Різдвяний пастирський лист /2013/

Дата публікації:   2013-01-04
Автор:   ВВП

 

Різдвяний пастирський лист

 

Христос Раждається!

 

Дорогі щирі греко-католики!

Святкуємо Різдвяні свята. Пригадуємо собі Божу любов, що Бог для того, щоб нас спасти  і дати нам вічне життя, прийшов у цей світ як беззахисна дитина. Через українські колядки знову переживаємо цей радісний момент, який стосується кожного з нас. Ангели пастухам на Вифлеємських луках сказали: «Сьогодні вам народився Спаситель,  Христос Господь!» Слово Боже говорить: «Тим, які Його прийняли, дав владу дітьми Божими стати». Однак невдовзі після народження Ісуса, Ірод наказав вбити всіх дітей у Вифлеємі. Свята Родина втекла до Єгипту, щоб врятувати життя Ісуса.

 

Конвенції ООН з лицемірною назвою «Про права дитини», прикриваючись позитивними поняттями, оголосили приховану боротьбу проти дітей. Їх мета – морально знищити дітей. Вже є розроблені програми для цієї деморалізації від народження до 4 років, а тоді наступний етап від 4 років. Дітям вже не можна говорити правди, що вони є хлопчиком чи дівчинкою, тому що це, як кажуть, було б гендерне насильство над ними. Їм дають гендерні іграшки та прищеплюють хлопчикам думку, що вони є дівчатками, а дівчаткам – що вони є хлопчики. Цілеспрямовано руйнують їхню психіку, щоб вони стали шизофреніками. Тоді їм настирливо пропонують гормональні препарати і деяких хлопчиків переоперовують на дівчаток і навпаки. Дітей т.зв. сексуальним вихованням програмують до гомосексуалізму та педофілії. Не сміють бути морально вихованими, бо це вже кваліфікується як насилля в сім’ї. Ці духовні каліки стануть рабами різних збочень, наркотиків і передчасно закінчать життя від смертельного СНІДу або самогубної евтаназії. Ця диявольська програма підготовлена організацією ООН для всіх держав, які приймуть злочинні конвенції, мета яких – автогеноцид окремих народів. Не є таємницею, що ті, які мають в руках владу над світом, вирішили, що необхідно скоротити чисельність населення з 7 мільярдів, до одного мільярда або й менше. Ця автогеноцидна програма починається вже з самого народження дитини.

 

Жінки, які чекають дитину, зазнають тиску, щоб вчинити аборт. Їх залякують, що у них народиться неповносправна  дитина. Президент Обама навіть узаконив, що дитину можна вбити і на  восьмому місяці вагітності, а якщо й виживе, то лікар безкарно може її вбити.

 

Дитині, яка народиться, одразу ж роблять прививки небезпечними і неперевіреними вакцинами. Часто наслідком цього є втрата імунітету, пошкодження організму, а іноді навіть смерть.

 

Вже з раннього віку дітей запрограмовано деморалізують і нищать. Т.зв. дитячі мультфільми спонукають їх до моральних збочень, цинізму, окультизму і  самознищення. Школи, які повинні готувати дітей до життя, приймають нові програми під патронатом соціальних педагогів та психологів, які мають на меті комплексну деморалізацію. Гей-активісти та інші збоченці проводять т.зв. освітні лекції, щоб  спонукати і запрограмувати дітей до найгірших збочень. Якщо батьки будуть захищати свою дитину і не дозволять їй брати участь у сексуальному вихованні і подібних програмах, то потраплять у список обвинувачених в порушенні прав дитини. Дитину у них можуть забрати і віддати до прийомних сімей цинічних бізнесменів, що торгують дітьми, педофілів і гомосексуалістів. Такими є т.зв. євростандарти, які  Україна вже прийняла через зміну законодавства. В Україні була розширена мережа соціальних працівників на 12 000. Їхнє завдання – забирати дітей з сімей. Все це узаконює новий КПК під термінами пробація та медіація. Його схвалення і прийняття законів, які дозволяють реалізувати ці злочини проти дітей, відбулося минулого року.

 

Минулого місяця Львівська  Міська рада повідомила, що при кожній райдержадміністрації розпочинають свою діяльність т.зв. органи опіки. У їхній компетенції – забирати дитину без згоди батьків, т.зв. згідно з законом. Вони прикриваються запобіганням так званої загрози для здоров'я і життя дитини. Однак до групи ризику відносять кожну сім'ю і кожну дитину. Йдеться про чисто ювенальні механізми, які вже починають діяти у Львові.

 

Які плоди приносять ювенальні механізми на Заході?

 

У Фінляндії щотижня відбуваються т.зв. сімейні самогубства, коли соціальні служби намагаються відірвати від батьків їхніх дітей. У Норвегії, щороку 59 з відібраних дітей здійснюють самогубство. Минулого року Норвегія проголосила, що позбавляє усіх батьків батьківських прав, що діти їм вже  не належать, але стають власністю держави. В Англії за останній рік близько 600 сімей втекли в Ірландію від ювенальної юстиції, щоб врятувати своїх дітей. У Франції в 2011 році соціальними працівниками було вкрадено 110 000 дітей. Як стверджують багато експертів, це перехід до сатанізації Європи.

 

Україна опинилася під цим сильним тиском. Обманом вже були узаконені ювенальні механізми. Цей рік є вирішальним, чи втілиться, або, навпаки, чи зупиниться процес автогеноциду народу.

 

За місяць, 6-7 лютого 2013р., в Києві має відбутися Східноєвропейський саміт священнослужителів під гаслом «Захисти сироту – зміни майбутнє». Яка мета саміту? З допомогою обману використати священнослужителів, щоб вони впровадили механізми ювенальної юстиції під красномовними фразами про прийомні сім'ї, які приймають сиріток, щоб показати їм любов християнських родин. Справжній сенс запровадження механізмів прийомних сімей приховується. Уповноважений з прав дитини Павленко пропагує проект «Україна без сиріт». По суті, хочуть скасувати дитячі будинки та через передачу цих дітей в сім'ї непомітно ввести механізм прийомних сімей. На цьому етапі проект виглядає дуже благородно. Так звані прийомні сім'ї отримають на одну дитину 2500 грн. щомісяця. Якщо візьмуть 4-х дітей, то отримають 10 000 грн. на місяць. У прийомних сім’ях не йдеться про усиновлення дітей на постійно. Прийомну сім'ю можуть створити і  двоє гомосексуалістів чи педофілів, а дитину може усиновити навіть один педофіл чи гомосексуаліст і отримає красномовну назву прийомна сім’я. За те, що  буде зловживати дитиною, одержить ще й високі дотації від держави. Це є євро стандарти і конвенції ООН, які вже починають діяти в Україні. Люди поки що не можуть зрозуміти, що ці прийомні сім'ї не є жодними милосердними опікунськими сім’ями. Поки що не бачать, що йдеться про завершення будівництва механізму, який має служити для масового викрадення дітей з добрих сімей. Ця система кочування дітей між прийомними сім'ями переважно буде закінчуватись тим, що дітей продаватимуть на Захід. І навіть якщо б сьогодні хтось щиро взяв дитину, то повинен усвідомити жахливі наслідки: цим він би допоміг створити страшний механізм ювенальної юстиції. Без прийомних сімей злочинна ювенальна юстиція не може діяти. Тому сьогодні створювати прийомну сім’ю не є благодійністю, а співпрацею в підготовці страшного голокосту дітей. У прийомних сім’ях не йдеться про усиновлення, але про бізнес на дітях.

 

Багато з вас вже невдовзі можуть опинитися в небезпеці, що під терміном християнської любові вам запропонують прийняти одну або двох дітей з дитячих будинків та подарувати їм тепло християнської любові, і за це отримають грошову допомогу 5000 грн. на двох дітей. Це велика спокуса, яка ще й буде прикриватися християнською любов’ю до сиріт. Впровадження цієї системи є програмою Східноєвропейського саміту священнослужителів в Києві 6-7 лютого 2013 року. Навіть якщо б Синод єпископів УГКЦ дав благословення для заснування цих прийомних сімей, не дайте себе обманути! Цей Синод або був би обманений, або свідомо б допускався важкого злочину проти беззахисних дітей.

 

Сьогодні кожен християнин повинен усвідомити, що подібно, як святий Йосип і Діва Марія, він має велике завдання від Бога – врятувати дитину, яка є в небезпеці. Святий Йосип отримав від Бога слово, що має робити. Це слово Бог дає своїй Церкві і сьогодні. Вихід – це безперервна молитва протягом одного року. Сьогодні кожен з вас хай дасть обіцянку Богу: Буду одну годину щодня присвячувати розмові з Тобою, мій Боже, в особистій молитві. Бог обіцяє, що тоді врятує українських дітей від запланованого автогеноциду. 

 

 

+ Ілля
Патріарх ВКП

 

+ Маркіян, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ

 

Різдво 2013

 

Завантажити: Різдвяний пастирський лист /2013/