Поганський ритуал з Бергольйо у Ватикані (+відео)

Дата публікації:   2019-10-21
Автор:   ВВП

 

Поганський ритуал з Бергольйо у Ватикані

 

4 жовтня папа взяв участь у поганському ритуалі при садінні дерева. При цьому тубільці поклонялися статуям нагих жінок та іншим магічним предметам, розкладеним на землі.

Чому Бергольйо запрошує до центру християнства, до Ватикану, і прямо на Синод, провідних поганських чародіїв, які поклоняються сатані та демонам? Якщо вже їх запросив, то був зобов'язаний проповідувати їм Христа, щоб вони навернулися з дороги, яка веде до погибелі, на дорогу, яка веде до спасіння. Але він запросив їх не для цього. Він запросив їх для того, щоб через магічні обряди вони внесли на Синод духа поганства, і не тільки на Синод, але й до цілої Церкви.

Питання: Яким способом Бергольйо приєднався до поганського ритуалу?

Відповідь: Чародійка ритуально одягнула на руку Бергольйо персні. Що це символізувало? Духовний союз, тобто посвяту тому, кому служить чародійка ‒ дияволу. Потім від одного з чародіїв він прийняв на шию магічне намисто з амулетами. Цим він виразив, що приймає ярмо підпорядкування вже не Христу, але дияволу, і стає його рабом, як і чарівник, який подав йому намисто. Хто досі має внутрішню єдність з відступником Бергольйо, той разом з ним крокує дорогою апостазії до пекла.

Бергольйо взяв активну участь і в ідолопоклонницькому ритуалі, пов’язаному з садінням дерева.

 

Питання: Чи це також мало якесь символічне і духовне значення?

Відповідь: Так, не йшлося про звичайне садіння дерева, але про символічний жест. Привезли землю з певних територій, де погани приносять жертви демонам і де їхні предки приносили навіть людські жертви. Тоді Бергольйо першим кинув лопатою цю землю під дерево, а чарівники наслідували його в цьому.

Запитання: Чому привезли землю? Хіба не підходила земля з Ватиканських садів?

Відповідь: Ватиканські сади освячені кров'ю мучеників, які за Нерона помирали тут на хрестах як живі смолоскипи. Також тут був розп'ятий головою вниз апостол Петро, перший папа. Ця земля, звісно ж, не підходить для магічного ритуалу. Тому привезли землю, яка для нього підходить. Вона була окроплена кров'ю людських жертв демонам під час їхніх ритуальних обрядів. «Instrumentum Laboris» називає це мудрістю і традицією корінних предків.

Не випадково Бергольйо хотів, щоб цей Синод розпочався не молитвою перед хрестом та правдивим покаянням, але поганським ритуалом призивання демонічних сил. «Ватикан Ньюс» наголосив, що йшлося про глибокий символ! Ритуал мав символізувати копання гробової ями для християнства. Т.зв. священне дерево має символізувати панування поганства над центром відступницького християнства. Католицька Церква на цьому етапі перетворюється на антицеркву Нью Ейдж.

 

Запитання: Який гріх вчинив Бергольйо при поганському ритуалі?

Відповідь: Бергольйо вчинив гріх публічного ідолопоклонства, а тим самим відкинув Першу Заповідь Декалогу: «Не робитимеш собі Бога у подобі боввана... Не падатимеш ниць перед ним й не служитимеш йому» (Втор. 5,8-9).

Діву Марію замінено на статую оголеної, вагітної індіанки, якій мають поклонятися як Нашій Амазонській Владичиці, що є грубою зневагою Божої Матері. Це є «нове божество» Покахонтас на каное, якій поклоняються як Венері з Кьоцо, символ родючості, який несуть у процесії, вигукуючи: «Nossa Senhora de Amazona» (наша Сеньйора де Амазонія).

Оголена статуя, якій поклонялися у Ватиканських садах, потім була урочисто занесена до базиліки св. Петра.

 

Питання: Який взаємозв'язок між II Ватиканським Собором та Синодом про Амазонію?

Відповідь: Документи ІІ Ватиканського Собору і Синод про Амазонію просовують скасування Першої Заповіді Декалогу. Однак ідолопоклонство ‒ це найважчий гріх, як стверджує і св. Тома Аквінський. На противагу цьому, ІІ Ватиканський Собор документом «Dignitatis Humanae» постановляє: «Не забороняти вільно проявляти особливу силу їхнього вчення».

Питання: Що це означає?

Відповідь: Цим Собор зокрема наказує нікому не забороняти вільно займатися чорною магією, яка є службою сатані, навіть з приношенням людських жертв та канібалізмом. Все це є суттю їхнього (поганського) вчення та культів, які опісля проявляють особливу силу.

 

Цитата з IL 42: «Пророча церква в Амазонії ‒ це та, яка веде діалог… на користь інтегральної екології».

Відповідь: Тут не йдеться про пророчу, але про псевдопророчу церкву. Інтегральна екологія, згідно з документом Синоду, включає т.зв. «космовізію» індіанських народів. Це означає, що всі духи та божества так звано діють на цій території. Звідси випливає, що т.зв. екологічна конверсія, яку просовує Синод, насправді є зверненням до духів ‒ до демонів, яким поклоняються ці індіанські народи і які начебто діють на цій території. З християнської точки зору це не конверсія, але апостазія!

 

ІІ Ватиканський Собор, «Nostra aetate»: «Церква закликає своїх віруючих, щоб... через співпрацю з послідовниками інших релігій визнавали… і підтримували… цінності, які вони мають».

Відповідь: «Те, що погани жертвують, то жертвують бісам, а не Богові» (І Кор. 10,20). Вершиною зради Христа є закликати віруючих, щоб визнавали, і навіть активно підтримували, поклоніння сатані та демонам!

Це були лише теоретичні документи. Але Франциск уже в їхньому дусі проводить ритуали прямо у Ватикані. Потрібно було б покликати справжніх екзорцистів, які б вигнали легіони демонів з Ватикану та з їхніх носіїв. Тоді б настало духовне відродження центру християнства.

Господь Ісус наказав апостолам: «Виганяйте демонів!» (Мт. 10). Франциск робить якраз навпаки: вганяє демонів прямо всередину Католицької Церкви! Як довго це ще триватиме?

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Ти-мотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
9.10.2019

Завантажити: Поганський ритуал з Бергольйо у Ватикані (9.10.2019)