Закінчиться щоденна жертва (+відео)

Дата публікації:   2019-10-24
Автор:   ВВП

 

Закінчиться щоденна жертва

 

«… побачите мерзоту запустіння, провіщену пророком Даниїлом, поставлену на святому місці…» (Мт. 24,15).

Ісус звертає увагу на пророцтво Даниїла, яке стосується періоду масового внутрішнього відступництва: «... вони осквернять святиню, скасують повсякчасну жертву й поставлять гидоту страшенну» (Дан. 11,31).

Оскверненою є Божа святиня: не лише якийсь зовнішній храм, але внутрішня святиня ‒ живий храм Святого Духа, Містичне Тіло Христове. Чим був осквернений цей храм? Духом антихриста.

 

Святий Дух був вигнаний з центру Церкви і з її членів. Як? Через привілеювання поганства і скасування Першої Божої Заповіді.Таким чином була скасована і Христова Євангелія спасіння. Апостазія усуває Христову відкупительну смерть на хресті, яка уприсутнюється у Святій Літургії. Цей злочин не могла б здійснити ніяка зовнішня сила ‒ його спричинили зрадники всередині Церкви. Сьогодні цю зраду довершує Синод про Амазонію. Шлях до неї підготував II Ватиканський Собор декларацією «Nostra aetate».

 

«Він спокусить лестощами зрадників союзу до відступства» (Дан. 11,32).

Хто зраджує союз новий і вічний, який установив Ісус? Той, хто відпав від нього через єресі. Така людина прийняла антиєвангелію і на неї впала Божа анатема, виключення з Містичного Тіла Христового (Гал. 1,8-9). Виключеним є Бергольйо і подібні йому псевдоієрархи та фальшиві вчителі ‒ єретичні теологи.

Бергольйо обманув лестощами, харизматичними фразами і позитивними поняттями католиків, слабких у вірі. Він усунув найсвятішу жертву, якою є Свята Літургія, внісши в неї поганські ритуальні елементи і жести. Поганським сатанізмом він вигнав Святого Духа. Для цього зловжив папським урядом і таким чином спокушає Католицьку Церкву до богохульства та відступництва.

 

«Люди ж, які знають свого Бога, стоятимуть твердо й діятимуть» (Дан. 11,32).

Важливо, що тут залишаться ті, які знають свого Бога. Вони не будуть пасивними, вони діятимуть.

«На повсякчасну жертву був покладений гріх, і правду кинуто на землю; він учинив так, і матиме успіх в тому, що робить» (Дан. 8,12).

Бергольйо усунув Першу Заповідь Декалогу і Заповідь любові до Бога та справжньої любові до ближнього. Він узаконив гріхи чужолозтва та сексуального збочення і дозволяє всім, на власний розсуд, приступати до Святого Причастя. Він схвалює їхній бунт проти Бога, бо дозволяє їм без правдивого покаяння брати участь у Господній трапезі. Святе Письмо перестерігає, що наслідком цього є хвороби і навіть смерть (див. І Кор. 11,30). Бергольйо кидає на землю усі правди, які ведуть до спасіння. Для цього зловживає найвищим церковним авторитетом, а тому має в цьому успіх.

 

«...буде усунена повсякчасна жертва і запроваджена мерзенна ги­дота» (Дан. 12,11).

Це розпочалося з документу ІІ Ватиканського Собору «Nostra aeta-te», а продовжується міжрелігійним діалогом та прийманням поганських демонів всередину Церкви. Іван Павло ІІ апостатичними жестами в Асижі легалізував синкретизм на практиці. Ставлячи під сумнів Першу Заповідь Декалогу, він змінив мислення християн. Тому в синкретизмі вони вже не бачать служіння демонам, а також нездатні визнавати виключність спасіння, яке є тільки в Ісусі Христі. Бенедикт XVI цю апостатичну дорогу Івана Павла ІІ беатифікував! Цим відкрив для Бергольйо двері, щоб той довершив сатанізацію Церкви.

 

З центру була усунена Христова хресна жертва, був вигнаний Дух Божий, Дух Правди, та запроваджена мерзенна гидота.

Апостол Павло заздалегідь попереджав: «Спершу настане відступство й виявиться чоловік безбожний, син погибелі, той супротивник, який зноситься понад усе, що зветься Богом чи святощами, так що сяде сам у храмі Божім і видаватиме себе за Бога» (ІІ Сол. 2,3-4).

Бергольйо видає себе за Бога, коли скасовує те, що встановив Бог, тобто Божі закони, Божі Заповіді і навіть природні моральні норми. Бог перестерігає людство від гріха содомії карою вічного вогню (Юд. 7; ІІ Пт 2,6), але Бергольйо з цього сміється і легалізує гріх содомії жестами та своїми єретичними документами. Бергольйо довів, що він є чоловік безбожний, син погибелі, той супротивник, який зноситься понад усе, що зветься Богом чи святощами» (ІІ Сол. 2,3-4).

 

«Прихід злого за чином сатани буде з усякою силою» (вірш 9).

В чому полягає сила сатани? В поганстві та неопоганстві Нью Ейдж та НСП (Новий Світовий Порядок). З цим пов’язане беззаконня та гендерне збочення, а також деморалізація і викрадання дітей.

«...та всяким брехливим обманом для тих, які гинуть» (ІІ Сол. 2,10).

Всякий брехливий обман є плодом поганства, тому що погани поклоняються дияволу і демонам та нехтують Богом. Окультизм черпає свою темну силу з магії, віщування та спіритизму (Втор. 18,10-14). Ними імітує Божу силу і Божу всевідучість. Усвідомлення демонічної влади над іншими та маніпуляція ними веде до диявольської гордині і навіть відкриває двері для жертвування людей сатані та демонам.

 

«…бо вони не прийняли любові правди, щоб їм спастися» (ІІ Сол. 2,10).

Якою є правда про людину? Вона поранена переводним гріхом ‒ родовищем зла, насінням диявола, яке тягне її до вічної погибелі. Але з цієї болісної реальності є вихід. У чому? У Христовій відкупительній жертві на хресті за наші гріхи. Через віру і покаяння ми беремо участь у прощенні гріхів та у визволенні з влади гріха та диявола. Хто відкидає Христа, той іде шляхом до вічної загибелі (пор. Мр. 16). «І за це Бог пошле їм дію обмани, щоб у неправду повірили, щоб стали засуджені всі, хто не вірив у правду, але полюбив неправду» (ІІ Сол. 2,11-12).

 

Запитання: Як Бергольйо вдалося без перешкод ліквідувати Церкву?

Відповідь: Він підступно відвернув увагу від того, що робить, привабливою темою ‒ скасування священичого целібату. Цим запрограмував надзвичайно великий хаос, щоб мати можливість непомітно перевести Христову Церкву в антицеркву Нью Ейдж.

 

Висновок: Відступник Бергольйо не є дійсним папою. В даний час він руйнує всі підвалини Церкви. Єпископ чи священик не сміє у Святій Літургії проголошувати його «нашим папою» і визнавати єдність із ним. Якщо це робить, то існує дві можливості: або він бреше, і насправді не перебуває в єдності з Бергольйо, або ж говорить правду, і в цьому випадку Літургію служить недійсно!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
8.10.2019

 

Завантажити: Закінчиться щоденна жертва (8.10.2019)