Авторитетне слово справжнього наступника апостола Петра (+відео)

Дата публікації:   2019-12-05
Автор:   ВВП

 

Авторитетне слово справжнього наступника апостола Петра

 

Вступ:

Патріарх та єпископи Візантійського Вселенського Патріархату проголосили архиєпископа Вігано дійсним Папою. Ми посилалися на надзвичайну ситуацію і на пророче служіння в Церкві. Дехто може запитати: Чи архиєпископ Вігано є дійсним Папою, чи ні?

В Біблії описана аналогічна ситуація. Пророк Самуїл помазав Давида царем над Ізраїлем. Цар Саул знав про помазання Давида, але не мав наміру прийняти Боже рішення і зректися влади. Саул усвідомлював, що Бог його відкинув, бо Самуїл сказав йому про це. Однак він не мав наміру підкоритися Богові, а навпаки ‒ намагався вбити Давида, помазаного Богом. Давид був змушений переховуватися, а потім боротися і чекати, коли настане відповідний час, щоб перейняти уряд, до якого Бог покликав його через пророка.

Архиєпископ Вігано не відкинув свого надзвичайного обрання на уряд Папи. Він несе тягар, довірений йому Господом. Він став найвищим авторитетом у нинішній Церкві. Він захищає віру і мораль, а тим самим виконує головний обов’язок наступника апостола Петра.

Він також авторитетно висловився стосовно Синоду про Амазонію.

 

Цитата з інтерв’ю для LifeSiteNews від  6 листопада 2019 року. Питання звучало: «Як би Ви охарактеризували перебіг подій на Синоді?».

Архиєпископ Вігано, наступник апостола Петра, відповів: «Гидота ідолопоклонницьких обрядів увійшла до Божої святині й спричинила новий вид апостазії, насіння якої, що має значний термін дії, росте з обновленою енергією та ефективністю. Процес внутрішньої мутації віри, яка відбувається в Католицькій Церкві вже протягом декількох десятиліть, цей Синод драматично прискорив і закладає основу для нового віровизнання, сконцентрованого у новому виді культу. В ім’я інкультурації поганські елементи отруюють Богослужіння, щоб перетворити його на ідолопоклонницький культ».

 

Що Ви вважаєте найбільш насторожуючою частиною підсумкового документа Синоду про Амазонію?

Карло Марія Вігано відповів: «Стратегія всього Синоду про Амазонію ‒ це обман, улюблена зброя диявола: говорити напівправди для досягнення спотвореної мети. „Нестача священиків”: це кажуть для того, щоб знищити целібат, найперше в Амазонії, а потім у всій Церкві. Заключний документ цього скандально зманіпульованого зібрання, програма і висновки якого були заплановані вже давно, є прямим нападом на божественну інституцію Церкви. Це напад на святість католицького священства».

 

Що відкрила сага Пачамами? І як було би потрібно реагувати?

Карло Марія Вігано відповів: «В Абу-Дабі папа Франциск письмово заявив, що Бог „хоче” всі релігії. Папа наказав, щоб його єретичне проголошення вивчали в папських університетах і щоб була створена спеціальна комісія, яка б поширювала цю серйозну доктринальну єресь.

Відповідно до цього хибного вчення, не дивно, що поганство та ідолопоклонство також мали б бути включені до релігій, яких бажає Бог.

Пачамамська сага викрила до неба волаючі та дуже серйозні переступлення Першої Заповіді... Поклоніння Пачамамі ‒ це отруйний плід „інкультурації”. Синод став відправною точкою для цієї нової синкретичної, неоязичницької церкви, посвяченої культу Матері-Землі. Ідолопоклонство підтверджує апостазію. Це плід заперечення істинної віри. Він виростає з недовіри до Бога і завершується протестом і бунтом (проти Бога).

Ми не можемо залишатись байдужими до актів ідолопоклонства, свідками яких ми були і які нас приголомшили. Зараз вкрай необхідно наново відкрити значення молитви, надолуження і покаяння, посту, малих жертв... та довгої адорації перед Найсвятішими Тайнами».

 

Які саме загрози постали перед Церквою та її вірою через Синод про Амазонію?

Карло Марія Вігано відповів: «З глибоким смутком ми дивимось на теперішній понтифікат, позначений незвичними фактами, насторожуючою поведінкою та висловлюваннями, які суперечать традиційній доктрині та засівають до душ загальний сумнів про те, що таке Католицька Церква і які її реальні та незмінні принципи. Якщо цей сатанинський план буде успішним, то католики, які його дотримуються, дійсно змінять релігію і величезна отара нашого Господа Ісуса Христа буде зредукована до меншості. Ця меншість, очевидно, буде змушена багато терпіти. Але її буде зміцняти обіцянка нашого Господа, що пекельні ворота не здолають Церкву, і разом з Ним тріумфально переможе Непорочне Серце Діви Марії, як обіцяла наша Владичиця у Фатімі».

 

Чи думаєте, що організатори Синоду вважають справу закінченою?

Карло Марія Вігано відповів: «Амазонська парадигма не є кінцем процесу трансформації ‒ мети, яка просувається сучасним папським магістеріумом. Вона служить молом для переміщення залишків католицької будівлі до невидимої універсальної релігії».

 

Ви є колишнім апостольським нунцієм в США. Що Ви думаєте про мирян, які засипають Ватикан та апостольські нунціатури своїми листами?

Карло Марія Вігано відповів: «Царство Небесне здобувається силою; і ті, що вживають силу, силоміць беруть його» (Мт. 11,12). У цю найважчу годину миряни, безумовно, очолюють опір. Своєю сміливістю вони повинні звернутися до нас, пастирів, та заохотити нас, щоб ми виступили і з більшою відвагою та рішучістю захищали Христову Обручницю ‒ Церкву».

 

На закінчення ми коротко відповідаємо на запитання багатьох християн після святотатського Синоду про Амазонію: чи можна ще вважати Бергольйо законним Папою, чи ні?

Instrumentum Laboris та Синод про Амазонію, на чолі з псевдопапою Бергольйо, і поганський ритуал у Ватиканських садах, в якому Бергольйо брав активну участь, є публічними актами апостатичної єресі. Вже не суттєво, чи Бергольйо підпише документ Амазонського Синоду, чи не підпише. Єретичний акт був публічно виконаний. Бергольйо тут виступав як папа, а не як окремий теолог. Таким чином він зробив крок до масового відступництва від об’явленої Богом релігії до поганства, яке, замість Богу, поклоняється дияволу. Очевидно, що такого папу не можемо морально вважати справжнім папою. Хто б його наслідував, той перестав би бути католиком, став би відступником та єретиком і готував би собі місце в пеклі.

 

Папу-єретика ставить поза Церквою не чітко сформульоване твердження, яке виявляє його як єретика, а сама єресь, бо в Бергольйо вона вже є явною і затверділою... Папа-єретик ipso facto знаходиться поза Церквою, тому він онтологічно не може одночасно перебувати поза Церквою і залишатися її главою. Бог установив нового главу Церкви ‒ Карло Марію Вігано.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

22.11.2019

 

Завантажити: Авторитетне слово справжнього наступника апостола Петра (22.11.2019)