Питання Синоду про Амазонію та целібат (+відео)

Дата публікації:   2019-08-29
Автор:   ВВП

 

Питання Синоду про Амазонію та целібат

 

В даний час псевдопапа Франциск, особливо через Синод про Амазонію, планує викликати такий хаос, з якого Церква не вибереться навіть протягом наступних 50 років!

Синод про Амазонію не лише відкриває двері для духа поганства, але й хоче внести його безпосередньо до Святої Літургії. Водночас фразами про збагачення традиціями тубільців Синод добивається легалізації чаклунства, тобто сатанізму, в Католицькій Церкві. На противагу цьому, в Африці єпископи написали пастирський лист проти чаклунства та масонів. Через це правовірні африканські християни опинились у контроверсійній позиції щодо Бергольйо. При тому в Африці не мають проблем із целібатом і священиків там достатньо.

В 3-й частині Instrumentum Laboris хитро просувається скасування целібату, начебто йдеться тільки про локальну проблему Амазонії. Але ця територія, перш за все, потребує справжньої місії! А вона неодмінно пов’язана з відмежуванням від чаклунства та поганських практик, які є несумісними з християнством. Ні в якому разі вирішенням кризи в Церкві не стане рукоположення тубільних чарівниць на «священиць» або скасування целібату! Бергольйо має специфічний метод. Він клянеться своїм життям, що не виступає за скасування целібату, але водночас придумує технології, як непомітно скасувати целібат.

Але йому якраз потрібно через питання скасування целібату найперше викликати сум’яття. Цим хоче відвернути увагу від найважливішої проблеми, якою є справжня обнова Церкви. А це підлість і злочин!

 

Маневр відвертання уваги, аналогічний до того, який використовує Бергольйо, був застосований на ІІ Ватиканському Соборі. Головна мета полягала в тому, щоб приховано просунути духа апостазії через неомодернізм та синкретизм з поганством. Але щоб не змобілізувалася опозиція, священиків втягнули в т.зв. літургійну реформу. Вони були змушені обертати престоли обличчям до людей, усувати кивоти з центру храму, забирати балюстради і проповідальниці... Це спричинило певну метушню, яка відволікла увагу, а тим часом на всі теологічні факультети просунули єресі історично-критичного методу та синкретизму з поганством. Таким чином за 50 років отруїли вже два покоління священиків!

 

Сьогодні Бергольйо відволікає увагу дуже привабливою темою ‒ скасуванням целібату. І навіть якби це питання потрібно було вирішувати, то точно не архиєретиком Бергольйо і, безумовно, не в той час, коли найактуальнішою справою є зусилля по обнові Церкви.

Крім того, Бергольйо має на меті з допомогою децентралізації ліквідувати інститут папства.

 

Питання: Яке на даний час головне завдання священиків та єпископів у рамках обнови Церкви?

Відповідь: Перестати згадувати в Літургії ім’я псевдопапи-єретика. Згідно Святого Письма і церковних документів, його вже ніхто не сміє слухати. Він є духовний вбивця – вбивця Католицької Церкви.

 

Питання: Що сьогодні необхідно зробити для обнови Церкви?

Відповідь: 1) Якнайшвидше настановити правовірного папу, навіть ціною того, що Бергольйо не відійде з уряду!

        2) Відновити правовірне вчення і викорінити сучасні єресі та всю апостатичну систему разом з гомосексуальною мережею!

Структура Бергольйо переводить Христову Церкву до сатанинської організації Нью Ейдж. Все це відбувається через зловживання авторитетом Петрових ключів.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

1.08.2019

 

Завантажити: Питання Синоду про Амазонію та целібат (1.08.2019)