
Boží prokletí dopadne na USA
Datum: 2015-02-16Autor: BKP
Boží prokletí dopadne na USA
V USA natáčejí rouhačský film pod názvem „Corpus Christi“, v němž našeho Božského Spasitele Ježíše Krista a jeho apoštoly hrají satanisti a zvrácenci, kteří je představují jako spolek homosexuálů. V USA tato ohavná parodie už několik let probíhá, zatím, jako divadelní hra. Letos už má vyjít film, jehož cílem je toto vrcholné očernění masově rozšířit do celého světa!
Každý křesťan USA je povinen aktivně pozvednout svůj hlas na protest proti tomuto ohavnému rouhání, a to v podpisové akci či na protestních manifestacích. Jedině ten, kdo tak činí, bude uchráněn od prokletí. Podobně jako v Egyptě – kdo měl dveře pomazány krví beránka, byl od anděla smrti uchráněn.
Je otázkou, kdo konkrétně stojí za natáčením. Je to nějaká organizace zvrácených lidí, kterou iniciují a financují světoví bankéři a zednáři? Jde o veřejnou urážku všech křesťanů a hrubé rouhání proti našemu Pánu a Spasiteli, který z lásky za nás zemřel na potupném kříži a jako Boží Syn třetí den vstal z mrtvých.
Tvrdit, že tento film má právo špinit křesťany a rouhat se Bohu, protože prý jde o umění, je podobné jako tvrdit, že pod rouškou tzv. umění si každý může natočit vylhaný a krutě urážející film proti prezidentu USA.
V celém světě jsou Amerikou prosazovány antidiskriminační zákony. Kdo pravdivě nazve amorálnost amorálností, je ocejchován jako homofob a čekají ho i tři roky vězení. Ve Švédsku byl pastor ocejchován jako homofob, a kvůli tzv. „nenávistnému výroku“ byl uvržen do vězení. Označit nemorálnost lidí pravým jménem je kvalifikováno jako trestný čin. Ale lživě očernit samotného Spasitele a apoštoly jako nemorální, už trestným činem není! To je prý tzv. právo! Podle Mojžíšova zákona za homosexuální skutek či za zoofilii byl trest smrti ukamenováním (srov. Lev 18,22-23). V muslimských zemích to platí dodnes. V křesťanském světě tato praxe není, ale církev i Bible pravdivě nazývá homosexualitu ohavností. Za tento hřích Bůh potrestal Sodomu a Gomoru ohněm jako výstrahu všem pokolením! (Juda 7) Co by dnes dělali muslimové, kdyby „umělci“ z USA natočili urážející filmy o jejich prorokovi? ...
Mnozí křesťané v USA se stali televizními maniaky, a tak jsou už duchovně slepí a hluší. Televizor je však přinejmenším zloděj času. Proto je třeba ušetřit čas věnovat ho rozhovorům týkajícím se rodinných vztahů a modlitbě. Místo televizoru si ve svém bytě zařiďte modlitební kout se svatými ikonami. Tak to v minulosti bylo v Rusku i na Ukrajině. David Wilkerson učinil radikální krok vůči televizoru, a Bůh mu tím dal čas na modlitbu a vzbudil misii k záchraně narkomanů.
Heslo: „Místo televizoru modlitba!“
Křesťanská Amerika razí jako prioritu své zahraniční politiky ne šíření křesťanství, ale naopak jeho likvidaci prostřednictvím masového šíření homosexuální epidemie.
Křesťanství je cesta ke spasení. Smysl a cíl našeho života na zemi jsou bytostně sjednoceny se smrtí. Po smrti následuje Boží soud, a pak buď věčná odměna se spravedlivými ve slávě, anebo věčný trest s nečistými a pyšnými démony v pekle.
Vybízíme představitele všech křesťanských církví USA, aby použili účinný prostředek k zakázání a likvidaci tohoto zločinného filmu a precedentnímu potrestání těch, kteří za toto rouhání nesou zodpovědnost. Pokud budou křesťané USA mlčet, dopadne na ně Boží prokletí!
Toto vám dnes říká Boží Syn: „Nebudete-li činit pokání, všichni zahynete!“ (Lk 13,3)
Za Byzantský všeobecný (katolický) patriarchát
Kopie:
- Politickým představitelům USA
- Prezidentům a vládám evropských států
- Poslancům Evropského parlamentu
- Masmédiím
Stáhnout: Boží prokletí dopadne na USA (8.2.2015)






