Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 3 (+відео)

Дата публікації:   2019-08-31
Автор:   ВВП

 

Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 3

 

На початку 1960-х років розпочалася інвазія неопоганства і неомодернізму. Але, не зважаючи на це, ІІ Ватиканський Собор відкинув покаяння і Духа правди та через аджорнаменто відкрив Церкву для духа світу. Тому постсоборний дух не застерігав ні від інвазії поганського індуїзму з йогою, ні від аморальності. Без Собору сьогодні не міг би відбутися і Синод про Амазонію, який веде вже до повного переходу на неопоганську церкву антихриста, на антицеркву Нью Ейдж.

Перша Заповідь Декалогу забороняє поганство і його практики.

Питання: Як звучить Перша Заповідь Декалогу?

Відповідь: Перша Заповідь звучить: «Я ‒ Господь, Бог твій... Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене. Не робитимеш собі кумира… Не падатимеш ниць перед ним й не служитимеш йому, бо Якараю беззаконня батьків на дітях до четвертого покоління» (Втор. 5,6 наст.).

 

Питання: У чому полягає суть Першої Заповіді?

Відповідь: Насамперед, йдеться про особисте відношення. Бог сотворив тебе, віддав за тебе Свого Сина. Що Він хоче від тебе? «Не смієш ходити за іншими богами (демонами), за богами народів, що навколо тебе» (пор. Втор. 6,4-14). Це відношення любові до Бога пов’язане з благословенням, а його порушення ‒ з найсуворішими покараннями.

 

Питання: Як це було в історії вибраного народу?

Відповідь: Коли народ схилявся до поганського ідолопоклонства, сила якого криється в магії та віщуванні (див. Втор. 18,9-14), приходили війни, хвороби та вавилонський полон... Всі царі Юдеї та Ізраїля оцінюються за одним критерієм: чи були ідолопоклонниками, або ж поклонялися Господу (див. ІІ Хр. 33,6).

 

Питання: Чи і в Новому Завіті залишилась та сама Заповідь щодо поганства і окультизму?

Відповідь: Так, не було досить, щоб люди повірили в Христа, але вони повинні були порвати з духом поганства.

Хоча віщунка у Филипах робила проповідникам Євангелія найбільшу рекламу, все ж апостол Павло вигнав з неї віщунського духа. Реакція на це була така, що Павла і Силу збичували і кинули у в'язницю.

При зустрічі із ворожбитом на Кіпрі (див. Ді. 13,1-12) Павло, повний Святого Духа, сказав: «Сину диявола, чи ж не перестанеш перекручувати прості дороги Господні? ... Оце осліпнеш!» (Ді. 13,10-11).

 

В Ефесі, де апостол проповідував Христа, люди, які навернулися, спалили окультні книги вартістю 50 000 динарів (див. Ді. 19,18-20). Християнин мав би провести очищення свого помешкання не тільки від окультних книг, але й від окультних символів та предметів.

На сьогодні тільки в Італії існує майже 12 мільйонів людей, які вдаються до магії. Ця реальність вказує на екзистенціальну дезорієнтацію.

Сьогодні люди не розрізняють і стверджують: «Головне ‒ що це помагає!». Але існує питання: Як довго, а головне ‒ за яку ціну. За гріхи ідолопоклонства прийдуть хвороби, нещастя і страждання на тебе і на твоїх дітей аж до четвертого покоління (див. Вих. 20,5). А головне ‒ чим це все закінчиться? «…частка ідолопоклонників і тих, які займаються магією ‒ в озері, що горить огнем і сіркою…» (Од. 21,8).

 

Питання: Яке ставлення Біблії та наукової медицини до гомеопатичних ліків?

Відповідь: Насправді йдеться про замасковану магію. З точки зору наукової медицини гомеопатія однозначно відкидається як система, заснована на ірраціональних принципах. Колишній  голова Академії Наук Чехії проф. Р. Заграднік і 12 професорів з Карлового Університету так характеризують гомеопатію: «Це світ ірраціональності, вигадок і забобонів».

 

Питання: Чи гомеопатичні ліки нешкідливі?

Відповідь: Провідний ідеолог гомеопатії Тейлор Кент визнає: «Усі гомеопатичні ліки діють передусім на волю та свідомость. Аурум найбільше впливає на почуття. Найсильнішою є любов людини до життя. Аурум настільки сильно діє, що нищить цю любов і людина врешті вчиняє самогубство. Аргентум так руйнує свідомість, що людина перестає бути раціональною. Її пам’ять деградує. Так діє кожна гомеопатична речовина: спочатку вона впливає на людський розум, а потім її дія поширюється на весь організм!»

Зверніть увагу: це є цитата провідного представника гомеопатії!

 

Питання: Що є основою гомеопатії і яке її походження?

Відповідь: Її основою є магія і віщування.

 

Питання: А як щодо методу Сільви?

Відповідь: Він заснований на автосугестії під час «релаксації» в т.зв. площині альфа. Сільва переконаний, що світом керує «вищий інтелект», який не тотожний християнському Богу. З цим «вищим інтелектом» начебто можна комунікувати у стані «альфа». З ким входить у контакт адепт методу Сільви у площині «альфа», якщо не з Богом, але з іншим «вищим інтелектом»? Відповідь для християнина не є складною: з дияволом, який приймає подобу ангела світла (пор. ІІ Кор 11,14).

 

Питання: Що таке рейкі?

Відповідь: У рейкі йдеться передусім про магічно-спіритичний ритуал, про відкривання для т.зв. «допомоги» демонів. Ситуація аналогічна, як у випадку трансцендентальної медитації, де джерелом сили та передумовою всіх окультних вчинків є вступний акт ідолопоклонства та прикликання духів (демонів) для т.зв. допомоги...

 

Питання: Чи акупунктура належить до наукової медицини і чи є духовно нешкідливою?

Відповідь: Акупунктура є частиною окультної китайської народної медицини. Акупунктура пов’язана з поганським духом Тао або Чі. В її основі лежить теорія про інь та янь, яка є несумісною з християнством!

Акупунктура базується на філософії, що включає астрологію, пантеїзм, гіпноз і є вкорінена у буддизмі! У 2012 році швейцарський лікар через акупунктурні голки заразив смертельним СНІДом 11 пацієнтів.

Щодо т.зв. акупунктурних точок, то ніхто не довів, що вони існують. Тому акупунктуристи ламають голову над тим, де вони знаходяться, і чи вони є на поверхні, чи вглибині. Вони самі не розуміють: чому, коли і де встромляти голки.

Тому з медичної та християнської точки зору ми повинні однозначно відкинути акупунктуру! Акупресура і китайські точкові масажі базуються на тій же основі і мають подібну мету.

 

Питання: Яке ставлення Божого слова до гіпнозу?

Відповідь: Гіпноз ‒ це метод, заснований на сугестії, а це означає, що при цьому неодмінно відбувається підпорядкування однієї людини іншій. Такий стан спричиняє душевні травми, а іноді може викликати безумство. Що стосується проведення гіпнозу в поєднанні з окультизмом та парапсихологією, то в таких випадках наслідки бувають страшні, а диявольська сила величезна. З допомогою цієї псевдонауки закладається фундамент для спіритизму ‒ викликання духів...

 

Питання: Яке ставлення Божого слова до магнетизму – месмеризму?

Відповідь: Магнетизер відкривається демонічним силам. Коли в ньому рухається «непрошений гість», то він передає пацієнту і його. Між магнетизером і магнетизованою особою утворюється стан взаємного злиття. Пацієнти відчувають нові негативні наслідки: головний біль, безсоння, психічні розлади. Те саме проявляється і після відвідування цілителя, гіпнотизера, ворожки на картах, ясновидиці тощо.

Ставлення науки: Термін «біомагнетизм» ‒ це зловживання поняттями. Йдеться про приховування магічної практики під маскою мнимої науковості!

Ставлення Церкви завжди було і є негативним, як і до будь-якої форми магії, віщування та спіритизму!

 

Питання: А як щодо сучасної психології?

Відповідь: Юнг був учнем Фрейда. У 1912 році він опинився на межі психічного зриву і в той час «здобув» духовного провідника – «Філемона». Цей дух-провідник (демон) т.зв. допоміг йому виявити речі, що підтвердили його підозрілі гіпотези про «колективне несвідоме» і «архетипи».

Бачимо, що сам корінь модерної психології отруйний і гнилий. Вся сучасна психологія буквально просякнута окультизмом та фальшивим містицизмом, передусім східним. Роджерс, засновник гуманістичної психології, не приховує своєї участі у спіритичних сеансах. Джин Х'юстон відкрито визнає себе прихильником антихристиянського руху Нью Ейдж.

 

Питання: А як щодо лозошукання?

Відповідь: Доц. Петр Ржепа, колишній голова чеських математиків та фізиків, пише: «Існування того, що лозошукачі та їхні прихильники називають геопатогенними зонами, драконячими жилами, Гартмановими зонами тощо, ніколи не було доведене, а тому належить до забобонів...». З точки зору Біблії це форма віщування, бо лоза відповідає на питання і щодо майбутніх або прихованих речей.

 

Питання: Якими були покарання за поганські практики, віщування, магію чи спіритизм?

Відповідь: Правило 65 св. Василія Великого каже: «За чаклунство хай проведе в покаянні час, встановлений для вбивць».

Правило 72 св. Василія Великого: «Хто звертався до чаклунів чи окультних цілителів, той також хай чинить покаяння, встановлене для вбивць».

 

Питання: Як каятися?

Відповідь: Кожен християнин повинен відділитися не лише від духа поганства, але й від практик віщування, магії, спіритизму та всіх забобонів. Християнин не може керуватися гороскопам чи знаками зодіаку, а також відвідувати ворожок і окультних цілителів.

Ісус попереджає: «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

27.07.2019

 

Завантажити: Ортопраксія проти «Амазонії» - частина 3 (27.07.2019)