Анатема ‒ захист Євангелія і кара за єресі (+відео)

Дата публікації:   2019-06-28
Автор:   ВВП

 

Анатема ‒ захист Євангелія і кара за єресі

 

Що таке анатема згідно Святого Письма? Це виключення з Містичного Тіла Христового – Церкви – за проповідування іншого євангелія (Гал. 1,8-9). Інше євангеліє ‒ це єресі, які нищать суть спасительної віри.

Під терміном «Церква» мається на увазі зовнішня структура, тобто церковна організація, а водночас і внутрішній організм ‒ Містичне Тіло Христове.

Деякі ієрархи, які через єресі виключили себе з Містичного Тіла Христового, у зовнішній структурі займають найвищі посади. Вони погрожують екскомунікою – анатемою – тим католикам, які відкидають єресі. Насправді ж такі ієрархи і єретичний папа Франциск таким чином зловживають церковною владою і грішать проти Святого Духа.

 

Дійсна екскомуніка – анатема – по суті є лише оприлюдненням внутрішньої апостазії дотичної особи. Для цього вона повинна бути єретиком, проповідувати інше євангеліє і мати іншого духа, ніж Дух Христовий. Боже слово виразно каже: «Хто б проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий ‒ анатема». Отож тут говориться про інше євангеліє. Хто навіть в годину смерті не відділиться від єресей, тобто від іншого євангелія, той буде навіки засуджений!

 

Згідно Святого Письма і догматичної булли Павла IV Cum Ex Apostolatus Officio ніхто не сміє слухати єретиків.

Сьогодні діє принцип: хто є в єдності з апостатичним Ватиканом, той не є в духовній єдності з Христом!

 

Хто слухає єретика і відступницького папу Франциска, той накликає на себе прокляття ‒ анатему. Вона падає за єресі, тобто за інше євангеліє, яке сьогодні просовує Франциск. На Бергольйо була оприлюднена потрійна анатема: 15.09.2009 р., 2.08.2013 р. та 14.02.2018 р. Він окупує папський уряд незаконно і ніхто не сміє його слухати, інакше цим стягує на себе Боже прокляття ‒ анатему.

 

З часів ІІ Ватиканського Собору учительським урядом Церкви почали зловживати для прихованої легалізації єресей, які згодом отруїли Церкву. Це найбільший зі злочинів усіх часів, які коли-небудь здійснювались у Церкві!

 

Синод правовірних єпископів УП ГКЦ для захисту віри і моралі, особливо в період з 2008 до 2010 року, оприлюднював чинні екскомуніки – анатеми – на католицьких єпископів, які залишилися в єдності з єрессю. Перед тим він письмово закликав кожного з них, щоб в даний час, коли в Церкві панує єретичний дух, вони від нього відділилися і визнали правовірне вчення. При цьому підкреслював, що хто цього не зробить, своїм мовчанням виявляє, що залишається в єдності з цим духом апостазії. Згодом Синод публічно проголошував екскомуніку на кожного такого єпископа ‒ для того, щоб Божий люд знав, що дотична особа залишилася в єдності з єрессю, навіть якщо б назовні справляла враження правовірної. Якщо дотичний єпископ не чинив покаяння за цю екскомуніку, тобто анатему згідно Гал. 1,8-9, і якщо він навіть в годину смерті не відречеться єдності з духом єресі, то буде навіки засуджений.

 

Кард. Гузар був явним єретиком. У своїй книзі «Бесіди… до постконфесійного християнства» він заперечив вічність пекла, висміяв Воплочення Божого Сина і Дівицтво Пресвятої Богородиці, схвалив гомосексуалізм і спонукав до практикування окультизму. Дійсна анатема була проголошена на нього 12.07.2008 р. Його вихованці, Гудзяк і Шевчук, поділяли з Гузаром того ж духа єресі і апостазії. Оскільки вони були і є єретиками, їхні єпископські свячення є недійсними! За єдність в єресях і за пропагування аморального гендеру та гомосексуалізму на них обох вже була оприлюднена анатема: на Гудзяка ‒ 12.12.2013 р. та 11.03.2019 р., а на Шевчука ‒ 14.05.2011 р. та 21.03.2019 р. Ці церковні прелати не є Божими слугами. Вони є лише політичними активістами, які зловживають авторитетом Церкви для її самознищення. Вони обоє відіграли ключову роль у проведенні політичного перевороту і сьогодні підступно готують глобалізацію і ліквідацію Православної Церкви в Україні. Вони хочуть підпорядкувати її антихристівській структурі Нью Ейдж. Можна очікувати, що 5 липня, або в інший час, псевдопапа Франциск одного з них проголосить глобалізаційним патріархом з метою просунення глобалізації Церкви в Україні.

 

Догматична булла Павла IV проголошує, що все, що робить єретичний ієрарх, навіть якщо б це був папа, є недійсним. Таку позицію цими днями підтвердив своїми висловлюваннями православний патріарх Філарет в Україні. Він не проповідував інше євангеліє, тобто єресі, а тому міг сказати: «Якщо б на мене була проголошена дійсна анатема, то було б недійсним свячення усіх єпископів і священиків, яких я висвячував. Але тоді Епіфаній, глава Томоса, не є ні єпископом, ні священиком».

 

Єпископ, який має єдність у єресі з явним єретиком Франциском, накликав на себе Божу анатему згідно Гал. 1,8-9 і священиків висвячує недійсно. Так само і священик-єретик недійсно сповідає і недійсно служить Святу Літургію.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

20.06.2019

 

Завантажити: Анатема ‒ захист Євангелія і кара за єресі (20.06.2019)