі студенти та студентки, мені серце  обливається кров'ю, коли я усвідомлюю, яку перспективу перед вами відкриває сучасне суспільство: без перебільшення, пекло на землі і пекло після смерті.

 

Бог дав Україні свободу. За неї на різних фронтах ваші діди та прадіди окропили українську землю своєю кров'ю. Вони поклали за неї власне життя. А тепер, через 20 років свободи, молоді люди так однобічно і некритично зманіпульовані, щоб за фальшиву ілюзію єврораю з автогеноцидними законами, продали цю свободу.  ЄС не є раєм, але тюрмою народів! Може, деякі з вас чули критичний голос євродепутата Н. Ферейджа, який вказує, що тут йдеться про втрату свободи і введення тотальної диктатури і контролю (див. виступ в Європарламенті http://uogcc.org.ua/ua/video/index.php/article/.7539/; http://uogcc.org.ua/ua/video/index.php/article/.7538/; http://uogcc.org.ua/ua/video/index.php/article/.7551/; http://uogcc.org.ua/ua/video/index.php/article/.7520/).

 

Якщо маєте відвагу поглянути правді у вічі, то нагадуємо вам, що в Норвегії, відповідно до Конвенції ООН, був прийнятий закон, згідно з яким  з 2012 року діти вже не належать батькам, але є власністю держави. Вона може будь-коли відібрати їх у батьків. Кожного дня у люблячих  батьків викрадають 33 дитини і віддають їх у т.зв. прийомні сім'ї педофілів, гомосексуалістів або циніків, які збагачуються на нещасті дітей. Щороку 59 з цих викрадених дітей здійснюють самогубство. Розголошення статистики самогубств відчайдушних матерів, які ніде де добилися допомогти,  заборонено під суворими покараннями. У Франції за 2011 рік було вкрадено 110 000 дітей. З Англії за рік емігрувало за кордон 600 сімей, спасаючись від механізмів ювенальної юстиції. У Фінляндії майже щотижня відбувається сімейне самогубство. Батьки з депресії та безпорадності, коли ювенальники і соціальні служби виламують двері, застрілюють своїх дітей, дружину і самих себе. В Голландії механізм ювенальної юстиції  міняє дітей в прийомних сім'ях так швидко, що  втрачається контроль, де діти є насправді. Крім цього узаконеного злочину і гендерної ідеології тут також легалізовані наркотики і евтаназія, навіть для молодих людей, які мають, наприклад, депресію. Мобільна команда приїжджає безпосередньо до домів і квартир, і так щодня убиває приблизно 30 людей. В Америці до 23 березня 2013р. має бути чіпований на руку або чоло кожен американець. Це тотальний контроль, а тим більше маніпуляція з  психікою і здоров'ям людини. Однак найгіршим є те, що той, хто прийме цей чіп з числом апокаліптичного звіра 666 (див. Одкр. 13,16-18; Одкр. 14,8-10), буде обсипаний виразками, а в годину смерті буде засуджений на вічні муки в огненному озері.

 

Шановні студенти, не думайте, що злочинні євростандарти і конвенції ООН не стосуються України. Попередня Верховна Рада настільки змінила закони, що всі ці злочини вже можуть реалізовуватися і в Україні. Є тільки один людський засіб, який можна використати для порятунку, а це є Конституція. Всі ці поспішно прийняті закони суперечать Конституції. Тому лобісти ЄС прагнуть змінити і Конституцію, щоб програма глобалізації та автогеноциду в Україні вже повністю і безперешкодно розпочала діяти.

 

Ви запитаєте, що конкретно ви, студенти, повинні робити?

 

Ісус каже: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете» (Лк. 13,3). Покаяння (по-грецьки метаноя) означає зміну мислення. Бог став людиною в особі Ісуса Христа, і помер за тебе, за твої гріхи, щоб зробити тебе щасливим тут і після смерті. Ніколи не кажи: «Ніхто мене не любить». Навіть якщо б тебе покинули батько і мати чи будь-хто на світі, Ісус тебе ніколи не покине. Є тільки одна проблема: чи ти приймеш цю любов. Ісус тепер каже і тобі: «Ось стою під дверима і стукаю. Кожен, хто відкриє Мені, увійду до нього і буду з ним, а він зі Мною» (Одкр. 3, 20). Слово Боже стосується і тебе: «Тим, які прийняли Ісуса (через віру), дав владу стати Божими дітьми» (Ів.1,12), а далі справджується: «Хто має Сина Божого, той має вічне життя» (1 Ів. 5,10-13). Якщо ти зробив цей крок, то прийми пророче слово, яке Бог дав Україні: Сьогодні кожен з вас дайте обіцянку Богу на один рік: «Я буду щодня присвячувати одну годину розмові з Тобою, мій Боже, в особистій молитвіБог обіцяє, що тоді врятує Україну від запланованого автогеноциду.

 

Збирайтеся разом, розшукуйте матеріали з об'єктивними інформаціями, які базуються на фактах, наприклад, з веб-сторінок і відео Патріархату. Обговорюйте ці найактуальніші проблеми, організовуйте маніфестації, засновуйте студентські асоціації, організовуйте петиції...

 

У ваших руках майбутнє України. Навіть якщо б вас, які загоритеся правдивим прагненням обнови, було б мало, а більшість йшла б комфортною дорогою обману, не дайте себе відрадити. З вами Бог!

 

За Бога і за Україну!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Тимотей, ЧСВВр             + Методій, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

Львів, 1.1.2013р.

 

Копії:

- Депутатам Верховної Ради України 

- ЗМІ 

 

Завантажити: Новорічний заклик всім студентам України (1.1.2013)