Сім слів з хреста - VІ слово з хреста: „Звершилося!” (Ів. 19,30) (відео)

Дата публікації:   2019-04-25
Автор:   ВВП

 

Сім слів з хреста (розважання)


VІ слово з хреста: „Звершилося!” (Ів. 19,30)

 

 

1) Роздуми над Божим словом:

«І скуштувавши оцту, Ісус сказав: Звершилося!» (Ів.19,30).

Ісусові руки умлівають, втрачають силу. Сильні приступи корчів стягують м’язи у нестерпних хвилях болю. Приходять цикли удушення і різких болів. М’язи грудей паралізовані і неспроможні працювати. Ісус бореться за кожний вдих повітря. Він переживає глибокий стискаючий біль у грудях. Перикард помалу наповнюється плазмою і тисне на серце, чим обмежує його рухи. Серце нерегулярно б’ється. Втрата крові і невимовна спрага спричиняє те, що стиснуте серце намагається важку густу кров циркулювати до тканин, а змучені легені майже неспроможні вдихнути хоча б трохи повітря. Ісус відчуває, як холод смерті закрадається до тіла. З останніх сил спирає свої роздерті стопи на цвях, випрямляє ноги, вдихає. Чути Його слово: «Звершилося!».

 

З тієї миті, коли помираючий на хресті Ісус вигукнув «Звершилося!», затряслася не лише земля (Мт.27,51), але й пекло у своїх основах, бо через жертву Агнця неприятелю людського роду було відібрано право на людські душі і знищена боргова розписка (Кол.2,14). Одночасно була знищена і сила смерті (2Тим.1,10).

 

Своєю смертю Він знищив того, хто має владу над смертю, тобто сатану. Коли проти пекельних сил взивається ім’я Ісус, вони відразу переможені. Тому мусять звільнити місце, як тільки зустрінуться з повною силою імені Ісус.

 

Ісус звершив своє діло! До цього не потрібно вже нічого додавати. Достатньо тільки брати і реалізувати це досконале Ісусове діло у своєму житті. Сила зла і гріха була переможена! Де? Лише на одному місці – в Христовій смерті. Якщо до неї входжу, то ця смерть в мені діє (пор. 2 Кор.4,11) і перемагає гріх та його рабство.

 

Кожен з нас пройде фізичним вмиранням і фізичною смертю. Тому ми повинні щодня вірою входити до Христової смерті, а особливо тоді, коли якимось способом відійдемо з лінії Божої волі чи Божих заповідей.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Усвідомлюю Христове терпіння: втрату крові, нестерпну спрагу, болючі спазми і всі повторюємо: «Ісус сказав: Звершилося!».

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Всі промовимо: «Отче», а один додає: «Звершилося: диявол і гріх був переможений!».

 

4) Молитва серцем (5 хв.):

Всі взиваємо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а в цьому взиванні думкою свідчу усьому світу: Моє спасіння в Ісусі Христі звершилося!

 

___________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)