Ортопраксія проти «Амазонії» ‒ частина 4(+відео)

Дата публікації:   2019-09-03
Автор:   ВВП

 

Ортопраксія проти «Амазонії» ‒ частина 4

 

Те, що ти живеш і дихаєш ‒ це об’єктивна реальність. Але надійде реальність смерті і ти видихнеш востаннє. Поки що не було жодного винятку! Можеш бути впевнений у тому, що і тебе чекає смерть. Також реальністю є цей світ і цілий Всесвіт зі своїм порядком і своїм таїнством та різними ступенями життя. Наступна реальність ‒ це протиріччя в тобі самому. Ти прагнеш щастя, любові та досконалого добра. Але сам бачиш, що робиш зло, шкодиш іншим та собі і що ти незадоволений і нещасний. Ти прагнеш свободи, але сам не можеш позбутися навіть найменшої залежності, яка походить з твого егоїзму. А якщо власною силою чи якоюсь технікою навіть позбудешся незначної залежності, то швидше чи пізніше потрапиш у більшу. Ти з’ясовуєш, що в тобі є родовище зла, та бачиш це і в інших. А це є також причиною усіх сварок, неприязні, несправедливості, розбитих сімей, покинутих дітей, злочинів, вбивств та війн.

Чи знаєш сенс твого життя і що тебе чекає після смерті? Чи знаєш сенс твого терпіння ‒ тілесного і душевного?

На ці запитання ти отримаєш або правдиві, або облудні відповіді. Правдиві дає істинне християнство, а облудні дає поганство. Християнство вшановує істинного Бога, Ісуса Христа, який воскрес із мертвих. Поганство вшановує демонів. Обереш дорогу життя, чи дорогу смерті? Вічне життя є в Христі Ісусі. «Хто має Сина, має життя вічне; хто ж Сина Божого не має, той життя не має» (І Ів. 5). В Ісусі є не тільки теоретична відповідь на все, що ти потребуєш. В Ньому є прощення гріхів і правдива свобода, бо Він, Єдинородний Син Божий, взяв на Себе людську природу, щоб викупити нас... «Так Бог полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Ів. 3,16). І за твій гріх Ісус заплатив Своєю смертю на хресті. В Ньому маєш також визволення від кореня зла, який є в тобі.

 

Хто повірить, той стане Божою дитиною і отримає Христового Духа. Тому і сьогодні можеш приймати від Ісуса прощення і силу до боротьби проти зла і брехні. Спілкування з Ним у сьогоднішній день принесе тобі вирішення усіх твоїх питань і проблем. В Ньому знайдеш те справжнє щастя і справжній мир, якого шукаєш і якого світ не може тобі дати. Він є та безкорислива любов, якої ти прагнеш. «У Ньому заховані всі скарби мудрості і знання» (Кол. 2).

Тому, хто дотримується Його заповідей, Ісус обіцяє: «Ми прийдемо до Нього і в ньому закладемо житло» (Ів. 14).

 

Крім істинної Дороги, якою є Христос, існують також оманливі дороги поганських міфів, за якими є демони, що ведуть до вічної смерті. Поганських демонів Католицька Церква планує прийняти через Синод про Амазонію. Ще на ІІ Ватиканському Соборі і через жест в Асижі вона відкрилася поганському буддизму.

Буддизм ‒ це релігія без Бога, яка, однак, вшановує багато різних божеств. Ідеал буддизму ‒ це повне знищення світу, а передусім, знищення особистого існування ‒ самознищення. Жінка, як носителька нового життя, є зненавиджена. Жінка начебто не може осягнути т.зв. досконалості, поки не перевтілиться в чоловіка. А це і є корінням гендерної ідеології. Буддизм постійно зображає жінку як щось огидне.

Оскільки буддизм вірить в реінкарнацію, то вшановує тварин, але байдужий до страждань людей.

 

Питання: Що відкрив колишній буддист?

Відповідь: Цитую його свідчення: «Далай-лама вшановується як перевтілення поганського бога. Під час повторювання мантр буддист прикликає до себе демонів і дияволів, щоб буквально його опанували. Наприклад, найвідоміша практика тибетського буддизму, т.зв. «хода», проводиться на цвинтарях, які фактично є долиною людських трупів – тіл, накиданих для грифів. Те саме робить в уяві і медитуючий, але подумки кидає куски м’яса зі свого тіла не грифам, а демонам і своїм божествам. Нірвана ‒ це ототожнення з демонами і повне заперечення власної особистості...».

Буддизм і християнство розділяють нездоланні відмінності: буддизм не вірить в єдиного Бога-Творця. Він проповідує фальшиву дорогу самоспасіння у т.зв. нірвані. Але все це ‒ великий обман. Відкуплення ‒ це начебто пізнання, що все є одне! Тим самим вже немає різниці між добром і злом.

Ісус визволив нас від гріха і демонських сил: «Бог вирвав нас із влади тьми й переніс у царство Свого улюбленого Сина, в якому ми маємо відкуплення, прощення гріхів» (Кол. 1,13-14). Нас визволив – відкупив – Ісус, а не фальшива дорога дзен-буддійських медитацій. Обманом є також вчення про реінкарнацію, яка заперечує основні істини християнства: особового Бога, Ісуса як Відкупителя, безсмертну душу, реальність гріха, вічну нагороду і вічне покарання після смерті.

 

Питання: Через що найбільше поширюється буддизм?

Відповідь: Сьогодні відбувається наймасовіша місія буддизму на території колишнього християнського світу. Вже не існує ні одного міста, де б не пропагувалося бойове мистецтво: дзюдо, айкідо, карате, тайквондо, тай-чі. Тут не йдеться лише про спорт чи фізкультуру, але про зв’язок з буддійськими медитаціями, які ведуть християн до відступництва від Христа.

Масова популяризація розпочалася ще 50 років тому через фільми, літературу та показові виступи.

 

Питання: Які є буддійські окультні практики?

Відповідь: Це, наприклад, ворожіння через т.зв. «Книгу змін», а також є китайські гороскопи зі своїми знаками зодіаку.

 

Акупунктура, акупресура та китайські масажі походять з учення про інь та янь і відкривають людину для нечистих і окультних духів.

Бонсай ‒ це облаштування саду, пов’язане з забобоном про присутність духів померлих предків. Дзен-сади теж мають окультне підґрунтя. Це стосується також китайських драконів, татуювання, фігурок Будди, ароматичних паличок, тибетських дзвіночків, прикрашання помешкання жабами, черепахами, слонами і т.д. ‒ т.зв. феншуй. Все це має окультне коріння, і сьогодні стає частиною життя необізнаних християн.

Запровадження чайних має спонукати людей до відкритості для східної псевдодуховності. Багато чаїв має наркотичну дію і спричиняє залежність, наприклад чай «криниця дракона»...

Сучасні католицькі монастирі отруєні буддійською псевдодуховністю. Сьогодні буддизм є основною духовною силою в новій антихристівській релігії і системі Нью-Ейдж.

 

Питання: Що є суттю індуїзму?

Відповідь: Індуїзм ‒ це поганська релігія, яка вшановує тварин як богів, вірить у реінкарнацію, тобто в перевтілення людей і в тварин, змій чи комах. Через віру в реінкарнацію неможна вбивати ні комарів, ні щурів, ні будь-яких інших шкідників, але, з іншого боку, група індуїстів кілька років тому напала на християнські села і цинічно їх вимордувала. Корова вважається богинею. Ганді навіть стверджує, що священним є і послід корови. Тому багато гуру мастять себе цим послідом.

Йога ‒ це прихована пастка індуїстської релігії. Трансцендентальна медитація ‒ це форма йоги, яку запропонував гуру Деві.

 

Питання: Що таке мантри?

Відповідь: Мантри ‒ це магічні висловлювання або чарівні формули, часто це ім’я якогось поганського бога чи духа. Тут бачимо цілком чіткий зв’язок з магією.

 

Питання: До чого призвів міжрелігійний діалог?

Відповідь: Міжрелігійний діалог заблокував справжню місію, а до того ж відкрив двері для антимісії всередині Церкви.

Ми, навпаки, замість фальшивого діалогу зобов'язані проводити справжню місію. Спасіння і вічне життя є лише в Ісусі Христі. «Хто увірує і охреститься, той буде спасенний, а хто не увірує, той буде засуджений» (Мр. 16).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

29.07.2019

 

Завантажити: Ортопраксія проти «Амазонії» ‒ частина 4 (29.07.2019)