Відповідь кард. Мюллеру на «Маніфест віри» (+відео)

Дата публікації:   2019-03-02
Автор:   ВВП

 

Відповідь кард. Мюллеру на «Маніфест віри»

 

Ваша Еміненціє!

У своєму Маніфесті Ви цитували Катехизм Католицької Церкви (ККЦ). Катехизм забороняє уділяти Пресвяту Євхаристію розлученим, що живуть у другому подружжі (1457). Він не дозволяє приймати Тайну священства жінкам (1577). Людина, яка відкидає покаяння аж до смерті, буде навіки засуджена (1035)...

 

З Вашим Маніфестом і Вашими цитатами з Катехизму, що діє в Церкві з 1992 року, щирий католик мусить погодитися. Але реальність така, що у всіх католицьких навчальних закладах викладається єресь синкретизму з поганством і модернізм історично-критичного методу, побудований на атеїстичній філософії. Професор Латеранського університету в Римі заявив: «Катехизм мене не зобов’язує; я керуюся ІІ Ватиканським Собором». Однак II Ватиканський Собор відкрив двері єресям неомодернізму і синкретизму, а в результаті, плодом цього, згідно Рим.1,25 і наст., є гомосексуальна мережа в Церкві. Вона посилається на Катехизм, де вже є закодоване гомосексуальне гасло про антидискримінацію, гомофобію і антидискримінаційні закони. Ця єретична позиція Катехизму протирічить Святому Письму і Традиції. Цитата з Катехизму 2358: «У ставленні до гомосексуалістів слід уникати будь-яких ознак дискримінації». Також ККЦ каже: «Гомосексуалістів (содомітів) треба сприймати з повагою, співчуттям і тактовністю…». Наступна цитата (2359): «Через підтримку безкорисливої приязні, молитву… вони (содоміти) повинні наближатися до християнської досконалості».

 

Але ця «приязнь», «повага», «співчуття», «тактовність», антидискримінація спонукають до прийняття цього нечистого духа! Від інфекції повинні існувати адекватні засоби захисту. А Катехизм тут робить протилежне. Після 26 років ми вже збираємо в Церкві плоди його двозначних понять.

 

Ваша Еміненціє! Архиєпископ К.М.Вігано, який говорить про необхідність обнови Церкви, пропонує радикальний крок до виправлення ситуації, а саме: через ліквідацію гомосексуальної мережі в Церкві і відставку Франциска. Ви не надали моральної підтримки К.М.Вігано в цій позиції. Віруючі запитують Вас: Якщо б Ви були папою, то чи б Ви тільки алібістично цитували Катехизм? Чи Ви охочі засудити єресі та духа ІІ Ватиканського Собору і таким чином розпочати справжню реформу Церкви?

 

+Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
11.02.2019
 

Завантажити: Відповідь кард. Мюллеру на «Маніфест віри» (11.02.2019)