Франциск і дух екології Нью Ейдж (+відео)

Дата публікації:   2019-07-14
Автор:   ВВП

 

Франциск і дух екології Нью Ейдж

 

17 червня 2019 р. був оприлюднений насторожуючий документ Instrumentum Laboris для Синоду про Амазонію. Документ має три частини.

І частина називається «Голос Амазонії».

Разом з засудженням колоніалізму, тут також засуджується апостольська діяльність місіонерів, їхні жертви і мучеництво. Єретичний і гностичний текст принципово суперечить католицькій вірі. Людина розглядається як інтегральна частина природи. Це єресь пантеїзму. Сотворіння називається «Мати-Земля». Цей термін зазвичай використовує Нью Ейдж. Анімізм, який приносить жертви демонам, тут прославляється як справжня духовна цінність. Він, мовляв, сам по собі мав би стати новою мовою Церкви. Але Святе Письмо виразно перестерігає: «Те, що погани жертвують, те жертвують бісам, а не Богові» (І Кор. 10,20).

 

ІІ частина документа називається «Інтегральна екологія» (церковна діяльність з боротьби проти соціально-екологічної кризи).

Сьогодні екологія поруч з гендерною ідеологією, шкідливими вакцинами, наркотиками та евтаназією включена в програму редукції людства.

Просовуючи ісламізацію Європи, Франциск стверджує, що бореться за права т.зв. біженців. Подібно він змагається за поширення поганства в Південній Америці, а при тому маніпуляційно стверджує, що бореться за права тубільців.

 

ІІІ частина документа називається «Пророцька Церква в Амазонії, заклики і надія».

Йдеться про фальшиве пророцтво. Передусім, Бергольйо йдеться саме про просування висвячування жінок на священиків. У поган є свої жриці, які приносять жертви демонам. Ритуал пов’язаний з аморальністю. Бергольйо також добивається запровадження в Літургії поганських елементів і поганського духа.

 

Синод про Амазонію, який має відбутися 6-27 жовтня 2019 р., є наступною з ряду ударно і цілеспрямовано пропагованих програм дій псевдопапи Бергольйо. Він руйнує останні догматичні і моральні принципи, зловживає найвищим урядом Церкви проти Бога і проти віруючих, а тим самим Бергольйо також добивається ліквідації самої інституції папства. Замість правдивого покаяння він жене католиків на широку дорогу до вічної погибелі.

 

Архиєп. Вігано вимагає відставки Франциска з посади і усунення гомосексуальної мережі на найвищих місцях. Бергольйо це цинічно ігнорує. Коли єпископи США хотіли ефективно вирішувати проблему сексуального насильства, він їм це заборонив. Обіцяв, що на Римському Синоді у лютому 2019 року ця проблема буде вирішуватися комплексно. Насправді він обманув і зробив цілком протилежне: просунув у документі антибіблійну толерантність до содомії ‒ ЛГБТ. Замість ефективного ліку була дана наступна духовна отрута.

 

Перед тим Бергольйо окреслив програму єретичної Amoris laetitia. Йдеться про заперечення об’єктивних моральних норм і про практичне скасування обов’язковості Божого закону.

Його єретичні документи руйнують суть християнства. Але він не лише пише документи для ліквідації християнства, але й прямо створює практичні умови для цього.

 

Він іде в лінії сучасної ліквідаційної програми ООН. Він просуває деморалізацію дітей шляхом схвалення т.зв. сексуального виховання. Це злочин не тільки проти дітей і батьків, але й проти людяності. Фактично йдеться про сатанізацію дітей.

 

Шановні кардинали, єпископи і священики, на що ви ще чекаєте? На те, що Бергольйо знищить всі основи Церкви? Єретика, в тому числі і папу, Святе Письмо і догматична булла Павла IV забороняє слухати! Єретик позбавлений всіх церковних посад і вже не є навіть християнином (пор. Гал. 1,8).

 

Сьогодні наддержавні інституції через законодавство і мас-медіа просовують аморальність та програму редукції людства. Франциск не підняв пророчого голосу проти цього тренду, але з’єднався з ним.

 

Через аджорнаменто II Ватиканського Собору Церква поступово прийняла духа і мислення світу та віру в фальшиві ідеології. Ісус каже: «Змініть мислення і віруйте в Євангеліє». А далі каже: «Якщо не покаєтеся, всі загинете». Справді всі – разом з нерозкаяним єретиком Бергольйо!

 

Нашою метою не є фальшива екологія Нью Ейдж, але спасіння душ! Тому необхідно вказувати і на приховану реальність гріха та зла. Якщо не вказуємо на глибоку реальність гріха в нас, то ані не потребуємо Спасителя, Визволителя від гріха, нашого Господа Ісуса Христа! Тоді непотрібним стає і Євангеліє та Божий закон. Екологією Франциск відводить увагу від суті. Він не вказує на гріх, не веде до покаяння і навернення, не захищає ані правди віри, ані мораль, але робить цілком протилежне. А це дух сатанізму. Єпископи і священики зобов’язані змусити цього явного єретика піти у відставку. Сьогодні достатньо приєднатися до архиєп. Вігано, який вже чітко окреслив програму обнови Церкви, а саме:

1) прискорена відставка Франциска з уряду;

2) усунення гомосексуальної мережі на найвищих місцях в Церкві;

3) необхідність покаяння у процесі відродження.

 

Надзвичайна ситуація вимагає надзвичайних середників. Найперше, потрібно вибрати правовірного папу. Він буде репрезентувати правдиву Церкву. Ті, які залишаться під владою єретика Франциска, або ж його подальших єретичних наступників, становитимуть церкву антихриста, церкву Нью Ейдж. Вона поведе душі до вічної погибелі. Відділення від єретика ‒ це не схизма, це необхідне очищення від єресей і аморальної мережі.

 

Документ про Амазонію є скупченням пантеїстичних і гностичних єресей. Це наступна духовна отрута алхімії Бергольйо.

Що мають робити щирі кардинали і єпископи? Об’єднатися для усунення фальшивого папи-єретика!

Що мають робити священики? У Літургії вже не згадувати його ім’я!

Що мають робити віруючі? Молитися і постити за нового правовірного папу і за усунення єретика. Якщо священик в Літургії все ще згадує папу-єретика, то хай в цей момент присутні впівголоса скажуть: «Анатема!»

 

Цими днями дозрів час! Надзвичайна ситуація вимагає, аби ще перед Синодом про Амазонію були проведені надзвичайні вибори такого папи, який заблокує ліквідаційний процес. Тоді він здійснить справжню реформу для віднови Церкви. Це Божа воля! Бог цього хоче!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

24.06.2019
 

Завантажити: Франциск і дух екології Нью Ейдж (24.06.2019)