Антидекалог Гузара

Дата публікації:   2013-01-12
Автор:   ВВП

 

Антидекалог Гузара

 

8.12.2012 ініціативна група Гузара проголосила т.зв. «Хартію вільної людини». В цілій Хартії немає жодної згадки про справжні християнські цінності, про правдиву свободу  в Ісусі Христі, про боротьбу з гріхом і потребу спасіння своєї безсмертної душі.

 

За ініціативною групою є антипророцький дух, який в цей стратегічний момент вводить в оману народ, щоб не врятувався від морального спустошення і втрати державної незалежності. Україна має стати стічним каналом моральних збочень декадентської Європи, яка просовує аморальний гомосексуалізм і злочинне викрадання дітей ювенальною юстицією.

 

Антидекалог (Хартія Гузара):

 

1. Бути вільною людиною

Цитата: «Бути вільною людиною означає вірити у свої сили.»

Відповідь: Некритично вірити в свої сили – це не прояв свободи, але наївності і егоїзму. Так вірити може навіть найбільший злочинець, коли здійснює злочини проти людства.

 

2. Бути українцем

Цитата: «Бути українцем має означати подолання багатьох травм і стереотипів.»  

Відповідь: Подолання т.зв. травм і стереотипів сьогодні втілює в Україні гендерна ідеологія. Вона вносить до всіх структур суспільства аморальний гомосексуалізм і шизофренічний транссексуалізм, які руйнують особу, сім'ю і всі моральні цінності.

 

3. Бути активним громадянином

Цитата: «Бути активним громадянином означає підтримувати іншого у захисті його прав.»

Відповідь: Сьогодні під поняттям «право» гендерні-ідеологи стверджують, що чоловік має право оголосити себе жінкою. Ювенальна юстиція під терміном «право дітей» краде дітей з будь-якої сім’ї без поважної причини і віддає їх у т.зв. прийомні сім’ї. Тут вони кочують, а  багато з них продають на Захід педофілам, гомосексуалістам, психопатам і на органи.

 

4. Любити

Цитата: «...«любити» означає ... право іншого на інакшість.»

Відповідь: Гузар схвалює гомосексуалізм, який руйнує всі моральні, духовні,  національні та християнські цінності (див. «Бесіди з блаженнішим…» ст. 67).

 

5. Мислити

Цитата: «Мислити означає ламати стереотипи.»

Відповідь: Гузар пропагує нове мислення (Нью Ейдж), яке є антихристиянським, збоченим, і його метою є редукція – автогеноцид людства. Його проштовхують міжнародні програми світових банкірів, масони і організації ООН та ЄС.

 

6. Бути господарем

Гузар показав це на будівництві храму в Києві. Будівництво використав для абнормальних і постійних збірок в Україні та за кордоном. За ці гроші можна було б побудувати щонайменше 50 соборів.

 

7. Бути лідером

Цитата: «Бути лідером означає прокладати шлях для інших.»

Відповідь: Ідеологія, яку просовує Гузар і презентує УКУ (гендер і ювенальна юстиція), виховує  лідерів, які поведуть народ України до дочасної та вічної погибелі.

 

8. Бути відкритим суспільством

Цитата: «Бути відкритим суспільством означає не толерувати жодних антигуманних ідеологій і деспотичних примусів

Відповідь: Відповідно до засад «вільної людини» Божі заповіді є деспотичним примусом, а толерантність до гомосексуалізму є так звано гуманною. Тоді християнство є антигуманним, а тому, відповідно до Гузара, потрібно, щоб його справжня сутність непомітно ліквідовувалась. Це Гузар практично вже робить через єресі і схвалювання гомосексуалізму.

 

9. Бути успішною державою

Цитата: «Успіх нашої держави залежить від реформ життя.»

Відповідь: Перш за все, відповідно до Гузара, це означає скасувати Божі  закони – Декалог, і впровадити антизакони. Засоби: неперевірена вакцинація, гендерне антивиховання дітей, що робить з них психічних і фізичних калік, пропаганда наркотиків, сексуальних збочень, викрадення дітей у батьків, ліквідація інституту сім'ї, введення тотального контролю – Єдиний демографічний реєстр,  чіпування, введення евтаназії. Результат: пекло на землі і пекло після смерті. Це приносить антиєвангеліє Гузара (Хартія).

 

10. Бути учасником демократичної спільноти народів

Цитата: «Безальтернативним шляхом для України є об’єднання з простором європейських народів.»

Відповідь: Термін безальтернативний вже виявляє, що йдеться про просування тоталітаризму і знищення демократії. Канцлер чеського президента П.Гаєк у своїй книзі писав: «Через Лісабонську угоду промовив сатана». Англійці відкрито говорять про сатанізацію європейських народів (плоди ювенальної юстиції: щороку 600 сімей втікає з Англії,  в 2008 році у Франції було вкрадено 110 000 дітей, багато матерів покінчили життя самогубством, у Німеччині в 2009 році було викрадено 70 000 дітей, в Норвегії щорічно 59 з відібраних дітей скоюють самогубство). Економічний рай? Криза в Греції, Іспанії, Португалії, Італії ... З одного Союзу Україна вийшла, а до набагато гіршого її Гузар пхає.

 

Висновок:

Ідеологія, яку просовує Гузар, є без Бога, без справжніх моральних, духовних і християнських цінностей. Вона не передбачає відповідальності перед Богом, Божим судом і вічністю. Ця ідеологія є  в повній відповідності з ідеологією, яку в даний час просовують світові банкіри, транснаціональні організації та їх архітектори масони. Програма Гузара веде Україну до дочасної і вічної катастрофи. Єдиним порятунком України є сміливо виступити  проти злочинних антизаконів, що були просунені під тиском і обманом. Гузар зі своєю групою використовує красномовні фрази, так як це було під час Французької революції – свобода, рівність, братерство, а на кінець було масове відрубування голів гільйотинами. Сьогодні Гузар просовує набагато ефективніший метод – евтаназію.

 

Реальність є такою, що людина є рабом гріха, а від гріха нас звільняє тільки Спаситель Ісус Христос. Тому найважливіший крок у житті – це навернутися, чинити покаяння, прийняти Ісуса Христа як свого особистого Спасителя і Господа, а тоді Його наслідувати. Це зробить особу насправді вільною людиною.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі  

 

Львів, 10.01. 2013

 

Завантажити: Антидекалог Гузара (10.1.2013)