Поява апостолам (відео)

Дата публікації:   2018-04-15
Автор:   ВВП

 

Поява апостолам

 

 

1) Роздуми над Божим словом

В неділю ввечері в домі при замкнених дверях було 10 апостолів. Вони сповнені суперечливими думками. Найспокійнішим є Іван, який побачивши порожній гріб, зразу повірив у Христове воскресіння, яке Господь декілька разів провістив. Також Петро виглядає інакше, ніж зранку. Він вже сказав братам, що Господь йому з’явився. Сам не хоче про це багато говорити, але цей факт блискавично поширився між учнями і вже про це говориться на різних місцях в Єрусалимі. Настав вечір, а апостоли ще говорять про всі ці події – про появу Ісуса Марії Магдалині і як з Ним зустрілися інші жінки. Поміж тим згадують собі деякі Ісусові слова, якими Він останнім часом вказував на все, що з Ним має статися. Раптом хтось несподівано стукає у двері. Вони відкривають і тут заходять двоє задиханих учнів, які лише кілька годин тому залишили Єрусалим. Прибулі наввипередки розповідають апостолам, що бачили Господа, а ті: «Господь дійсно воскрес і з’явився Симонові». Апостоли були захоплені від зустрічі Емауських учнів з Ісусом і вже хотіли розпитувати їх про подробиці. Але нараз бачать, що серед горниці між ними стоїть сяюча постать. Ісус стоїть тут, між ними, і каже наляканим учням, які гадали, що бачать духа: «Мир вам! Чого ви стривожились? І чому ті думки до сердець ваших входять? Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я сам! Доторкніться до Мене і збагніть, що дух тіла й костей не має, а Я, бачите, маю». І показав Він їм руки та ноги. Щоб дати їм певний доказ, Ісус з’їв перед учнями кусень печеної риби, кості з якої залишилися там і після того, як Ісус відійшов.

 

Ісус сказав учням, щоб у Його Ім’я проповідували покаяння на відпущення гріхів усім народам.

Учні дивляться на прославленого Господа і починають розуміти суть нашого спасіння в Ісусі Христі, Який за нас помер і воскрес.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Погляньте на Мої руки – це ж Я сам. Доторкніться до Мене» (Лк. 24,39).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Усвідомлюємо: де двоє або троє зібрані в Ісусове ім’я, там Ісус є посеред них, хоч ми Його не бачимо. Всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Це Ти! Тепер Тебе доторкаюся».

 

4) Спів (5 хв.):

Особисто переживаю разом з апостолами зустріч з Христом, який і тепер є тут присутній! Пісня: «Ісус, Ісус....».

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)