čeština > Aktuální > Article

Nový světový řád (NWO) a Ukrajina

Datum:   2014-03-26
Autor:  

 

Nový světový řád (NWO) a Ukrajina

 

Je 11. září 2001 a lidé celého světa, zhrozeně sledují přímý přenos teroristického útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku. Záběry vyvolávají strach, pak smutek až depresi nad strašnou událostí.

 

Jak souvisí pád Dvojčat s aktuálními událostmi na Ukrajině?

 

Události 11. září představují veřejné započetí nové světové revoluce, která ukončila období demokracie. Tak, jako kdysi začala Velká říjnová revoluce výstřelem z Aurory, aby skoncovala s monarchií a nastolila komunismus, tak i útok na Dvojčata nebyl nic víc a nic méně než novodobým výstřelem z Aurory. Tato revoluce ale stále trvá, prochází zeměmi celého světa a směřuje k nastolení Nového světového řádu, neboli k post-demokracii či k mediokracii – vládě médií. Nový řád je programován světovými zednáři a prosazován především světovými bankéři! Jde o celosvětovou diktaturu usilující o vládu nad každým jedincem, o likvidaci rodiny, morálních hodnot i pravdivého křesťanství. Tato diktatura je krutější než fašismus s koncentračními tábory smrti.

 

Kdo z nás by chtěl být svědkem rituální vraždy, které se dopouštějí satanisté? A přece 11. září byla taková oběť veřejně vystavena. Poprvé mohl být satanovy rituální vraždy účasten celý svět, a to v přímém přenosu. Téměř 3000 lidských životů bylo obětováno v jeden den, v jednom okamžiku, aby mohlo být zahájeno zavádění Nového světového řádu. Oltář této satanské ohavnosti nebyl ukryt někde v útrobách satanova doupěte. Oltářem, na němž byla obětována oběť, byla samotná masmédia.

 

Dnes se mediální prostor potvrzuje jako největší synagoga satana. Vládne v něm lež a vraždy, protože i pán tohoto prostoru, ďábel, je lhář a vrah od počátku. V tomto prostoru se prezentovala válka v Afganistanu i Iráku a revoluce ničící dalších 20 zemí. Na tomto mediálním oltáři každá z nich uskutečnila svou krvavou vraždu lidských obětí, kterých se antikrist pokaždé dožaduje. Dožaduje se jich, aby ještě jednou stáhl prokletí za Kainův hřích a vládl nad zemí, na jejímž oltáři „kanonizuje“ zrádce jako hrdiny a lež veřejně vyhlašuje za pravdu.

 

Nový světový řád a Ukrajina

 

Odpovědět na otázku, kdo konkrétně má v tomto Novém světovém řádu skutečnou moc, je téměř nemožné. Víme, že na jeho vrcholu je sám satan – kníže tohoto světa.

 

Můžeme ale zcela jistě říci, kdo vládu v Novém řádu nemá. Poslední události na Ukrajině ukazují, že skutečnou, státní moc už nemají morální politici hájící skutečná práva občanů. Proč tomu tak je?

 

1. Nástroje moci fungující v demokracii, v Novém světovém řádu nefungují

Právní prostředky jako svobodné volby, legitimní vláda a vůle většiny, jsou nástroje moci, které možná fungovaly v demokracii, ale v Novém světovém řádu jsou už jen divadlem. Nový světový řád je totiž používá jen jako stereotypy – pozitivní pojmy, s nimiž ve skutečnosti manipuluje podle vůle toho, kdo je řídí ze zákulisí. Nástroje vlády jsou respektovány jen do té míry, pokud Novému řádu slouží. Proto je v Novém světovém řádu opravdu jedno, koho bude veřejnost volit. Ten či onen politik se podřizuje už ne vůli většiny národa, ale těm, kdo jsou za Novým řádem – globalistům. Jejich cíl je jasný: redukce lidstva pomocí homosexualismu a juvenilní justice.

 

2. Duchovní příčinou je tajemství dědičného hříchu – „Kdo popírá učení o dědičném hříchu, pro toho jsou dějiny lidstva nepochopitelným tajemstvím. Jen ten, kdo toto učení uznává, rozumí sám sobě i dějinám lidstva“. (Ketteler)

 

(br. Michal)

Přiložené soubory
Nový světový řád (NWO) a Ukrajina Stáhnout Nový světový řád (NWO) a Ukrajina .DOC 35.0 kB