Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 2 (+відео)

Дата публікації:   2019-08-20
Автор:   ВВП

 

Ортопраксія проти «Амазонії»

частина 2

 

Вже добре відомо, що Instrumentum Laboris (робочий документ) Синоду про Амазонію ‒ це навмисна ліквідація християнства. У ЗМІ авторитетні особи назвали його єрессю, апостазією і безумством! Прийшов час, щоб кожен священик і єпископ перестав в Літургії згадувати ім’я єретика і робив все для його усунення з папського уряду, який він займає незаконно. Ще рік тому архиєпископ К.М. Вігано закликав до відставки Бергольйо.

Минулого разу ми говорили про братню спільноту. Молодь не врятують заклики Бергольйо до хаосу, але її врятує тільки Христос. Крім сімейного середовища, необхідно, щоб підростаючі діти мали християнські спільноти. У перехідному віці їм більше імпонує  авторитет на два-три роки старшого хлопця чи дівчини у спільноті, які вміють їх надихнути і мотивувати. Сам провідник спільноти має мати духа правдивого покаяння і духа молитви.

 

Сім мотиваційних думок для провідників спільнот:

 

1) Правдивий ідеал

Ти, як провідник спільноти, надихни молодь до справжнього ідеалу і сенсу життя. Наша мета не полягає  в тому, щоб ми їли, пили, т.зв. насолоджувалися світом, а потім померли, як тварини. Мета нашого життя ‒ здобути вічне життя. Воно є тільки в Ісусі Христі! В Ньому ми вже тут, на землі, маємо справжнє щастя, а  після смерті вічне життя. Самозречення не є метою, але необхідним засобом для досягнення мети, якою є наше вічне щастя. Ми зрікаємося тих речей, які нам шкодять і  відводять від нашої мети. Самозречення є частиною сміливої боротьби і справжнього героїзму. Найважча  боротьба ‒ це боротьба з собою, а тому і перемога найславніша.

 

2) Чиста любов

Поясни молодим людям, що таке справжня любов, яка пов’язана з безкорисною жертвою. Вона не має нічого спільного з моральною нечистотою, егоїзмом і гедонізмом. Чиста юність ‒ це найкраща підготовка до щасливого подружжя, а тим більше до  священичого чи монашого життя. Чиста юність ‒ це надзвичайний героїзм, і навіть безкровне мучеництво.

 

3) Засудження масових маніпуляцій

Правдиво висмій і засуди зло та брехню, які масово маніпулюють молоддю і поневолюють її.

Засуди наркотики, які роблять людину нездатною калікою і паразитом.

Вкажи на обман азартних ігор, які вкрадуть у людини все майно і поневолять її.

Відкрий молодим людям, що демонічним коренем  рок-музики є сатанізм вуду. Декадентська музика пов’язана з трансом, цинізмом, наркотиками, моральними збоченнями, викликанням демонів і промиванням мізків. Йдеться про сучасне рабство. Скажіть усьому світу: Ми хочемо бути вільними, а не рабами! Свободу дасть нам Христос, а не декадентська сатанинська музика.

Назви справжнім ім’ям сексуальні збочення і вкажи  на їх отруйні плоди ‒ смертельний СНІД, алкоголізм, наркоманію, одержимість нечистими демонами і самогубну евтаназію. Перестерігай перед трагічним кінцем зруйнованого життя!

 

4) Відношення до Інтернету

Надихни молодь до надзвичайного героїзму у самоконтролі та дисципліні щодо Інтернету та соціальних мереж. Багато людей стали їх рабами.

Дай молоді здорову засаду, щоб використовували  Інтернет лише настільки, наскільки це необхідно і корисно. Інтернет ‒ небезпечна зброя для самознищення. Молодь, яку ніхто не перестерігав, відкривається порнографії,  вказівкам до сатанізму, окультизму, різним формам і практикам віщування, магії та спіритизму, за якими стоїть дух брехні і смерті. В Інтернеті є навіть вказівки, як здійснити самогубство, і багато молодих людей та дітей вже поплатилися за це своїм життям.

 

5) Шкідливість неопоганства

Висмій пропаганду поганства і сект. Тут не йдеться про правдиву духовність, але про демонську. Ми служимо правдивому Богу, а не дияволу, і ми не мусимо боятися навіть  смерті! Навпаки, за Христа і спасіння душ ми готові пожертвувати навіть своїм життям як мученики.

 

6) Христос ‒ наша дорога

Дорога наслідування Христа ‒ це для нас найбільша честь! Покажи, що вона відкриває нову і нову перспективу в пізнанні Христа. Якщо ми вистоїмо в боротьбі, нас чекає вінець вічної слави!

 

7) Правдива місія

Духовна боротьба також включає в себе місію або порятунок душ з сітей диявола. Це є справжня рятівна діяльність. Врятувати людину або декілька людей від смерті ‒ це героїзм. Але рятувати їх від вічної смерті ‒ це надзвичайний героїзм! І за це після життєвої боротьби чекає надзвичайна нагорода.

 

Питання: Звідки черпаємо силу до духовної битви за спасіння?

Відповідь: Силу до духовної боротьби ми черпаємо від Ісуса, а саме ‒  з внутрішньої молитви, через дотримання Його заповідей, читання Святого Письма і Життя святих та з підбадьорень у спільноті. Сам Ісус є в нас, Він дає нам силу і оберігає нас. Він ніколи не залишить нас: ні в житті, ні в смерті.

 

Питання: Ми слабкі, і навіть якщо вирішимо боротися,  падаємо. Що робити?

Відповідь: Хочу підкреслити важливість негайного  покаяння, відразу, навіть після малого упадку. Покаяння відновлює силу, дає світло і захищає від великих падінь. Не відвертай свого погляду від мети, ти борешся за найважливіше, що тут, на землі, існує ‒ за спасіння своєї  душі! А одночасно ти борешся за спасіння багатьох інших. Це справжній порятунок і найбільший героїзм.

 

Питання: Як формувати наступних провідників для молодіжної спільноти?

Відповідь: Кожен провідник спільноти, чи то хлопців, чи дівчат, мав би підібрати декілька молодших осіб, які мають природну схильність бути провідниками, щоб поступово вони формували спільноту з молодших хлопців чи дівчат.

 

Внутрішнє очищення у спільноті

 

Питання: Що безпосередньо пов’язане з живою молитвою в спільноті?

Відповідь: Коли люди хочуть жити в спільноті інтенсивним молитовним життям, вони не рахуються з тим, що настане глибоке очищення у взаємних стосунках.

 

Питання: Як реалізувати Ісусове слово про скалку і колоду в оці?

Відповідь: Людина звикла вирішувати речі тільки горизонтально,  а з Богом не рахується. Вона переконана, що не має жодної колоди. Аж в конкретному випадку, коли захоче очищувати іншого, відкриється суть. Ісус каже сьогодні і тобі: «Лицеміре, спочатку вийми колоду зі свого ока, і аж тоді прозрієш». Але умовою цього є правдиве покаяння і щира молитва. Святий Дух дасть тобі світло і ти пізнаєш, що колодою є твоє сильне ігнорування Бога у твоєму щоденному житті. Тільки тоді, коли через покаяння виймеш свою колоду ігнорування Бога, можеш вийняти і скалку в брата.

 

Питання: Що каже Ісус про взаємне примирення?

Відповідь: Ісус каже: «Якщо твій брат має щось на тебе, то піди і перше помирись зі своїм братом.»

Брат явно винний, і з його боку є навіть напруження. А все ж Ісус каже: «Ти йди перший!» Тому, насамперед, мусиш на молитві просити світла, щоб знати, як розпочати від себе. Метою є примирення і єдність у Христі з братом, щоб ви могли продовжувати разом працювати над Божою справою і мали єдність в молитві. Якщо зробиш цей перший крок, то дух, який тримав брата, відійде. Також ти отримаєш світло і ласку для  глибшого очищення своєї душі.

 

Висновок: Про перших християн написано: «Вони перебували в братній спільноті, на молитвах, на  ламанні  хліба і в апостольському вченні». Вони не перебували  в єретичному вченні, як сучасний Ватикан з псевдопапою. Перший папа, святий Петро, був розп’ятий у Ватикані  за Христа і Євангеліє. А Бергольйо розіп’яв Христа і папство.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

22.07.2019

 

Завантажити: Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 2 (22.07.2019)