čeština > Aktuální > Article

Genocida skrze pozitivní pojmy

Datum:   2013-05-16
Autor:   BKP

 
Prezidentům EU a europoslancům

 

Genocida skrze pozitivní pojmy

 

 

V současné době probíhá psychologický boj, který je v podstatě postaven na profesionální lži, tedy pozitivních pojmech. Dopad na celou společnost je katastrofální.  

Především jde o prosazování tzv. „gender“ ideologie a s ní spojené juvenilní justice. Kdyby někdo před 20 lety začal prosazovat „gender“, odvezli by ho na psychiatrii jako blázna. Totiž genderová ideologie tvrdí, že chlapeček už nemůže být nazýván chlapečkem, protože se možná rozhodne být holčičkou. Má prý takzvané právo si zvolit, kým chce být. Toto je kolosální nesmysl. A tento kolosální nesmysl neprosazují blázni z psychiatrie, ale je cílevědomě zařazován do zákonů současné, od křesťanství odpadlé Evropy.  

 

Jak je to možné? Je to ovocem zrady Boha, odpadu od pravdivého křesťanství. Důsledkem je postupná demoralizace, dobrovolné dání se na pospas nízkým pudům, které jsou v člověku. Na druhé straně démon lži slibuje každému, kdo se mu bude klanět, slávu tohoto světa – kariéru. Tedy lidé se stávají médii démona lži a smrti. Nedovedou si jednoduše spočítat následky, a navíc nechtějí vidět dekadentní ovoce, které už tato ďábelská politika přináší. Důsledkem „genderu“ je ztráta rozumu, svědomí a pak kradení dětí z umělých důvodů z jakékoliv rodiny.

 

Když je matka zaměstnaná, sociální pracovníci tvrdí, že nepečuje o dítě, pokud zaměstnaná není, tvrdí, že nemá prostředky, aby se o dítě mohla dostatečně postarat. Když jí dítě berou a pláče, tvrdí, že je psychicky chorá, když se snaží všemi silami ovládnout, jako jistá matka v Izraeli, sociální pracovníci jí řeknou: „Vidíme, že jste lhostejná vůči svému dítěti, proto vám ho musíme vzít.“

 

Dalším příkladem manipulace a podvodu v oficiální sféře je sběr osobních údajů do Jednotného registru. Hrubě porušuje Ukrajinskou Konstituci, která osobní údaje chrání. Lobbyisté ovlivnili různé státní instituce, které se úskočným způsobem snaží podvést lidi a vymámit od nich podpis. Chceš si vyzvednout své úspory z banky? Potřebuješ být hospitalizován v nemocnici? Chceš být přijat do učňovské školy, na gymnázium či na jakoukoli školu? Chceš po ukončení školy převzít diplom? Chceš koupit pozemek? Musíš podepsat, že tím zároveň dáváš souhlas třetí osobě k využití tvých osobních údajů, aniž víš, kdo tou třetí osobou je a k jakému cíli je použije. Podpisem se zříkáš ochrany Konstituce, ke své vlastní škodě.

 

Ve všech státech se mění zákonodárství pomocí zneužití pozitivních pojmů a nejasných formulací, které jsou po odhlasování zákona vysvětlovány v opačném smyslu. Jde o mezinárodní podvodnictví a mezinárodní zločiny. Pomocí těchto podvodů v zákonodárství je nastolována nejkrutější diktatura a totální kontrola nad každým člověkem.

Pokud by vyvstala reálná potřeba měnit zákony, muselo by být nejprve jasně odůvodněno, v čem jsou zlé. Muselo by být rovněž zabezpečeno, aby nový zákon nemohl být zneužit a nemohl prosazovat opak toho, čím se prezentuje. V celé současné změně zákonodárství je tento základní princip popřen. Zločinci a podvodníci dostávají privilegia a tzv. práva, chráněná zákonem, a bezbranní a nevinní lidé jsou stavěni do role zločinců.

 

Tzv. Jednotný registr je na Ukrajině pod tlakem ze Západu prosazován jako precedent pro celý svět. Každý občan pak změnou informace na čipu bude moci být okraden prakticky o všechen majetek a nikde se nedovolá, protože nebude mít žádný písemný dokument, že je např. vlastníkem domu, auta. Mohou mu vzít dítě a udělat z něho zločince a nemůže vůbec nic dokázat. Toto je předstupeň čipizace, jejímž prostřednictvím bude člověk totálně manipulován, jako biorobot s číslem apokalyptické šelmy 666.   

 

Každý je nucen, aby si podepsal vlastní rozsudek smrti, duchovní i fyzické. Funguje to proti rozumu, díky lidské pýše, která je pro falešnou kariéru schopna ztratit i vlastní duši a podepsat genocidu i celého lidstva. Zde si člověk uvědomuje příčinu věčného zavržení v pekle, které je způsobeno definitivním sjednocením se se zlem a lží. Děje se to postupně. Jde o touhu po vládě, touhu po bohatství a touhu po sexuální zvrácenosti.

 

Církevní farizeové a slepí egoisté nechtějí slyšet pravdu týkající se největší reality, kterou je smrt, Boží soud a pak věčný trest v pekle za sjednocení se s démonem lži a zla. Katolická hierarchie přijala hereze a synkretismus. Tím zradila Krista a vyhnala Ducha pravdy z církve. Protože církevníci nemilovali pravdu, přišlo prokletí na křesťanskou Evropu a na všechna území, kde bylo křesťanství. Hereze se dnes prezentují jako spasitelná pravda. Na tomto teologickém podvodu v církvi pracovaly armády heretických teologů, dokud se jim pod pozitivními pojmy nepodařilo prosadit největší hereze, které jsou ve skutečnosti smrtonosným duchovním jedem. Tento duch lži přešel z katolické církve na celá území bývalých katolických národů a ovoce lži a klamu se vtělilo do zákonodárství států a pak i běžného života. To je duch antikrista.  

 

Manipulace s pravdou

 

Duch lži vystupuje jako anděl světla. Člověk, který bojuje proti lži v sobě a učí se pokorně z vlastních chyb, začíná poznávat duchovní zákony. Učí se, jak je třeba být opatrný, nevěřit zdánlivé pravdě, ale moudře prověřovat, především podle základního pravidla: Kdo je za tím a co sleduje?

Jak se lidé stávají závislými na kouření, alkoholu, narkotikách, na sexuálních zvrácenostech? Falešní apoštolé, kteří sami už jsou závislostí svázáni, jim pomáhají udělat první krok – odstranit ochranné bariéry. Děje se to buď demagogickým nátlakem nebo psychologickou manipulací či sugestivním vnucením určité filosofie. Jde o antikristovský princip, který podává zlo jako dobro.  

 

Člověk ve svém životě prochází několika etapami duševního vývoje.

První období je od narození do 4 let, kdy se formuje základní psychika dítěte. Zločinné úmluvy a programy OSN, vnucují rodičům návody, které v podstatě ničí psychiku dětí a disponují je k sexuálním zvrácenostem. Už v mateřské škole je dnes dítě formováno těmito nepřirozenými vlivy a tlaky, které v něm ničí základní přirozené vlastnosti a vedou je k cynismu, k ztrátě rozumu, svědomí a vštěpují mu prostřednictvím různých kreslených seriálů, nečistotu, násilí a zvrácenost. Duše dítěte touží po lásce rodičů a základní povinností rodičů je dítě vychovat. Vychovává se slovem, ale hlavně dobrým příkladem. Mezinárodní zločinci, kteří prosazují juvenilní technologie, nazývají zdravou výchovu násilím. Berou pak rodičům děti za údajné násilí v rodině. Když rodiče děti nevychovávají, zlo v nich vítězí, stanou se jeho oběťmi a znovu jsou rodičům kradeny za to, že se dopustily přestupku.

 

Druhé období je od 4 let do puberty. Zde pokračuje formace charakteru. Je třeba vedení, dobrý příklad rodičů i učitelů. Dítě se učí rozlišovat dobro a zlo, pravdu a lež, bojovat se sobectvím. Místo zdravé výchovy je dnes však na bázi konvencí OSN zaváděna antivýchova s cílem kradení dětí a tyranizování rodičů.

 

Třetím obdobím je puberta. Mezinárodní zločinci se snaží děti sexualizovat a demoralizovat. Tím satanizují celou mladou společnost, a to přímo prostřednictvím školy, což je do nebe volající zločin. Škola má připravovat na zodpovědný život, má dávat za vzor pozitivní hrdiny, vychovávat k ušlechtilosti a připravovat na zodpovědné manželství a rodičovství. Dnes místo toho ubíjí pravdu, přirozené zábrany vůči zlu a pomocí lží, na bázi různých mezinárodních programů, demoralizuje a satanizuje budoucí generaci. Vnucují mladým lidem pornografii, znečišťují jejich obrazivost, ničí smysl pro úctu k druhému. V druhém pak vidí jen předmět zvířecího pudu bez jakéhokoliv osobního vztahu či zodpovědnosti. Tato demoralizace vede k cynismu. UNESCO prognózuje, že do roku 2030 bude infikováno homosexuálními démony už 50% planety. S homosexualitou je spojen smrtelný AIDS, cynismus a zločinnost. Ideologie homodiktatury je součástí globalizační redukce – genocidy lidstva.  

 

Kradení dětí z rodin, podle mezinárodních úmluv, závazných doporučení a rezolucí a jejich satanizace, vede k autogenocidě jednotlivých národů. Vlivem propagace narkotik, zvrácené sexuality, okultismu, návodů k sebevraždě na internetu je mládež podváděna a morálně i fyzicky likvidována. Tato satanizace mladé generace má za cíl přetvořit ji ve zločince, masové vrahy a sebevrahy. V konečném důsledku nastolit peklo na zemi i po smrti. Toto jsou zločiny do nebe volající! K těmto zločinům vytváří podmínky současná církevní hierarchie svými herezemi, synkretismem s pohanstvím, zradou Krista i Jeho evangelia.  

 

Metoda pozitivních pojmů

 

Vždy, když se prosazuje zlo, nikdy ho jeho ideologové neprosazují jako zlo. Přikryje se pozitivními nebo neutrálními pojmy a prosazuje se v zákonech jako dobro. Nikdo při schvalování takového zákona nepředpokládá, že se uzákoňuje zlo a zvrácenost, proto je prosazen bez odporu. Kdo hned v počátku rozliší, že se pod rouškou pozitivních pojmů skrývá podvod a postaví se proti, vypadá jako zločinec, který bojuje proti dobru. Jeho argumentacím nikdo nevěří, a navíc je pak cílevědomě očerňován, aby to, co říká, nebylo bráno vážně.  

 

Když ale zločinci bojují proti dobru, dělají to přesně naopak. Hrají roli záchranářů, jako by bojovali proti zlu a ne proti dobru. Tato psychologická manipulace je strategií současné, psychologické války.

Mezinárodní zločinci pouze rafinovaně vytvoří takové podmínky, aby „negativní jádro“ – zlo, které je v člověku, vybujelo, aby se člověk stal jeho otrokem. Pak už ho táhne stále hlouběji a hlouběji – k jeho škodě i ke škodě okolí, až k jeho vlastní sebelikvidaci.

 

Na druhé straně to dobro, které sám od druhých vyžaduje, se v něm nemůže rozvinout, protože jsou mu vzaty podmínky. Už v dětství zamořili jeho psychiku nemorálními a okultními kreslenými seriály a zvrácenou pornografií. Nejkrutější ale je kradení dětí vlastním rodičům a jejich morální devastace pedofily a homosexuály. Zdravým dětem, ukradeným z rodin, jsou pak dávány dokonce psychotropní látky a zločinnými terapiemi je v nich ničena psychika a vyvolána doživotní nenávist. Zločinci, kteří se nazývají psychology, tvrdí, že tyto terapie odstraňují negativní jádro, aby se dítě v budoucnosti nestalo sériovým vrahem. Ve skutečnosti z nich, těmito tzv. terapiemi, sériové vrahy formují.

 

Ďábel je otec lži a smrti (J. 8,44). Vystupuje jako anděl světla i se svými služebníky (2Kor 11,14-15). Vedou lidstvo do časné i věčné záhuby pozitivními pojmy, antizákony a antihodnotami. Bůh dnes skrze nás volá k odpadlé Evropě: „Změňte myšlení a věřte evangeliu!“ (Mk 1,15) „Nebudete-li činit pokání, všichni zahynete!“ (Lk 13,3)

 

 

+ Eliáš
patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metodej OSBMr           + Timotej OSBMr
biskupové-sekretári

 

 

Lvov, Ukrajina, 1. 5. 2013

 

Kopie:

Generální sekretář OSN

Sekretariát Vatikánu

Prezidentům Ruska, Běloruska, Ukrajiny

Masmédiím