Українська > Актуальне > Публікація

Проголошення анатеми на Франциска Бергольо (+ відео)

Дата публікації:   2013-08-03
Автор:   ВВП

 

Проголошення анатеми на Франциска Бергольо

 

Сьогодні, 2 серпня 2013р., Східна Християнська Церква відзначає свято Святого Пророка Іллі. У цей день Візантійський Вселенський Патріархат владою Триєдиного Бога проголошує Боже прокляття – анатему (згідно Гал. 1,8-9) на римського єпископа Франциска Бергольо. Причиною цього є те, що він зловжив авторитетом Церкви для скасування Божих законів. Він просовує аморальне мислення гомосексуалізму, який суперечить суті Євангелія і знищує всі моральні цінності.

 

Франциск Бергольо цим є виключений з Містичного Тіла Христового. Уряд у видимій церковній організації займає вже незаконно.

 

 

Крім того екс-папа Франциск мовчанням схвалив сучасні єресі, а своїми жестами – і синкретизм з поганством. Сучасні єресі заперечують натхнення Св. Письма Богом, Христове Божество, винятковість Христової відкупительної смерті на хресті і Його історичне та реальне воскресіння.

 

Гомосексуалізм, який просовує Франциск Бергольо, є плодом сучасних єресей і синкретизму.

 

Кожен єпископ, священик і простий католик повинен внутрішньо відділитися від апостата Франциска. Не сміє слухати ні його, ні структуру, яку він очолює. Якщо єпископ або священик у Святій Літургії буде згадувати його ім'я, то виявляє, що є з відступником в духовній єдності. На такого також падає Боже прокляття – анатема. Віруючі зобов’язані слухатись Бога і повинні від таких зрадників Христа відділитися. Їх вже не можна слухати. Якщо цього не зроблять, Божа анатема – прокляття, падає і на них.

 

Франциск Бергольо вже раніше вигнав Святого Духа і прийняв духа антихриста. Він не був і не є видимим намісником Христа. Він є слугою антихриста і веде зведені душі до вічної погибелі.

 

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

  

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

 

Львів, Україна, 2.08.2013р.