Назвати справжнім ім’ям Франциска і II Ватиканський Собор (+відео)

Дата публікації:   2019-02-28
Автор:   ВВП

 

Назвати справжнім ім’ям Франциска і II Ватиканський Собор

 

Франциска, без перебільшення, можна назвати панєретиком, а що стосується II Ватиканського Собору, то йдеться про єретичний Собор. Він спричинив відступлення від шляху правди і життя на шлях брехні і смерті. Ісус каже: «Правда вас визволить» (Ів. 8,32) і далі: «Якщо не покаєтеся, всі загинете» (Лк. 13,3).

 

Візантійський Вселенський Патріархат закликає, щоб 21-24 лютого 2019 року єпископи на Синоді чи поза Синодом усвідомили, що Франциск є єретиком. Як апостат він займає найвищий уряд в Церкві незаконно.

Також нехай вони усвідомлять корінь цього, яким є II Ватиканський Собор. Через нього був здійснений найважчий злочин проти Містичного Тіла Христа ‒ Церкви. Єресі та неопоганство замінили правовірне вчення і виміняли духа правди на духа світу.

 

У 431 році в Ефесі відбувся правовірний Собор. Але у 449 році тут був скликаний єретичний Собор, названий розбійницьким Собором. Він був просунений політичною владою імператора Теодосія II, який довірив його керівництво єретичному патріарху Діоскуру з Олександрії. Так само ІІ Ватиканський Собор був зловжитий для просування єресі. Як? Так, що єретика Ронкаллі, який 20 років був у вигнанні в Болгарії та Туреччині, таємні «брати у фартухах» допомогли просунути на папський престол. Ронкаллі (Іван XXIII) скликав Собор і довірив його керівництво своїм прибічникам ‒ ліберальним теологам. Авторитет папської влади та авторитет Собору були зловжиті для підступного просунення єресей та духа неомодернізму і синкретизму в Nostra aetate. Сьогодні пожинаємо плоди: внутрішній розклад і навіть гомосексуальну мережу на найвищих постах у Церкві!

 

Щоб настала правдива обнова Церкви, ІІ Ватиканський Собор мусить бути названий тим, чим був ‒ розбійницьким Собором! На розбійницький ІІ Ватиканський Собор впала анатема: «Хто б проповідував інше євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде проклятий ‒ анатема» (Гал. 1,8-9).

 

Святий Василій Великий каже на адресу єретичних єпископів: «Ми тікаємо від них, єретиків, і кидаємо на них анатему».

 

Візантійський Вселенський Патріархат є голосом вопіющого в пустині. Він захищає правовірне вчення і закликає до спасительного покаяння. Деякі єпископи чи священики вважають правовірні позиції некоректними. Але хай усвідомлять, що пророки стосовно злочинів та єресей не виступали коректно, але ясно і однозначно! В цей, мабуть, найважчий для Церкви час нехай пророче слово спонукає єпископів та священиків до покаяння і до правдивої обнови Церкви!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

12.02.2019

 

Завантажити: Назвати справжнім ім’ям Франциска і II Ватиканський Собор (12.02.2019)