Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 1 (+відео)

Дата публікації:   2019-08-18
Автор:   ВВП

 

Ортопраксія проти «Амазонії»

частина 1

 

Програма Синоду про Амазонію, що просувається псевдопапою Франциском і його співпрацівниками, веде до самознищення Церкви. Йдеться про прийняття духа поганства, пов’язаного з аморальністю і псевдодуховністю, яка приховано поклоняється сатані. У короткому листі під назвою «Злоякісна пухлина німецької теології в Церкві», а також у листі «II Ватиканський Собор був і є єретичним» коротко вказано на два отруйні корені, якими є модернізм і синкретизм. Водночас повторно поставлена вимога відставки єретичного папи та обрання правовірного. Його першочерговим завданням буде реформа Церкви через правдиве покаяння.

Святий Пій Х не тільки засудив єресь модернізму, але й запроваджував відродження Церкви під гаслом «Все оновити у Христі». Цей папа справді не тільки «руйнував», але й «будував» (Єр. 1,10).

Для того, щоб будувати, наріжним каменем духовної будівлі має бути Ісус Христос. На хресті була пролита Христова кров на відпущення наших гріхів. З Ісусом на хресті була розп’ята наша «стара людина». Апостол каже: «Знаємо ж, що старий наш чоловік став розп’ятий з Ним, щоб знищилось оце гріховне тіло» (Рим. 6,6). Умовою відродження у Христі є правдиве покаяння, що означає назвати гріх гріхом і зло злом. Аджорнаменто зі світом, яке і сьогодні просовує Бергольйо, є зрадою Христового хреста і зрадою Христового Євангелія! Ми не сміємо створювати єдність зі системою брехні, зла і смерті!

 

Питання: Які плоди гріха?

Відповідь: Плодом гріха є всі злочини, садизм, сексуальні збочення, вбивства, війни і масові геноциди. Без гріха ці страхітливі плоди не існували б. Тому Ісус прийшов у цей світ ‒ щоб взяти на Себе наші гріхи і справедливу кару за них. Він заплатив Своєю відкупительною смертю на хресті. Але прощення гріхів, тобто Боже милосердя, є тільки для тих, які каються. На тих, які його відкидають, за їхні гріхи і злочини лягає справедлива кара.

 

Питання: Сили темряви ведуть духовну битву на всіх фронтах і всіма способами. Але що сьогодні найбільше загрожує християнам і людству?

Відповідь: Останнім часом християнам і людству найбільше загрожує аморальність. Вона робить людей рабами і затягує до вічної погибелі.

 

Питання: Що є причиною такого вибуху аморальності?

Відповідь: Причиною є відступництво християн від живого Бога. І це відступництво є плодом єресей неомодернізму та синкретизму з поганством, що має на відповідальності зокрема ІІ Ватиканський Собор.

 

Питання: А чому аморальність не могла так сильно прогресувати раніше?

Відповідь: Аморальність не могла розростися до таких жахливих і самогубних розмірів, оскільки християни жили згідно своєї совісті і Божих законів та керувалися здоровим і критичним глуздом. Єресі, невіра і відкритість для неопоганства з різними формами магії, віщування і спіритизму усунули захисну систему так що настало поширення духовної отрути. Це призводить до знищення особи, сім’ї та людства. Через гомосексуалізм і різні сексуальні збочення сильно діють нечисті духи.

 

Питання: Який вихід?

Відповідь: Виходом є правдиве покаяння. Кожен християнин повинен розпочати його від себе. Це трагедія, що Бергольйо, замість покаяння, готує самогубну програму Церкви на Синоді про Амазонію.

 

Питання: Який спосіб порятунку?

Відповідь: Основою духовного пробудження ‒ порятунку християнства ‒ повинна стати молитва та молитовні групи.

Сьогодні кожен правдивий християнин мав би давати Богу десятину часу, тобто 2,5 години на день. З цього одна година ‒ Свята година з 20:00 до 21:00. Її бажано молитися в сімейному колі, по можливості, зі співом, читанням Святого Письма або Життя святих. Другу годину кожен молиться особисто. Півгодини молитви займуть молитовні зупинки: після пробудження і протягом дня о 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 і перед сном (http://vkpatriarhat.org/?p=12342).

 

Питання: Чи потрібно об’єднуватися в молитві?

Відповідь: Так, сьогодні потрібно створити молитовні сторожі безперервної молитви. Молитовних груп є 4, і щоб кожна група зайняла всі години дня, вона складається з 24-х молільників. Безперервний молитовний ланцюжок становлять разом 96 осіб (24×4). Кожен член має свою сторожу ‒ кожного четвертого тижня. Годину своєї особистої молитви цього тижня кожен молиться в рамках молитовної сторожі.

 

Питання: Як найкраще святкувати День Господній ‒ неділю?

Відповідь: У суботу ввечері після 21-ї години сім’я одну годину молиться вдома правду про Христове воскресіння (див. http://vkpatriarhat.org/?p=7235)

В неділю зранку від 5:00 до 7:00 відбуваються молитви та спів, пов’язані з Христовим воскресінням (http://vkpatriarhat.org/?p=7247, http://vkpatriarhat.org/?p=7250).

З 8:00 до 9:00 проходять молитви, що стосуються Святого Духа (http://vkpatriarhat.org/?p=7254).

Тоді є Свята Літургія.

Після обіду з 16:00 до 18:00 ‒ братня спільнота.

З 20:00 до 21:00 сім’я вже вдома молиться правди, пов’язані з Христовим воскресінням (http://vkpatriarhat.org/?p=7256)

 

Питання: Що необхідно, крім молитви і святкування неділі?

Відповідь: Крім цього необхідна братня спільнота ‒ койнонія (Ді. 2,42). Апостоли і перші християни створювали братні спільноти. Це є зразком для живої Церкви і сьогодні.

Братні молитовні спільноти ‒ це живі клітини Церкви. Християнські сім’ї, щоб вистояти під тиском світу і гріха, повинні черпати силу в таких спільнотах.

З досвіду постала така практика: молитовні вихідні раз на місяць для жінок в монастирі сестер, де є чіткий порядок молитви. Раз на місяць відбувається цілоденна зустріч чоловіків ‒ т.зв. біблійне новомісяччя, сьогодні ‒ Фатімська субота. Вони моляться принаймні дві годині, присвячують час Божому слову і братній спільноті та вирішують актуальні проблеми. Крім того, мають можливість приступити до Тайни Сповіді. Також протягом кожного тижня один вечір мають зустріч чоловіки, а жінки мають також свою зустріч.

 

Питання: Що на завершення?

Відповідь: Такий порядок християнського життя є копією життя Церкви в Єрусалимі. Після прийняття Святого Духа вони перебували на молитві, в апостольському вченні, в братній спільноті та на ламанні хліба (Ді. 2,42). Тому вони були одним серцем і однією душею.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

20.07.2019

 

Завантажити: Ортопраксія проти «Амазонії» ‒ частина 1 (20.07.2019)