Терористична акція апостатичної ієрархії УГКЦ в Чорткові - П’ятниця, 12.11.2010 р.

Дата публікації:   2010-11-20
Автор:  

 

Релігійна дискримінація з боку апостатичної ієрархії досягнула свого апогею у фізичному насиллі. Чортків. П’ятниця, 12.11.2010 р.

 

15.11.2010, Пробіжна 

 

Тероризм на монахинях

 

Керівництво Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) (екс-кард. Гузар) і його представник в Чорткові (Д. Григорак, ЧСВВ) несе відповідальність за релігійний тероризм супроти вірних та нас, монахинь, Правовірної Греко-Католицької Церкви. Церковне керівництво УГКЦ найняло 400 зфанатизованих людей (семінаристів з Івано-Франківська, неповнолітніх студентів дяківської школи з Чорткова, агресивних членів секти Харе Крішна з Чорткова і зфанатизованих жінок з с. Пробіжна), щоб вони в п’ятницю 12.11., не дозволили нам відслужити поминальну Літургію за покійного священика. Під час цього терору декілька сестер було поранено. Нас кидали на землю, нас копали, били нас, рвали з нас монаший одяг. Міліція тільки зі сторони спостерігала і не втручалася.  

В суботу 13.11. в Чорткові нападники увірвалися до приватного будинку, в якому проживали 4 наші сестри, виміняли там замок, а особисті речі сестер викинули на вулицю. І в цій ситуації міліція тільки спостерігала.

В неділю 14.11., коли ми разом  із вірними УПГКЦ прийшли на Літургію, то знову цей зманіпульований керівниками УГКЦ натовп побив нас. Пізніше цей натовп згрупувався і перед нашим монастирем в с.Пробіжна, де нас, сестер, ображали і погрожували нам, використовуючи при цьому мегафони. Міліція знову тільки спостерігала.

Сьогодні 15.11. вже зранку, той самий натовп зійшовся перед монастирем. Вони повісили свої колодки на нашу фіртку і браму так, що ми до цього часу є як заручники. Сьогодні нам не дозволили піти на медичну експертизу, щоб зняти побої.

Наша Мати Ігуменя зі Львова приїхали до м.Тернополя для того, щоб справу терору над сестрами вирішив Голова Тернопільської ОДА, але він Їх не прийняв. Тому Вони звернулися до начальника обласної міліції, який Їм сказав: „Оскільки УПГКЦ є незареєстрована, тому ви є порушниками закону України і не маєте права існувати на території Греко-Католицької Церкви.” Це є прояв не тільки дискримінації, але одночасно і фізичної ліквідації безборонних сестер.

Шановний пане, щиро Вас просимо, посприяйте, щоб було припинено розпалювання релігійної ненависті, дискримінацію, фізичне і психічне насилля, яке тепер на нас чинять. Кличемо S.O.S. Подайте депутатський запит. Ця акція УГКЦ має на меті повпливати на державні органи, щоб вони не дозволили законну реєстрацію нашої Правовірної Церкви (УПГКЦ).

Сьогодні ввечері керівник Чортківської єпархії (Д. Григорак) посилає неповнолітніх студентів, давши їм канапки і термоси, щоб вони оточили монастир і тероризували сестер.

 

Наперед дякуємо за Вашу допомогу

Сестри-монахині контемплятивного монастиря зі с. Пробіжна