Юда та Синод про Амазонію (+відео)

Дата публікації:   2019-11-04
Автор:   ВВП

 

Юда та Синод про Амазонію

 

Синоду про Амазонію передував поганський ритуал у Ватиканських садах, в якому активну  участь брав псевдопапа Бергольйо. Однак наступними днями правовірні католики скинули поганських ідолів у Тибр.  Бергольйо наказав відшукати їх і витягнути. Потім він за свідчення віри правовірних католиків абсурдно вибачався, а поганських нечистих ідолів наказав знову поставити на почесне місце. Речник Ватикану заявив, що представники Синоду молилися над цими ідолами при кожній важливій нагоді (див. фото: https://twitter.com/aaronfromATX/status/1186423294125232128). Кожному, хто є християнином і має католицьку віру, зрозуміло, що цей Синод з програмою Юди та апостатичними жестами є зрадою Христа, Євангелії та цілої християнської Традиції. Він прийняв всередину Церкви цілу систему поганства з його окультизмом та ідолопоклонством, яке вшановує сатану. Але Бергольйо брехливо та тупоумно стверджує, що сьогодні ідолопоклонство вже не є ідолопоклонством, тобто поклонінням сатані, але йдеться, мовляв, лише про «спільну дорогу».

Через Синод про Амазонію відбувся підступний переворот всередині Католицької Церкви. Бергольйо вже офіційно змінив суть Христової Євангелії, за що на нього, згідно з Гал. 1,8-9, падає анатема ‒ виключення з Христової Церкви. Найвищий авторитет був зловжитий проти Христа, проти Першої Божої Заповіді та проти дороги спасіння. Таким чином руйнується відношення до Христа і заміняється на відношення до диявола.

 

В результаті з нових парадигм Синоду випливає:

1) Христова Євангелія сьогодні фактично була офіційно засуджена Бергольївським Ватиканом як ненависна і екстремістська ідеологія. Сам Господь Ісус Христос, якого Ватикан вже не визнає за єдиного Спасителя, цим є засуджений як відповідальний за релігійну нетерпимість, нетолерантність і насильство над поганами. В результаті Бергольйо повинен вибачитися перед дияволом за Господа Ісуса і за насильство, з яким через Свою смерть на хресті Він вирвав (по-грец. еrrisato) у нього безсмертні душі (Кол. 1,13).

 

2) В результаті нового вчення Ватикан мусить засудити святих Петра і Павла разом з усіма апостолами. За що? Згідно антиєвангелії Бергольйо, вони несуть безпосередню відповідальність за смерть мільйонів християн, замучених поганами і поганськими правителями. Отож, згідно Бергольйо, вони прирівнюються до масових убивць. Смерть мучеників за Христа є зневажена як абсолютно даремна. До того ж, Бергольйо також звинувачує їх у знищенні поганських обрядів і т.зв. поганської культури.

 

3) Також святі, місіонери і мученики тепер вже мусять бути засуджені Бергольївською антицерквою як представники фанатичної ідеології. Вони начебто ініціювали насилля і порушували мирне співіснування з поганами. Тому Бергольйо повинен виголосити скасування їхньої канонізації та вибачитися за них перед дияволом та відступницьким католицизмом. Якби вони тоді кинули одне зерно ладану ідолам, то жили б з поганами в мирі і врятували б своє земне життя. Але втратили б вічне!

 

4) Бергольївський Ватикан повинен заборонити послання святих апостолів Павла і Петра, чотири Євангелія і ціле Святе Письмо як твори, нетолерантні щодо поганства та його демонів. З цієї ж причини повинна бути скасована і вся християнська Традиція.

 

5) Церква Бергольйо вже не виконує призначення, дане Христом ‒ проповідувати Євангелію всім народам. Вона має нові антиєвангелійні дороги злиття з поганством. На ці дороги повинні навернутися і всі Бергольївські католики. Хто прийме цю постсинодальну диявольську програму антиєвангелії, той створить єдність із сатаною та його демонами і його чекає вічне пекло. Бергольйо перевернув догори ногами те найосновніше ‒ вчення про наше спасіння!

 

Висновок: Зрозуміло, що єретик не може бути папою, і зрозуміло, що Бергольйо ‒ єретик. Тому очевидно, що ніхто не повинен,  і не сміє його слухати, інакше бере участь у його зраді Христа, Євангелії та апостольської Традиції.

Сьогодні кожен католик стоїть перед вибором: або апостол Петро, а тим самим і Христос і вічне небо ‒ або антипетро Бергольйо, а тим самим антихрист і вічне пекло.

 

Шановні правовірні кардинали та правовірні єпископи, зупиніть процес самоліквідації Католицької Церкви, а визнайте і ви законним папою К. М. Вігано!

Візантійський Вселенський Патріархат звертається також до всіх щирих правовірних католиків, щоб в інтернет-петиції (http://chng.it/cXPQPYyNBs) вони висловили свою приналежність до правовірного Папи К. М. Вігано.

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
28.10.2019

 

Завантажити: Юда та Синод про Амазонію (28.10.2019)