Францискові канонізації недійсні (+відео)

Дата публікації:   2019-03-01
Автор:   ВВП

 

Францискові канонізації недійсні

 

II Ватиканський Собор був єретичним. Його ініціатор Іван XXIII (Анджело Ронкаллі) – не святець, а модерніст і єретик. Тому в 1911 році він потрапив в «Індекс».

Також Павло VI (Джованні Монтіні) не є святий, але він стягнув на себе анатему ‒ перш за все за те, що підписав документи Собору, що містять єресі.

Якщо папа Гонорій I за єресь монотелітизму був посмертно виключений з Церкви як єретик, то набагато більше це стосується Івана XXIII і Павла VI.

Канонізація цих двох пап-модерністів є до неба волаючою насмішкою і богохульством, яке має на сумлінні панєретик Франциск.

Єресі модернізму, які засудив святий Пій Х, у наступних десятиліттях ожили. II Ватиканський Собор, розпочатий Іваном XXIII, мовчав на поширення єресей, а тим самим їх фактично схвалив! Після Собору ці єресі отруїли всю Церкву. Крім того, Собор проголосив єресь синкретизму з поганством в декреті Nostra aetate і Lumen Gentium 16. Таким чином була ліквідована справжня місія. Її замінив т.зв. міжрелігійний діалог. Справжню місію Франциск зневажливо називає безумним прозелітизмом.

 

Цитата Франциска з інтерв’ю із журналістом Скальфарі для журналу «La Repubblica»: «Прозелітизм – це патетична нісенітниця, позбавлена сенсу. Треба пізнавати одне одного, слухати та покращувати свої знання про навколишній світ».

Відповідь: Ця заява Франциска дійсно є патетичною нісенітницею, а крім того ‒ єрессю!

 

Цитата Франциска: «Наші місії мають таку мету: визначити матеріальні та нематеріальні потреби людей і намагатися задовольнити їх, як можемо».

Відповідь: Матеріальні і нематеріальні потреби є тут поняттями, що вводять в оману, оскільки не підкреслюють пріоритет ‒ проповідування Євангелія спасіння! Франциск ніколи ясно не проповідує цей пріоритет.

 

Господь Ісус сказав, якою має бути місія: «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх… і навчаючи їх берегти все, що Я вам заповідав» (Мт. 28,19-20). «Хто увірує й охреститься ‒ буде спасенний; хто ж не вірує ‒ буде засуджений» (Мр.16,16).

 

Згідно догматичної булли Павла IV, все, що чинить єретик, є недійсним. Недійсними є не тільки заяви апостата Франциска, але й започаткування і схвалення ІІ Ватиканського Собору Іваном XXIII і Павлом VI. На Франциску і на цих проголошених ним святих лежить Божа анатема! Вони посмертно виключені з Церкви! Жоден правовірний католик не може вшановувати їх як святих! Якщо хтось буде їх наслідувати у їхньому єретичному вченні, що суперечить Христовій Євангелії і Духу Христа, той буде засуджений!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

13.02.2019

 

Завантажити: Францискові канонізації недійсні (13.02.2019)