Покаяння за гріхи проти Першої Заповіді за Синод про Амазонію (+відео)

Дата публікації:   2019-11-15
Автор:   ВВП

 

Покаяння за гріхи проти Першої Заповіді за Синод про Амазонію

 

Ціла область окультизму сутнісно пов’язана з поганством, тобто з вшановуванням диявола і демонів. Тут йдеться про гріхи проти Першої Заповіді. А при тому ця область настільки прихована (окультна), що чимало практик магії та віщування через незнання пропагує і багато монахів та священиків. Тут діє принцип: Якщо в якійсь практиці прихована магія, віщування чи спіритизм, то вже є Богом засуджена вона і її сучасна форма! Через поганський окультизм окремі люди, народи і Церква утримуються в духовній темряві. Поганство і сучасне неопоганство Нью Ейдж має в своїй основі сатанізм, пов’язаний навіть з приношенням людських жертв.

Поганські народи утримувалися під терором шаманів у темряві та жорстокості.

Питання: Що відомо про поганські племена ацтеків?

Відповідь: Ацтеки, корінне населення Мексики, щороку приносили від 15 до 20 тисяч людських жертв. Таким чином дух поганства набрав сили. Навіть християнські місіонери не могли проламати хмару страху і смутку, яка утримувала корінні народи. Аж коли в Гваделупі з’явилася Діва Марія, 9 мільйонів людей навернулося в такій силі, що дух поганства, смерті і темряви був вигнаний і запанував Дух Христовий, Дух правди, справедливості та миру.

 

Питання: Що Боже слово відносить до окультизму у Второзаконні 18,9-12?

Відповідь: Йдеться про 9 областей:

- переведення через вогонь – посвячення божествам (демонам);

- по-єврейськи «косем» – віщування (приблизно 200 форм);

- «монен» – астрологія (гороскопи, знаки зодіаку…);

- «манагеш» – біла магія (цілитель-магнетизер, екстрасенс…);

- «манашеб» – чорна магія (чарівник…);

- «гобер габер» – народна магія (заклинання, пороблення, відроблення, зливання воску, скидання вугликів…);

- «шоел об» – спіритизм як віщування;

- «їддоні» – ясновидіння;

- «дореш ел гаматім» – спіритизм як магія.

«Бо огидний для Господа кожен, хто це робить» (вірш 12).

 

Питання: Як звучить Перша Заповідь?

Відповідь: Перша Заповідь звучить: «Я – Господь, Бог твій… Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене…».

«Я – Бог твій!». Тут насамперед йдеться про особисте відношення. Це відношення любові до особового Бога є найважливішим. Не можеш стверджувати, що любиш Бога, якщо не дотримуєшся Його конкретних вимог: «Слухай, Ізраїлю, Господь Бог наш Господь єдиний. Любитимеш Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією силою твоєю… Ви не смієте ходити за іншими богами (демонами), за богами народів, що довкруги вас» (Втор. 6,4-14). Без Першої Заповіді всі інші не мають сенсу! Це відношення любові до Бога пов’язане з благословенням, а його порушення – з найважчими карами. Мойсей перед смертю перестерігає: «Якщо будете поклонятися поганським богам (демонам) та служити їм, то загинете напевно(Втор. 30,15 і наст.).

Історія Ізраїлю розвивалась навколо цієї головної Заповіді. Коли народ схилявся до поганського ідолопоклонства, сила якого полягає в магії, віщуванні та спіритизмі (див. Втор. 18,9-14), то приходили війни, хворобиВідлякуючим покаранням за поклоніння поганським демонам було вигнання у вавилонську неволю. Всі царі Юдеї та Ізраїлю оцінюються за однією міркою: чи вони були ідолопоклонниками, або ж поклонялися Господеві (див. ІІ Хр. 11-36).

 

Питання: Як ставиться Новий Завіт до поганських практик віщування та магії?

Відповідь: В Новому Завіті для проповідування повної Євангелії було необхідно, щоб люди не тільки повірили в Христа, але також щоб розійшлися з духом поганства.

У Филипах апостол Павло вигнав з рабині віщунського духа, хоч вона й робила рекламу їхній місії (див. Ді. 16,16). При проповідуванні Євангелії на Кіпрі він назвав юдейського ворожбита сином диявола і той відразу ж осліп (див. Ді. 13,1-12).

В Ефесі погани, навернені у християнство, спалили окультні книги вартістю 50 000 динарів (див. Ді. 19,18-20).

 

Питання: Що саме мав би зробити сьогодні християнин?

Відповідь: Кожен справді навернений християнин мав би зробити очищення свого помешкання, не тільки від окультної літератури, але й від окультних символів та предметів.

Простих віруючих найбільше вводить в оману т.зв. біла магія, з допомогою якої начебто лікуються. Насправді демон, який є за магією, не оздоровлює, а лише пересуває хвороби; а до того ж, робить людину залежною, і це найбільше проявиться в годину смерті. Він тягне свою жертву до погибелі. В даний час в Італії є майже 12 мільйонів «користувачів магії». Ця реальність вказує на екзистенціальну дезорієнтацію.

 

Сьогодні настала інвазія чужих божеств через поганські релігії і практики. Тому:

а) Не будеш мати зображень поганських божків, напр. символів тварин чи птахів. Не будеш носити на шиї знаку зодіаку і не будеш вірити в гороскопи.

б) Не будеш їм поклонятись: тобто не даси їм ні свою віру, ні серце (напр. талісмани, орієнтальні медитації).

в) Не будеш їм служити ‒ різним наказам і заборонам, які оманливо обіцяють, що принесуть тобі успіх і щастя. Не дозволь поневолити себе ні старими, ні сучасними забобонами, через які віддаєш свою віру не Богу, але віддаєш її прихованим демонським силам. Згодом вони проявляться у твоєму житті різними хворобами чи нещастями. А головне ‒ чим це все закінчиться? «Ідолопоклонники і ті, які займаються магією – пай їхній в огненному озері…» (Одкр. 21,8).

 

Гомеопатія

 

Останнім часом аптеки переповнені гомеопатичними ліками. Наука від них дистанціюється.

12 професорів з Карлового Університету у книзі «Альтернативна медицина…» заявили: «Гомеопатія базується на ірраціональних принципах. Використання таких ліків відкидаємо, бо їхня ефективність не була доведена!».

Передовий представник гомеопатії MUDr. Тейлор Кент визнає: «Всі гомеопатичні ліки діють деструктивно передусім на волю і свідомість». «Аурум» заторкує почуття аж до самогубних думок. «Аргентум» нищить пам’ять і раціональне мислення. Подібно діє кожна гомеопатична речовина.

Суттю гомеопатії є магія:

-  Принцип simile ‒ подібне подібним.

- Принцип розрідження ‒ основна речовина, яка використовується для приготування гомеопатичного ліку, розріджується. В розрідженні D 30 вже нема жодної молекули лікувальної речовини. Існує розрідження D 100, D 200, D 1000 і більше. Потрібно усвідомити: те, що має лікувати, не є лікувальною речовиною, але якоюсь нематеріальною енергією, тобто чимось духовним! Кожному має бути зрозуміло, що ми опиняємось в алхімії та магії!

Третій, подібно сумнівний, принципзакон стріпування.

Гомеопатична типологія також окультна: вона аналогічна астрологічним гороскопам!

 «В акупунктурі і гомеопатії не використовуються природні сили, але духовні істоти. Хто пройде таку терапію, відкриває двері для цих істот» (д-р Марія Меєр з Ганноверського Університету).

Франциск сьогодні здійснює поганські ритуали прямо у Ватикані. Він має на меті просунути всередину Церкви окультизм та релігію «старої людини», якою є поганство. Якщо ми хочемо дотримуватися Божих Заповідей і спасти свою душу, то мусимо відділитися від цієї окультної псевдодуховності. Якщо хтось був у ворожки або в окультного цілителя чи чарівника, якщо використовував гомеопатичні ліки, акупунктуру чи інші практики, то є заражений духовною інфекцією. Він повинен відректися її і цей гріх проти Першої Заповіді визнати у Тайні Сповіді. Окультні книги та предмети хай спалить чи знищить. Це є конкретне покаяння щирих християн задля свого спасіння і задля відродження Церкви. Цим покаянням вони також відділяться від самогубного кроку Бергольйо. Перша Божа Заповідь визначає особисте відношення до Бога. Франциск Бергольйо її відкинув і прийняв поганського духа з Амазонії. Таким чином він замінив відношення до Бога на особисте відношення до диявола та його демонів.

 

Різні форми окультизму, несумісні з християнством:

1. Спіритизм

-     викликання духів, спіритичні сеанси;

-     використання медіумів, трансу;

-     використання скляної кулі, таблички з буквами, пляшки…

2. Магія (чорна і біла)

-     заклинання, прокльони, скидання вугликів, знімання вроків, зливання воску;

-     чарування;

-    забобони, забобонні практики (чорний кіт, зозуля…), щасливі і нещасливі числа, дні;

-     забобони, пов’язані з народженням дитини.

3. Ворожіння (близько 200 видів)

-     перснем, хустинкою, по фотографії…;

-     на каві, на руці, на картах…, на дзеркалі, кришталевій кулі;

-     лоза, маятник, спіраль…;

-     астрологія, знаки зодіаку, гороскопи, кондиціонограми;

-     сонники, тлумачення снів.

4. Альтернативна медицина

-     народні цілителі ‒ майже всі; біоенергетика, біотерапевтика;

-     аромотерапія (ароматичні палички, аромолампи…);

-   гомеопатія, акупунктура, акупресура, голотропне дихання, іридодіагностика (віщування по очах);

-     різні «чудодійні» рослини (екстракт юки, жень-шень);

-     месмеризм… ‒ різні практики;

-     психотроніка: біотроніка, геопатогенні зони і їх нейтралізація;

-     вегетаріанство (пов’язане з йогою і східними філософіями);

-     Кашпіровський, Ванга…

5. Психологічні методи

-     Гіпноз (автосугестія, автогіпноз, автогенний тренінг);

-     методи релаксації та авторелаксації;

-     трансцендентальна медитація, метод Сильви, Рейкі…;

-     т.зв. курси успішності;

-  участь у структурах Нью Ейдж (торгівля шляхом розповсюдження товарів у системі Net21, «Оріфлейм», «Гербалайф», «Емвей»…), які створюють мережу і об’єднання та приймають духовність Нью Ейдж.

6. Фальшива духовність

-     всі види йоги та дзену; книги та філософії, пов’язані з цим;

-   всі види східних бойових мистецтв, пов’язаних з орієнтальними медитаціями, тобто з поганською духовністю (карате, айкідо, тайквондо, у-шу);

-    симпатія до східних релігій буддизму, індуїзму (через йогу) та до їхніх лідерів (Ганді, Далай-лама, гуру…);

- симпатія до поганської єгипетської і грецької міфології (статуетки, амулети, «нільський хрест»…);

-     віра в реінкарнацію, віра в інопланетян.

7. Окультні предмети

-     камені, амулети, піраміди, кристали, талісмани «на щастя»…

8. Окультна література та фільми

-     вказівки з магії, ворожіння, гностична література, література Нью Ейдж;

-     наукова фантастика, НЛО.

9. Окультна музика з корінням у сатанинському вуду

-     важкий метал, хард-рок…;

-     езотерична, релаксаційна, музика Нью Ейдж (напр. «Енія»…).

 

Щирий християнин, не тільки католик, потребує Божої сили ‒ динаміс Святого Духа. Інакше не буде учнем Ісуса, а лише пасивним відвідувачем храму. Тому він повинен найперше порвати з окультними практиками та з окультним духом! Нехай перед двома свідками відречеться від цих окультних практик, яким відкрився, і від духа, що є за ними. Католик нехай ще визнає цей гріх у Тайні Сповіді.

Це є конкретне покаяння, яке в цей історичний момент Бог вимагає від усіх щирих віруючих, священиків, монахів та єпископів. Тоді Бог дасть пізнання, силу Святого Духа і справжню мудрість, а після смерті ‒ вічне життя. Ісус сьогодні каже і тобі: «Зміни мислення і віруй в Євангелію!» (Мк. 1,15). «Якщо не будеш каятися за ці гріхи, загинеш!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
10.10.2019

 

Завантажити: Покаяння за гріхи проти Першої Заповіді за Синод про Амазонію (10.10.2019)