Хрещення Святим Духом (відео)

Дата публікації:   2018-05-27
Автор:   ВВП

 

Хрещення Святим Духом

 

 

1) Роздуми над Божим словом

Ісус сказав: «І ви приймете силу Святого Духа і будете Моїми свідками» (Ді.1,8). Умовою цього прийняття є покаяння. «Покайтеся і приймете дар Святого Духа. Для вас ця обітниця і для всіх тих, що далеко...» (Ді.2,38-39).

 

Святого Духа потрібно знову і знову приймати через постійне покаяння! Це означає виходити з темряви гріха і входити до Божого світла, з обману – до правди, зі смерті – до життя! Кожне входження у світло вимагає зречення самого себе. Завжди, коли каємося, тобто входимо до Божої присутності і визнаємо свій гріх та віру в силу Ісусової крові, знову приходить Святий Дух і дає світло та силу для пізнання і реалізації Божої волі! «Святий Дух заступається за нас стогонами невимовними» (Рим.8,26). Якщо приймаємо Святого Духа в повноті, то дух світу мусить залишити нашу душу!

 

Щоб бути Христовими свідками, ми маємо прийняти силу Святого Духа. Без Його сили будемо не свідками, а зрадниками. Чому? Бо в нас є отруєний корінь – порушена гріхом природа, яка легко вірить обману і сумнівається у правді. Цей тиск темряви і гріха є в нас, тому потребуємо Божої сили, щоб не зрадити Христа, і навпаки, свідчити про Нього та бути готовими віддати за Нього і життя.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «І ви приймете силу Святого Духа і будете Моїми свідками» (Ді.1,8).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Всі промовимо:
«Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Приймаю силу Святого Духа, щоб я був Твоїм свідком».

 

4) Спів (5хв.)

особисто переживаю, як на апостолів сходить Святий Дух, а одночасно в цю хвилину з вірою в повноті Його приймаю. Молитва мовами; див. Ді. 2,4.

 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)