čeština > Aktuální > Article

Plnomocné odpustky za zemřelé?

Datum:   2013-10-31
Autor:   BKP

 
Biskupům, kněžím, řeholníkům,
věřícím římskokatolické církve

 

 

Plnomocné odpustky za zemřelé?

 

 

Každoročně od 1. do 8. listopadu získávali římsko-katolíci plnomocné odpustky pro duše v očistci. Církev stanovila tyto podmínky: zpověď, svaté přijímání, návštěva hřbitova, modlitba na úmysl Svatého otce.

 

V současnosti je období Božího interdiktu, proto ani plnomocné odpustky není možné získat! Důvodem je dovršení apostaze katolické církve, k níž došlo 1. 5. 2011 beatifikací papeže-apostaty Jana Pavla II. Prokletí dle Gal 1,8-9 dopadlo na Vatikán, a tím i na celou katolickou církev. Konkrétně na všechny, kdo zůstávají v jednotě se současným pseudo-papežem.

 

Citace §6: „... pokud by římský papež před svou volbou upadl do bludu, pak byl zvolen neplatně a neúčinně... (anathema na kard. Bergoglio (Františka I.) za hereze a synkretismus vyhlášena 15. 9. 2009 - text: http://uogcc.org.ua/cz/letters/article/?article=1829, video: http://uogcc.org.ua/en/video/index.php/article/.40/).

 

§7 „...je dovoleno beztrestně se kdykoliv zříci povinné poslušnosti papeži i všem biskupům, odpadlým od víry (hereze, duch Assisi) ... (katolíci) nadále zůstávají zavázáni věrností a poslušností vůči budoucímu (pravověrnému) římskému papeži... Proto nesmějí být považováni za ty, kdo trhají nesešívané roucho Páně. (Bula Pavla IV. Cum Ex Apostolatus Officio)

 

Je třeba si uvědomit důsledky apostaze Vatikánu: plnomocné odpustky za duše v očistci nezískává katolík, který tvoří jednotu se současným papežem a modlí se na jeho úmysl. Současné heretické učení popírá Božství Kristovo, Jeho spasitelnou oběť i Jeho reálné a historické vzkříšení. Navíc, duch Assisi popírá jedinečnost spásy v Kristu a tvoří synkretismus s pohanstvím. Pokud je někdo s tímto heretickým učením a duchem Assisi v jednotě, ať už je to biskup, kněz, řeholník či věřící, spočívá na něm Boží anathema – prokletí – Boží interdikt. Svou jednotu s herezemi současného Vatikánu vyjadřuje biskup a kněz tím, že při liturgii zmiňuje jméno pseudo-papeže Františka. Takový biskup a kněz už vysluhuje svátosti neplatně.

 

Ovoce tohoto prokletí je vidět na devastaci křesťanských území, kterými jsou Evropa, Amerika, Austrálie. Zodpovědnost dopadá na katolickou hierarchii v čele s posledními třemi papeži. Lisabonská smlouva uzákoňuje jako prioritu homosexualismus, který likviduje všechny morální hodnoty i samotné křesťanství! Prioritou zahraniční politiky USA je rovněž homosexualismus. Konvence OSN uzákoňují masové krádeže dětí, jejich morální i psychickou devastaci, až satanizaci. Toto je ovoce prokletí, které stáhla římskokatolická církev.

 

Řešení je pouze jedno – pravdivé pokání: odřeknutí se herezí neomodernismu i synkretismu Assisi a navrácení se k pravověrnému učení a spasitelné víře.

 

+ Eliáš
patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr           + Timotej OSBMr
biskupové-sekretáři

 

Lvov, 30. 10. 2013