Папа єретик ‒ 3 варіанти (+відео)

Дата публікації:   2019-10-17
Автор:   ВВП

 

Папа єретик ‒ 3 варіанти

 

Від 6 до 27 жовтня 2019 р. у Ватикані відбувається Синод про Амазонію. Псевдопапа Франциск має на меті просунути духа поганства до центру Церкви. Через вигнання Святого Духа він спричинить завершення щоденної жертви (див. Мт. 24,15, Дан. 11,30). Замість Святого Духа в Літургії має запанувати дух поганства. За поганськими ритуалами приховується вшановування диявола. Це відкриє дорогу для переходу Католицької Церкви в антицеркву Нью Ейдж.

Синод про Амазонію ставить перед нами три варіанти:

І варіант: Кардинали та єпископи залишаться пасивними. В цей переломний період, коли проходить Синод про Амазонію, це є злочином і зрадою!

ІІ варіант: Правовірні кардинали надзвичайним способом оберуть правосильного папу, а він проголосить єретика Бергольйо недійсним.

ІІІ варіант: Якщо кардинали залишаться пасивними, то їхній обов'язок по забезпеченні для Церкви дійсного папи повинна взяти на себе група правосильних і правовірних єпископів.

Питання: Що має послужити Бергольйо для того, щоб він непомітно перевів Католицьку Церкву в антицеркву Нью Ейдж?

Відповідь: Він планує саме в цей час створити надзвичайний хаос. Хоче викликати його через скасування целібату та запровадження одруження священиків.

Питання: Чи можна запобігти його плану скасування целібату?

Відповідь: Лише в тому випадку, якщо буде пришвидшено обраний правосильний папа. Це спричинить в Церкві велике сум'яття і повністю зміниться духовна атмосфера.

Питання: Кого пропонує Візантійський Вселенський Патріархат на пост папи?

Відповідь: Ми переконані, що Божа воля така, щоб папою був обраний і проголошений архиєпископ Карло Марія Вігано.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
11.10.2019

 

Завантажити: Папа єретик ‒ 3 варіанти (11.10.2019)