Анатема на єпископів Синоду (+ відео)

Дата публікації:   2018-10-28
Автор:   ВВП

 

Анатема на єпископів Синоду

 

Від 4 до 28 жовтня 2018 року у Римі відбувся єпископський Синод про молодь. Заключним документом від 27.10.2018 року цей Синод на церковному рівні легалізував ЛГБТК. Цим скасував гріх, Божі заповіді та запровадив антимораль. Синод відкинув основну умову спасіння ‒ покаяння, і плюнув в лице нашому Спасителю, Господу Ісусу Христу! Така церква перестала бути Церквою Христовою та стала Церквою антихриста і блудницею сатани!

Оцим в апостольському і пророчому авторитеті Візантійський Вселенський Патріархат 28.10.2018 р. проголосив анатему: Усі члени Синоду Єпископів, які ухвалили заключний документ, згідно Гал. 1,8-9 є виключені з Церкви! (anathema sit!). Згідно доктринальної булли Павла IV «Cum ex apostolatus officio» заключний документ Синоду є недійсний!

 

 

Згідно цього документа, сексуальний збоченець і злочинець кард. МакКаррік та всі подібні до нього церковні злочинці мусіли б бути реабілітовані, а згодом канонізовані Франциском.

Пророчий голос архиєпископа Вігано виявився надзвичайно актуальним, а Франциск відповів на нього не словом, але прямо легалізацією ЛГБТК всередині Церкви через свою колегію, т.зв. Синод єпископів.

 

«Побожні» проповіді Бергольйо в домі св. Марти демонструють перед світовою громадськістю духа антихриста. Бергольйо використовує найчутливішу і найпобожнішу термінологію про Господа Ісуса, про Святого Духа, про Діву Марію, про покаяння і прощення гріхів… ‒ і все це тільки тому, щоб остаточно просунути ліквідацію Католицької Церкви. Йдеться про найважчий гріх ‒ хула на Святого Духа, який, за словами Ісуса, не буде прощений (див. Мт. 12,31).

 

Патріархат в апостольському і пророчому авторитеті, в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, повторно проголошує анатему на Франциска Бергольйо ‒ антипапу, єретика і апостата!

 

Слово Боже говорить: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, і навіть якщо б це був ангел з неба, ‒ anathema sit, хай буде проклятий!». Це прокляття падає на псевдопапу Франциска і на відступницьких ієрархів Синоду. Хто з них помре без покаяння, буде навіки засуджений, як і кожен католик, який буде їх наслідувати!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського  Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

28.10.2018

 

Завантажити: Анатема на єпископів Синоду (28.10.2018)