
Výzva ruskému národu – I. část /DIAGNÓZA/
Datum: 2013-01-24Autor: BKP
Výzva ruskému národu – I. část
Diagnóza
Byzantský katolický patriarchát se obrací na ruský národ s výzvou, jejímž cílem je křesťanská i národní obroda.
Nadnárodní organizace OSN, PS RE, EU, prosazují globalizaci a redukci lidstva. Jde v podstatě o proces autogenocidy jednotlivých národů. Zde jsou využity zločinné metody fašismu k satanizaci jedince i společnosti. V současné době jsou nejvíce používány tyto prostředky:
Profesionální lhaní a manipulace. Ta se děje podle hesla Goebbelse: „Opakovaná lež se stává pravdou.“ Tyto metody dnes prosazují zlo a autogenocidu národů. K tomu slouží různé mezinárodní Konvence OSN či rezoluce Rady Evropy, kterými jsou zavazovány jednotlivé národy, aby změnily zákony a přijaly antizákony ke svému vlastnímu sebezničení, a to morálnímu i fyzickému. Klamou je prostřednictvím pozitivních a nejasných pojmů. Podvodně pak oklamané národy zavazují a vyhrožují jim sankcemi (př.: Ukrajina v roce 2005 přijala zákon o rovnosti žen a mužů, a v roce 2010 se dozvěděla, že rezoluce PS RE 1728 změnila význam zákona a musí se chápat, že jde o gender – tzv. sociální pohlaví, tedy že žena má právo se prohlásit za muže.) Jde o mezinárodní justiční podvod. Tento systém podvodnictví je prosazován ve všech oblastech, ale podvodnictví žádného solidního člověka nezavazuje, tím méně celý národ. Ať proto Rusko zruší ratifikaci všech těchto podvodných konvencí, které jsou trojským koněm k likvidaci ruského národa a navíc jsou protikonstituční. Znamenají ztrátu samostatnosti národa a vedou k autogenocidě.
Ideologie „gender“ (Rezoluce PS RE 1728 z 29.4.2010). Je prosazována všem národům a do všech struktur společnosti. V podstatě jde o schizofrenii, která tvrdí, že muž není mužem, ale může se prohlásit za ženu a opačně. Tyto nesmysly jsou vtloukány do hlavy už malým dětem v mateřských školách. S genderovou ideologií je spojen transsexualismus, homosexualismus, zoofilie a jiné sexuální zvrácenosti. V žádném národě, co lidstvo existuje, nebyla taková pomatenost, aby oficiálně existovaly sňatky homosexuálů. Nyní je to prostřednictvím nadnárodní manipulace mladé generaci vtloukáno do hlavy jako něco přirozeného a moderního. Zvráceným homosexuálům, pedofilům a psychopatům jsou přednostně dávány děti k tzv. adopci! Tu jde o ztrátu svědomí i rozumu.
Lidé musí tyto zvrácenosti, vyplívající z konvencí OSN přijímat jako normu, ba dokonce jako privilegium. Pokud se někdo postaví proti a hájí morální hodnoty, lásku k dětem, k bližnímu, pak je to kvalifikováno jako trestný čin. Pokud rodiče brání dítě před sexuální devastací homosexuály či pedofily, jsou potrestáni jako homofobové podle nových tzv. antidiskriminačních zákonů.
Sexuální výchova dětí – nejde o výchovu, ale o systematickou demoralizaci dětí už od 4 let podle norem OSN, které prosazují nadnárodní instituce. Jde o organizovaný zločin proti bezbranným dětem, a to v mezinárodním měřítku.
Juvenilní justice. Jde o největší tyranii a zločiny proti lidskosti, které jsou dnes postupně ve všech státech uzákoňovány na bázi „Konvence OSN o právech dítěte“. Tato největší tyranie v dějinách lidstva je spojena s demoralizací a satanizací dítěte. Cílem je zničit v dítěti všechno dobré a učinit z něho cynika, egoistu, biorobota bez svědomí a jakýchkoli morálních hodnot. Takový bude připraven vykonat nejtěžší zločiny a realizovat genocidu vlastního národa. Program zločinných konvencí OSN je vyrvat dítě milujícím rodičům. Dítě prožívá hrozný stres, opuštěnost, a zároveň v něm rostě pomstychtivost. Je budován systém, který bere dítěti základní životní podmínky, aby nemohlo vnímat, že ho má někdo rád a ani aby samo nemohlo mít nikoho rádo. Tím konvence berou to, co je dítěti nejvlastnější. Pak už nemůže rozlišovat dobro a zlo, už nemůže milovat, odpouštět, ani být připraveno na zodpovědný život a zodpovědné manželství. Všechno pozitivní je totálně ničeno. Řádná výchova je trestána. Př.: v Norsku, za to, že otec při hře symbolicky uhodil dítě, dostal trest 33 000 eur a 18 měsíců vězení on, ale i žena za to, že ho neudala, dva synové byli rodičům vzati. Rodiče v Norsku mohou být uvězněni i na 10 let, pokud chtějí ochránit děti prostřednictvím řádné výchovy od otroctví zla a lži. Když je ale naopak dítě skutečně tyranizováno v tzv. náhradní rodině či internátu uzavřeného typu, k tomu už zákony mlčí.
Juvenilní justice má zásobovat homosexuály dětmi ukradenými z dobrých rodin pod umělými záminkami. Tyto zločinné antizákony budují systém školních ombudsmanů, různých udavačů, tzv. mediátorů, tzv. služby probace, školních psychologů a sociálních pedagogů, oficírů probace, sociálních služeb, které mohou brát děti bez reálné viny a bez soudu kdekoliv a kdykoliv. K tomu slouží ještě nadnárodní juvenilní soudy, které pouze se dopouštějí justičních zločinů na nevinných dětech a rodičích. Děti jsou nejprve dávány do náhradních rodin, mezi nimiž kočují, pak jsou dávány homosexuálům, pedofilům a psychopatům. Na jedné straně jsou rušeny sirotčince pro sirotky, ale na druhé straně jsou zaváděny dětské domovy uzavřeného typu a dětská centra a městečka pro děti ukradené z normálních rodin. Některé děti jsou prodávány na orgány. Za srdce se platí 160 000 dolarů a za játra 60 000 dolarů. Tyto zločiny proti lidskosti se nazývají právem a ochranou dětí.
Čipizace – jednostranně se zdůrazňují výhody čipizace i tzv. Jednotného registru, ale zamlčuje se, že vlastně jde o totální kontrolu, totální zbavení člověka svobody a že prostřednictvím totální manipulace se z něj postupně stává biorobot. Amerika má už zákony o čipizaci na ruku a čelo, a prognóza pro ostatní lidstvo je do roku 2017. Čipizace je spojena s číslem antikrista 666. Boží slovo jasně říká, že lidé, kteří přijmou čip na ruku či čelo, budou mít vředy a po smrti skončí v ohnivém jezeře (Zj 13-14).
Tento předem plánovaný proces totální ztráty svobody je v určitých etapách lstivě podáván jako dobro. Nejprve se odsouhlasí zákony, jako na Ukrajině o Jednotném registru. Na lidi se soustavně vyvíjí nátlak, aby každý podepsal, že předává dobrovolně své osobní údaje třetí osobě. Nikoho nevezmou do nemocnice, nikdo nemůže vybrat své peníze z banky, nikdo nemůže ukončit školu a dostat diplom, pokud dobrovolně nepodepíše souhlas na předání svých osobních údajů blíže neurčené třetí osobě. Všechna tato manipulace je řízená nadnárodními organizacemi. Pomocí úplatků a zrady některých politiků v národě prosazují změnu zákonodárství a připravují národ k morální, duchovní a fyzické autogenocidě.
Legalizace narkotik – ještě donedávna byly za pašování narkotik nejtěžší tresty, v Číně je za to dodnes doživotní vězení a v Thajsku trest smrti hned na místě. OSN, EU, Rada Evropy už prosadila v některých státech legalizaci narkotik (př. ČR, Holandsko...). Na Ukrajině europeisté a někteří církevníci (kardinál Huzar) prosazují volný prodej například morfia a jiných narkotik. Co se týče současného boje proti narkomanii, ve skutečnosti jde o propagaci narkomanie (tzv. metadonové programy).
S narkotiky, s homosexualitou i s nemorálním životem je spojena smrtelná infekce způsobující AIDS, která plánovaně slouží k skryté redukci lidstva.
K devastaci mládeže velmi přispívá rovněž nečistá hudba, která vede k cynismu, násilí, nemorálnosti a ke všem druhům zločinnosti. Tato hudba má kořeny v satanském voodoo.
Pornografie je prosazována téměř na všech veřejných místech prostřednictvím billboardů, antikultury, internetu.
Eutanazie – už fašistické Německo se svým kancléřem prosazovalo tento vražedný mechanismus. Dnes zločinnou eutanazii prosazuje německá kancléřka v EU. Dnes už nejde o zabití těžce nemocného, ale eutanazie se stala prostředkem, jak se zbavit starých rodičů, neproduktivních a politicky nepohodlných lidí. V Holandsku už fungují mobilní komandy, které tuto katovskou práci konají přímo v bytech svých obětí.
Škodlivá vakcinace – ideologové OSN prosazují nové a nové vakcíny, které jsou očkovány především malým dětem. Tyto vakcíny, jak se vyjádřili mnozí odborníci, oslabují, až vyřazují imunitní systém. Člověk pak může zemřít i na obyčejnou chřipku. Podobně umírají i lidé na AIDS. Odebíráním dětských orgánů, prováděním škodlivých vakcinací a praktikováním eutanazie medicína už neslouží, jako tomu vždy bylo, k záchraně života. K tomuto zlomu v medicíně došlo i v následku zavedení tzv. homeopatie. Lékaři a lékárníci, kteří homeopatii předepisují, zaprodali kvůli penězům rozum i svědomí a doporučují léky, které léky nejsou. Tento zločinecký podvod, který je spojen s okultním byznysem, působí negativně i na lidskou psychiku. Tento fakt přiznávají i sami přední ideologové homeopatie, např. Dr. Taylor Kent.
Okultismus. Do této oblasti spadá i homeopatie se svými „léky“ a ideologií. Rovněž akupunktura a akupresura je podvodem v medicíně a je založena na okultních praktikách podobně, jako homeopatie. Co se týče různých čínských masáží, vyvolávají sexuální deviace a rovněž mnohé jsou spojeny s okultismem.
První přikázání Dekalogu zakazuje úctu k jiným bohům – de facto démonům – tzv. energiím. Okultismus vede k devastaci jedince i společnosti. Proto se od něj pravdivá církev jasně distancovala. Rovněž proroci, v době před Kristem, proti němu vystupovali. Prorok Eliáš i král Jehu očistili národ od falešných Bálových proroků. Tito falešní proroci se zdržují tam, kde je vláda (srov. Sk 13). Různými věštci jsou dnes ovlivňovány především ženy, které se angažují v politice a prosazují ideologii „gender“.
Horoskopy a všechny druhy věšteckých praktik vedou k egoismu, strachu, ke ztrátě rozumu a svědomí.
Bojová umění jsou spojena s falešnými filosofiemi a meditacemi a ve skutečnosti otevírají duši démonským vlivům. Totéž platí o různých senzibilech a věštcích. Okultní praktiky jsou spojeny se satanismem, který si žádá lidské oběti, především děti. Členové tajných zednářských lóží se v 33. stupni zasvěcují satanu. Skrytý satanismus je duchovním potenciálem současného OSN, různých mezinárodních organizací a tzv. celosvětového náboženství New Age! V podstatě jde o likvidaci křesťanství, morálních hodnot a zavedení pekla na zemi i pekla po smrti.
Pohané neuctívají pravého Boha, ale obětují démonům (1Kor 10,20). Pohanství a modlářství bere svou sílu v okultním věštění, magii a spiritismu a v jeho různých formách (viz Dt 18,9-15). Pro tento hřích na vyvolený národ přicházely války a neštěstí i vyhnanství do Babylonu. Současný stav lidstva je zaviněn napojením na tyto choré kořeny, které v podstatě vedou k odvrácení od jediného Boha a přiklonění se k démonským silám, ať už to dotyční vědí anebo nevědí. Okultismus je úzce spojen s korupcí, která ničí národy. Duchovní síly temna manipulují v krizových chvílích rozumem i vůli a paralyzují svědomí těch, kdo jim dali víru.
Apostaze v křesťanství. Západní odpadlé křesťanství de facto schvaluje pedofilii, homosexualismus, juvenilní justici, euthanasii (kardinál Huzar, Ukrajina). Dekadence uvnitř křesťanství začala přijetím tzv. historicko-kritické metody, která popírá základní pravdy víry. Úctu k pohanským náboženstvím a jejich démonům rozvinul papež Jan Pavel II. gestem v Assisi v roce 1986. Benedikt XVI. tuto herezi v roce 2011 de facto povýšil na učení církve. Patriarcha Kirill tohoto ducha apostaze v Astaně (2012) rovněž přijal. Tím se křesťanství stalo zvětralou solí. Nemá žádnou duchovní sílu čelit demoralizaci a plánované redukci lidstva a naopak na ní spolupracuje. Zde musí konat pokání jak západní, tak i východní hierarchie. Pravdivé pokání znamená vrátit se ke zdravým pramenům víry, kterou reprezentují apoštolé, mučedníci a svatí.
Kopie:
Prezidentům a vládám Ruska, Ukrajiny, Běloruska
Masmédiím





