Розбійницький Синод про Амазонію (+відео)

Дата публікації:   2019-10-10
Автор:   ВВП

 

Розбійницький Синод про Амазонію

 

В Ефесі у 449 році відбувся розбійницький Собор. Цього року його знову планують, і то у Ватикані, під назвою «про Амазонію».

Його мета – просунення духа поганства, окультних практик, чародійства, магії, віщування та спіритизму, і то навіть до Святої Літургії. Про це свідчить підготовчий документ Instrumentum Laboris. Йдеться про явні єресі, передовсім пантеїзму, які не тільки руйнують суть католицької віри, але й повністю суперечать усьому християнству.

Вершиною лицемірства та маніпуляції Бергольйо є те, що під час розбійницького Синоду, 13 жовтня, він, єретик, буде проголошувати святим правовірного захисника віри Джона Генрі Ньюмена.

Бергольйо просуває аморальність та сексуальні збочення. Він цілує ноги транссексуалам, а цим жестом легалізує важкі гріхи і злочини проти Бога та людей. Як єретик він ліквідує Божі Заповіді та природні моральні норми. Прикладом є єретична ексгортація Amoris Laetitia.

 

Згідно Святого Письма та догматичної булли «Cum Ex Apostolatus...» він є недійсним папою. Хто підпорядковується йому та захищає його як дійсного, несе співвідповідальність за його єресі та злочини. Це стосується також єпископа Шнайдера та кардинала Берка, які, хоча й вказують на єресі Бергольйо, але пропагують абсурдний висновок, що цього єретика неможна позбавити уряду.

Франциск Бергольйо ‒ це Божий бич на відпалий католицизм. Але без декрету Nostra aetate II Ватиканського Собору він не зміг би реалізувати апостатичний Синод про Амазонію. Він готує найбільшу зраду всередині Церкви. Бог каже: «Мій же народ Мене забув! Кадить марноті! Спотикнулись на своїх дорогах» (Єр. 18,15). Пророк взиває: «Ти відкинув люд Свій, бо в них повно поганства» (Іс. 2,6).

 

«Слухайте, небеса, вважай, земле, бо Господь говорить: Віл знає господаря свого, а осел ясла пана свого, але відступницький Ватикан вже не знає Мене» (Іс. 1,3). «Слухайте слово Господнє, князі содомські!» (Іс. 1,10). «Ой, якою ж стала повією столиця вірна ‒ Рим ‒ сповнена правосуддя, в якій панувала справедливість, тепер же в ній душогубці!» (Іс. 1,21). «А всім відступникам і грішникам ‒ погибель, і ті, що Господа покидають, загинуть» (Іс. 1,28).

Цим зверненням Патріархат закликає всіх щирих католиків та некатоликів до однієї години молитви щодня та до посту протягом трьох понеділків, серед та п’ятниць без їжі аж до вечері від 6 до 27 жовтня. Синод готує сатанізацію та інвазію демонів у Церкві. Ісус каже: «Такого роду демонів виганяють лише молитвою і постом» (Мт. 17,21).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

29.09.2019

 

Завантажити: Розбійницький Синод про Амазонію (29.09.2019)