Ісус з’являється Петрові біля Генезаретського озера (відео)

Дата публікації:   2018-04-16
Автор:   ВВП

 

Ісус з’являється Петрові біля Генезаретського озера

 

 

1) Роздуми над Божим словом

Учні за наказом Ісуса повернулися до Галилеї. Петро з апостолами пішли ловити рибу. Можливо, це перша ніч після суботи. Цілу ніч вони трудяться і нічого не можуть зловити. Вранці Ісус стоїть над берегом. На Його слово вони закинули сіті і витягнули силу риби.

Коли поснідали, Ісус з любов’ю поглянув на Петра. Петро знову усвідомив свій гріх. Пригадав собі зболений погляд Ісуса на подвір’ї дому первосвященика і те, що тієї ночі він тричі відрікся Ісуса.

 

Тепер чує Ісусове питання: «Симоне, сину Йони, чи ти любиш Мене?». Петро щасливий, що тепер може визнати свою любов до свого Спасителя перед іншими, відповідає: «Так, Господи, Ти знаєш все, Ти знаєш, що Тебе люблю». Ісус тричі запитує Петра, а він Йому тричі відповідає щирим визнанням. Ісус бачить щирість Петра і підтверджує його уряд першого поміж братами і пастиря Ісусового стада. Говорить також про мученицьку смерть Петра, якої зазнає задля Ісуса. Божа любов – агапе – поєднана з Христовим хрестом.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Ісус запитав: “Симоне, сину Йони, чи любиш ти Мене?”» (Ів.21,15-19).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Усвідом: Ісус тебе чує. Сказати: «Люблю Тебе», означає: «Я готовий за Тебе померти!». Прикладом є воїн і мученики. Воїн складає присягу і готовий на полі бою віддати навіть життя – так, як і мученики за Христа.

Всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Ти знаєш все, Ти знаєш, що Тебе люблю».

 

4) Спів (5 хв.):

особисто переживаю, що Ісус тепер є тут, що кличе мене по імені (Василь, сину Андрія) і питає мене: «Чи любиш ти Мене?». Співаємо «Все віддам я для Ісуса...»; роблю поклін.

(поклін)
 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)