Амазонія, гріб ортодоксії (+відео)

Дата публікації:   2019-07-26
Автор:   ВВП

 

Амазонія, гріб ортодоксії

 

24-26 червня 2019 р. таємно відбулася підготовча зустріч до Синоду про Амазонію. До її головних дійових осіб належать кардинали Хуммес, Баррето, Каспер, Бальдіссері…

У 1986 році Іван Павло II в Асижі відкрив двері Церкви для поганства, втіливши документ ІІ Ватиканського Собору про пошану до поган, а фактично ‒ про пошану до демонів, яким погани приносять жертви. Архиєретик Бергольйо зловживає папством і просовує у Літургію поганського духа, запроваджуючи анімістичні елементи. Таким чином, замість приношення жертви Богу, буде приховано вшановуватися диявол і поганські демони.

Наступний пункт Синоду про Амазонію ‒ це підступне скасування священичого целібату, а тим самим спричинення хаосу з метою уникнення правдивого покаяння. Вони лицемірно посилаються на Східні Церкви. Але це не зупиниться на скасуванні целібату. Бергольйо і його єретична команда прямують до запровадження висвячення жінок на священиків. Прецедентом для т.зв. обнови Церкви має стати висвячення тубільських чародійок Амазонії. Це наступний крок переходу до антихристової церкви Нью Ейдж. Антицерква Бергольйо стає синагогою сатани і тягне людей до пекла. Бергольйо і кардиналів, які мають того ж духа сатанізму, стосуються слова св. Павла: «Це апостоли неправдиві, робітники лукаві, що вдають апостолів Христових. Воно й не диво: сам бо сатана вдає з себе ангела світла» (ІІ Кор. 11,13-14).

 

Бергольйо стверджує, що повністю реалізує II Ватиканський Собор. Команда неправдивих апостолів, які вдають апостолів Христових, разом з Бергольйо копає гріб для Церкви. Бог допускає цей стан, щоб ми правдиво признали, що отруйним коренем масової апостазії є II Ватиканський Собор. Процес ліквідації не зупиниться, поки не буде обраний правовірний папа, який засудить єресі та духа модернізму і синкретизму II Ватиканського Собору! Не достатньо косметичної корекції єпископа Шнайдера з абсурдним висновком, що єретичний папа Бергольйо за будь-яку ціну повинен залишитися на посаді.

 

В цей час Бог хоче від нас одного ‒ правдивого покаяння. Необхідно повернутися до здорового коріння нашої віри! Ним є Євангеліє та апостольська Традиція, пов’язана з мученицькою смертю апостолів і мільйонів мучеників. За Христа і Його Євангеліє ми повинні бути готові ризикувати навіть своїм життям. Якщо втратимо його задля Ісуса Христа, здобудемо життя вічне. Про радикальність Євангелія Ісус говорить ясно: «Хто хоче спасти свою душу, той її погубить; а хто погубить свою душу Мене ради та Євангелії, той її спасе» (Мр. 8,35). Ісус суворо відкидає тільки тих, які уникають покаяння: «Відійдіть від Мене, ви, що чините беззаконня! Я вас ніколи не знав» (Мт. 7,23).

 

Справжнє покаяння означає, насамперед, назвати гріх гріхом, єресь єрессю, а зраду зрадою. Акцентувати на другорядних проблемах, таких як екологія і скасування целібату, замість того, щоб наголошувати на спасенному покаянні ‒ це цілеспрямована маніпуляція. Аргументувати забезпеченням Євхаристії для тубільців, а водночас домагатися збереження місцевих культів ‒ це згубна антимісія! План зловживання Літургією через єдність з духом анімізму веде до найбільшого богохульства. Релігійні шахраї на чолі з Бергольйо просовують модель Амазонії як програму сатани, ангела світла, для цілої Церкви.

 

Що стосується одружених священиків, то нам, єпископам Східної Церкви, добре знайома ця проблематика. Тому можемо з відповідальністю стверджувати, що в даний час скасування у Західній Церкві целібату призведе до руйнівного хаосу. Тоді неможливо буде розпочати необхідну реформу Церкви. Вона має базуватися на правдивому покаянні та поверненні до Євангелія і його Духа.

 

У Чехії існує релігійна спільнота, яка скасувала целібат. Вона утворилася 100 років тому з католицьких священиків, які були прибічниками модернізму. Невдовзі після скасування целібату вони почали висвячувати жінок на священиків. Дуже сумною є статистика про розбиті сім’ї розлучених священиків і «священиць». Це аж ніяк не є моделлю для справжнього відродження Церкви. Катехизм цієї церкви з часів її заснування просякнутий модернізмом та лібералізмом. Це той самий дух, який через модерніста Ронкаллі був просунений на Соборі, і таким чином захопив владу в Католицькій Церкві. Бергольйо має цього духа вже в повноті.

 

Справжній вихід

 

Конкретним середником для відродження священства є створення священичих спільнот. Група з 4-7 священиків в неділю ввечері з’їдеться у призначеному місці. Півтора дня вони проведуть за взірцем перших християн. Основні принципи християнської спільноти в Єрусалимі: 1) молитви; 2) апостольське вчення; 3) братня спільнота; 4) Євхаристія (Діян. 2,42). Внутрішня молитва, розділена короткими перервами, завжди триває годину. Подумки зосереджуємося на найосновніших правдах віри (див. http://vkpatriarhat.org/?p=25211). Це боротьба з душевними розсіяннями і тілесною неміччю, особливо коли клячимо або стоїмо. Корисно час від часу тримати руки піднятими вгору, принаймні коли переживаємо віддання себе Богу (І Тим. 2). При досконалому жалі визнаємо свої гріхи і віддаємо їх під силу Христової крові. При цьому можемо повільно з вірою взивати Ісусове Ім’я (Єгошуа). «Якщо ходимо у світлі, кров Христова очищує нас від кожного гріха» (І Ів. 1,7). У внутрішній молитві ми також пригадуємо реальність власної смерті, Божого суду і питання щасливої або нещасливої вічності. Потім переживаємо духовну єдність з Христом через співрозп’яття (Рим. 6,6; Гал. 2,20). З вірою приймаємо заповіт Ісуса з хреста у словах: «Ось Мати твоя».

 

Внутрішня молитва пов’язана з внутрішнім і зовнішнім самозреченням. Але таким чином молільник приймає силу Божого Духа, а з Ним і світло та силу для духовної боротьби проти гріха і брехні. Після години молитви є братня спільнота. Ділимося досвідом з молитви. Годинна молитва і свідоцтво після неї в понеділок повторюються загалом 4 рази. Одну годину з цих чотирьох корисно пережити, зосереджуючись на текстах зі Святого Письма. При молитві ми почерпнемо з них пророчу актуалізацію для недільної проповіді. Зустріч завершується у вівторок опівдні спільним обідом.

 

Священик, який має досвід з братньої спільноти і молитов, згодом у власній парафії виховає учнів, які поділятимуть з ним того ж Духа і вноситимуть здорову програму відродження сімей та істинного християнства. Реформа повинна розпочатися від початків, від першого ж курсу семінарії. Головне ‒ здобути навики внутрішньої молитви. Їй потрібно присвячувати щодня 2 години. З молитвою пов’язане і формування братньої спільноти.

 

Вирішувати кризу Церкви через екологію або скасування целібату ‒ це нонсенс.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                            + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

11.07.2019

 

Завантажити: Амазонія, гріб ортодоксії (11.07.2019)