Заклик єпископу Шнайдеру (+відео)

Дата публікації:   2019-03-24
Автор:   ВВП

 

Заклик єпископу Шнайдеру

 

Шановний пане єпископе!

 

Ви публічно звернули увагу на єретичне формулювання в заяві, підписаній Франциском в Абу-Дабі. Ви правдиво підкреслили, що фраза про мудру Божу волю і різноманіття релігій «викликає суперечності та єретичні інтерпретації».

Однак під час вашої зустрічі з Франциском у Ватикані 1 березня 2019 року Ви не зайняли такої позиції щодо єресей, як того вимагає Церква. Ви були зобов'язані чітко сказати Франциску, що недостатньо вести приватну сердечну розмову, але він зобов'язаний перед цілою Церквою відкликати єретичне формулювання. Саме про це говорить і професор Й. Сайферт, вказуючи на те, що «корекція Франциска є абсолютно недостатньою, бо фальшиву і цілком неприйнятну публічну заяву неможливо виправити лише приватним поясненням, але необхідно здійснити публічне відкликання».

 

На жаль, цієї позиції Ви не підтримали, і таким чином ввели в оману правовірну католицьку громадськість, яка довіряла Вам. Крім того, Ви показали, що перебуваєте у братньому відношенні єдності з Франциском, а при тому навіть додатково не наполягаєте на чіткій і безкомпромісній вимозі адекватного покаяння за його єретичні формулювання. На жаль, це суть вашої духовної шизофренії.

 

Тому закликаємо Вас хоча б додатково висловити конкретну вимогу, щоб Франциск публічно відкликав своє єретичне формулювання або пішов у відставку з папського уряду – так, як на цьому безкомпромісно наполягає архиєп. Вігано. А поки що своєю двозначною позицією Ви більше блокуєте реформу Церкви, ніж явний єретик кард. Маркс – своїми єресями.

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій
єпископ-секретар

 

18.03.2019

 

Завантажити: Заклик єпископу Шнайдеру (18.03.2019)