Хрещення вогнем (відео)

Дата публікації:   2018-05-28
Автор:   ВВП

 

Хрещення вогнем

 


1) Роздуми над Божим словом

Ісус сказав: «Вогонь прийшов Я кинути на землю, і цього прагну: Хай горить!» (пор. Лк.12,49-50). Про який вогонь тут йдеться? Про вогонь чистої Божої любові – агапе, що горить тугою за Богом і спасінням безсмертних душ. Про Ісуса сказано: «Він хреститиме вас Святим Духом і вогнем». (Мт.3,11). Цей очисний вогонь, що також поєднаний зі Святим Духом, вже тут, на землі, спалює бруд нашого егоїзму і грішних залежностей. Хай очищує і наш розум, волю, пам’ять, відчуття, серце, спогади, уяви, плани... Хай вводить нас до повної правди (Бог через вогонь діяв в житті Авраама, Мойсея, Іллі...).

 

Над апостолами з’явилися вогненні язики. Сам Ісус кинув на землю цей вогонь і хоче, щоб він горів. Далі Він додає: «Я не приніс на землю (фальшивий) мир, але розділення». Багато людей гордо відкинуть Боже Царство і твердо виступлять навіть проти членів своєї родини.

 

Цей вогонь спричинює душевний біль, але очищує душу!

Це Божа воля, щоб вогонь був кинутий і горів. Неприятелі Христа намагаються загасити цей вогонь! Але я хочу, щоб горів – хай горить в мені! Вже горить!

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Ісус сказав: Вогонь прийшов Я кинути на землю, і цього прагну: Хай горить!» (пор.Лк.12,49-50).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Невидимий вогонь тепер спалює в мені силу гріха. Всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Хай в мені горить!».

 

4) Спів (5 хв.):

особисто переживаю цю правду і вірою усвідомлюю реальність: «Вже горить!». Невидимий вогонь тепер спалює в мені силу гріха. Спів «Духу Божий» (див. текст пояснення нижче і на ст. 47)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснення до співу мовами: один тримає мелодію і разом з іншими в протяжливому темпі двічі співає пісню «Духу Божий», а третій раз вже тільки один співає основну мелодію, а інші починають імпровізовано прелюдіювати різні мелодії, але духом усвідомлюють, що тепер вони стоять перед Богом, усвідомлюють своє особисте відношення до Нього і прославляють Бога вже не словами, а тільки співом. При цьому було б добре уявити собі, наприклад, такий образ: я стою перед Христом, Він Своєю Кров'ю визволив мене від усіх гріхів, і я тепер Йому за це дякую. Або уявити момент своєї смерті, як я возношусь у світлі до Христа, знаючи, що Він простив мої гріхи і Своєю смертю спас мене. Йдеться про молитву в Дусі. В цей момент «Дух Божий заступається за нас стогонами невимовними» (Рим. 8,26). А якщо комусь прийдуть на думку якісь невідомі слова, то спокійно може їх включити в спів і усвідомлювати, що в той момент Дух Божий дійсно присутній і діє.

 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)