čeština > Aktuální > Article

Výchova, anebo sebezničení

Datum:   2013-05-05
Autor:   BKP

 
Prezidentům a vládě Ruska, Ukrajiny, Běloruska   

 

Výchova, anebo sebezničení

 

Žijeme v době, kdy má mladá generace přístup k informacím všeho druhu. Na internetu jsou publikovány sugestivní návody k zločinnosti, zvrácenostem, satanismu, dokonce k sebevraždám. Mladý člověk je přirozeně zvědavý. Především ho táhne dozvědět se, co je mu zatím neznámé. Při současné invazi amorálnosti pak často končí v osidlech největších zvráceností.

 

Mladý člověk, který má život před sebou, by měl být naopak vychováván k zodpovědnosti v mezilidských vztazích, a tak si vytvářet předpoklady pro šťastnou budoucnost. Na to nemusí být žádným odborníkem v psychologii nebo teologii, aby znal základní zásady týkající se vztahů mezi lidmi. Spravedlivý princip vyjadřují slova: „Co nechceš, aby ti jiní činili, nedělej ani ty jim“. (srov. Mt 7,12)

 

Dalším principem je: Jestliže chci, aby druhý respektoval mé objektivní právo, musím si uvědomit, že on totéž očekává ode mne. Pokud ty nerespektuješ právo druhého, nebude on respektovat tvoje.

 

Psychika a charakter člověka se formují od narození do 4 let. Právě proto v tomto období dítě nejvíce potřebuje rodiče, především matku. Dává mu to nejlepší, co může, protože své dítě miluje. Co to je za zrůdnost krást děti z jakýchsi směšných důvodů, jako jsou tzv. obtížné životní podmínky či rodinné násilí, kterým je navíc myšlena normální výchova?! Vrcholem všeho je sebrat dítě z dobré rodiny, dát ho do úplně cizího prostředí a ještě dítě, které pro svůj věk nic o sexu ani netuší, sexuálně zneužívat v tzv. náhradních rodinách pedofilů a homosexuálů! To, co se děje v systému současné juvenilní justice, je páchání zločinů proti lidskosti!

 

V období dospívání má mladý člověk smysl pro velké ideály, ale zároveň se dostává pod vliv kamarádů. Je to krizové období, kdy se začíná projevovat sexualita. Nutně potřebuje zdravou informaci o smyslu života a morálních zákonech. Potřebuje příklad milujících, moudrých, křesťanských rodičů a varování před nebezpečím amorálnosti. V tomto období, nejen že může na celý život podlehnout některé ze sexuálních zvráceností, ale může se dostat do závislosti na narkotikách, alkoholu, otevřít se falešným ideologiím, okultismu, satanismu, stát se cynikem, egoistou a zločincem. Právě v tomto období by měli rodiče, škola, celá společnost, připravovat děti na zodpovědný život. Ukazovat jim, že člověk se lehce stane otrokem, ale velmi těžce se z otroctví dostává a často nese následky celý život. To, co dnes OSN nazývá „sexuální výchovou“, je ve skutečnosti sexuální devastací. Jde o programování destruktivních zlozvyků a závislostí; de facto jde o plánované ničení budoucích životů mladých lidí. Podmínky pro tyto zločiny na mladé generaci připravuje současná generace svým mlčením a pasivitou. Zločinné projekty masových vrahů nadnárodních organizací přijímá a uzákoňuje zkorumpovaná společnost k vlastnímu sebezničení. Za peníze a za kariéru prodává svou duši i národ.

 

Největším pokladem je pro mladého člověka dobrá výchova. Podstata sebevýchovy je přiznat si zlo a lež v sobě a vítězit nad nimi. Jde o přemáhání lenosti, egoismu, hněvu, nezřízených žádostí. Pokud je jedinec naprogramován na zlozvyk už v dětství, celý život je na něm závislý jako otrok. Vezměme jen nejmenší zlozvyk – kouření. Toho, kdo se naučí kouřit v pubertě, neodradí ani statistiky o těch, kteří zemřeli na rakovinu plic v následku kouření.

 

S alkoholismem je to podobné. Narkotika jsou daleko silnější závislostí. Za nečistou závislostí, jako je homosexualismus, je silnější démon než za alkoholem a drogami. Naruší se psychika, vejde démon. Člověk už nechce slyšet pravdu, že škodí sobě i druhým. I kdyby byl tisíckrát varován, že může zemřít na AIDS, jde přes mrtvoly. Na poznání těchto zákonitostí není třeba žádného univerzitního studia.

 

V minulosti byly děti zdravě vychovávány. Světoví pedagogové, jako Komenský, zdůrazňovali přirozenou výchovu, která potřebuje křesťanskou motivaci. Aby se člověk mohl zapřít, musí vidět smysl. Musí vědět, že když přemáhá lež a zlo v sobě, dává prostor pravdě, dobru, spravedlnosti, obětavé lásce. Odměnou zde na zemi je pokoj, harmonie v duši, v rodině i okolí. Po smrti takového člověka čeká věčná odměna ve slávě. Myšlenka na smrt, Boží soud a věčnost je nejsilnější motivací k boji se zlem a k prosazování spravedlnosti a obětavé lásky. Sílu do duše dává pravdivému křesťanu sám Bůh.

 

Zlý člověk tyranizuje sebe i druhé a život s ním je k nevydržení – peklo na zemi a čeká ho peklo po smrti.

 

Mladé generaci jsou vnucovány všechna zvěrstva a všechny marnosti, ale nikdo jim nepoví o smyslu života. Nikdo jim neukáže na pravé hrdiny, kterými jsou křesťanští mučedníci a svatí.

 

Politikové Ukrajiny, Ruska i Běloruska, kterým skutečně záleží na budoucnosti národů, by jako prioritu veškeré politiky měli postavit křesťanskou výchovu ve škole. Rodiče by měli být speciálně školeni, jak mají zdravě vychovávat své děti. Pro rodiče by měly být zvláštní výchovné kurzy, ale ne takové, jaké dnes dávají američtí psychologové. Pod rouškou terapií navádějí rodiče, jak mají děti tyranizovat a přímo z nich vychovávat zločince. Rusko, Ukrajina i Bělorusko budou zachráněny před genocidou, kterou jim programuje Západ, jedině když se vzepřou a budou mladou generaci vychovávat na morálních a křesťanských zásadách, a ne na amorálních zvrácenostech. Západ vnucuje antizákony k sebezničení, zakazuje zdravou výchovu a pokrytecky ji nazývá „násilím v rodině“. Když ale dítě vezmou rodičům a tyranizují je, demoralizují, dítě pláče, je v depresích, tak to se nazývá právo dítěte. UNICEF vydal vyhlášení, že v zemích, kde nejintenzivněji funguje krutý systém juvenilní justice, jsou prý „nejšťastnější děti“. Jaké je to do nebe volající pokrytectví! V Norsku spáchá ročně 59 odebraných dětí sebevraždu. To jsou ty „nejšťastnější děti“?

 

Proto vyzýváme ukrajinskou, ruskou i běloruskou vládu a prezidenty, aby jako prioritu nad všechny priority postavili právo dítěte na své vlastní rodiče, na zdravou výchovu vlastními rodiči a pak na výchovu zodpovědnými pedagogy ve školách. Výchovou musí být děti chráněny před invazí zla, amorálnosti a zločinnosti. Toto je největší potřeba pro dítě a pro budoucí generaci. Jestliže zločinné juvenilní projekty OSN a EU mají za cíl vyformovat zločince nejhrubšího zrna, kteří budou ničit vlastní národ a vykonávat daleko horší zvěrstva a zvrácenosti než byly v koncentračních táborech fašismu, pak tyto konvence zavádějí neofašismus! Ten je horší, než byl hitlerovský fašismus, protože programuje masovou satanizaci obyvatel. 

 

Proto se Rusko, Ukrajina a Bělorusko musí postavit proti těmto světovým zločincům a masovým vrahům lidstva, kteří vedou ideologický a psychologický boj a zneužívají k tomu masmédia i demokracii, aby si každý národ, pro úplatky a dotace tzv. dobročinných organizací ze Západu, sám připravil mašinérii k vlastnímu sebezničení! Rusko, Ukrajina a Bělorusko se musí postavit proti! Dnes je toto hrdinné postavení se proti neofašismu prioritní povinností politiků, patriotů a všech lidí dobré vůle. Sebelepší ekonomika v rukách zvrácenců a zločinců není k prospěchu národa, ale k jeho škodě. Kéž by Bůh dal zdravý rozum těm, kteří mají vládu, aby se postavili proti naplánované sebevraždě našich slovanských národů. Tuto autogenocidu naplánovali mezinárodní zločinci, kteří se zasvěcují ve 33. stupni satanovi a kteří prosazují redukční, sebevražednou ideologii lidstva. Tento neofašismus musí být souzen a odsouzen!

 

Christos Voskres!

Voistinu Voskres!

 

+ Eliáš
patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr           + Timotej OSBMr
biskupové-sekretáři

 

Lvov, Ukrajina, 5. 5. 2013

 

Kopie:

Rodičovským výborům

Masmédiím