Лист до екс-папи Бенедикта XVI (+ відео)

Дата публікації:   2018-04-20
Автор:   ВВП

 

Лист до екс-папи Бенедикта XVI

 

Зачитую Вам лист, написаний Патріархом Візантійського Вселенського Патріархату, якому йдеться про обнову Церкви.

 

 

Цитація:

Шановний екс-папо Бенедикте!

Візантійський Вселенський Патріархат звертається до Вас з проханням, метою якого є відродження Церкви. Перш за все, це питання II Ватиканського Собору і його плодів, які сьогодні збираємо. Під час розмов з В. Мессорі, 19 років після закінчення Собору, Ви висловили декілька критичних поглядів на Собор і постсоборного духа.

 

Коли 34 роки тому Ви говорили з В. Мессорі, плоди прихованих єресей ще повністю не проявлялися. Однак Ви вказали на жахливу статистику відпаду в Канаді, викликану II Ватиканським Собором. Ви признали, що після Собору існувало неписане правило, що єпископом міг бути обраний лише той, хто мав ліберальні погляди. Ви критикували т.зв. нове магістеріум ліберальних екзегетів. Ви також були здивовані спритністю теологів, які з допомогою діалектики представляли протилежне значення церковних документів як їх справжнє тлумачення. Також Ви вказали на некритичне відкриття світові, яке усунуло Христовий хрест.

 

Сьогодні вже є 53 роки від закінчення Собору і Ваш наступник цілує ноги транссексуалам та ісламістам, а в екгортації Amoris laetitia ставить під сумнів об'єктивні моральні норми. Німецький кардинал Маркс на початку цього року заявив про можливість уділення шлюбів гомосексуалістам у католицьких храмах. Таким чином Конференція німецьких єпископів схвалила заперечення Божого закону та природних моральних норм. У цій ситуації необхідно шукати коріння сучасного катастрофічного стану Церкви.

 

Яке рішення? Правдиве покаяння!

Як хочете без правдивого покаяння стати перед Божим судом? Ісус і Вам каже: «Якщо не покаєтеся, загинете!» (Лк.13,3).

 

Свідчення про єресі Собору:

Декларація Nostra aetate запровадила пошану до поганських культів, а цим фактично пошану до їхніх  демонів. Це гріх проти Першої Заповіді. Ми зобов'язані виявляти найвищу пошану єдиному Богу, а не демонам! Декларація суперечить усьому Писанню і всій Традиції. В ній оманливо і цілеспрямовано посилаються на твердження святого Григорій VII про ставлення до ісламу. Це єресь − ставити на один рівень поганського божка з Мекки та Отця нашого Господа Ісуса Христа. Декларація має на сумлінні ісламізацію Європи. Її єресі оправдали апостатичний жест в Асижі, який згодом призвів до зміни мислення. Пошана до демонів почала вважатись адекватною дорогою до спасіння, яке є тільки в Христі (Ді. 4,12). Це груба маніпуляція і обман. А цей обман вже прийняла майже вся Католицька Церква як нову догму віри. Поширилась антимісія індуїзму через йогу та східні філософії, а також антимісія буддизму. Сьогодні немає  чітких вказівок для захисту віри.

 

Тому з Вашого боку необхідно зробити жест покаяння за II Ватиканський Собор, на якому Ви були  як дорадник. Сьогодні вистарчало б одного вашого твердження: «ІІ Ватиканський Собор був єретичним. Про це свідчать його сучасні плоди».

Без цієї чіткої позиції правду не можливо назвати правдою, брехню брехнею і єресь єрессю. А тому Церква не може каятися.

 

Друга вимога полягає в тому, щоб Ви вибачилися за час, коли Вам, як префекту Конгрегації, а потім як папі була довірена найвища влада в Церкві. Цю владу Ви не використали, щоб зупинити єресі. Ви не перешкодили поширенню інфекцій єресей, прихованих за історично-критичним методом, який заперечує надприродність, Божество Христа і саме натхнення Св. Письма. Ви не видали чіткої заборони і не встановили санкцій, а тому смертельна інфекція єресей безкарно поширювалася. Офіційне керівництво своїм мовчанням це схвалювало. Також Ви були зобов’язані вказати на згубний синкретизм з поганством і заборонити його. Таким чином Ви б  авторитетно запобігли масовому поширенню окультизму в його найрізноманітніших формах, оскільки окультизм нерозривно пов'язаний з поганством. Вашу пасивність з позиції відповідальності неможливо виправдати. Синкретизм знищив справжню місію і відкрив двері антимісії поганства в середину християнства. Собор і Ваш найвищий авторитет створили умови для ісламізації, так що Франциск тепер лише запрошує ісламістів до Європи. Коли була проголошена Лісабонська угода, яка замінила Декалог антидекалогом, Ви мовчали. Але не мовчали на беатифікацію Івана Павла II і самі її просунули. Тим самим Ви беатифікували деструктивну течію, її плоди, а також прокляття, яке впало на Церкву. Ви знали про священичу педофілію, яку  Іван Павло II прикривав. Також було відомо, що через затвердження нового Кодексу він прийняв до Церкви масонів. Іван Павло II несе найбільшу провину за апостатичний жест в Асижі. Всі ці злочини Ви беатифікували. Таким чином  величезна провина за внутрішню апостазію в Церкві лягає на Вас. Просимо вас від імені бідних католиків − дайте тепер приклад правдивого покаяння, щоб Церква звільнилася від прокляття та процесу самознищення.

              Молиться за Вас

              У Христі

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

7.04.2018

 

Завантажити: Лист до екс-папи Бенедикта XVI (07.04.2018)