čeština > Aktuální > Article

Manifest Evangelii Gaudium

Datum:   2015-04-09
Autor:   BKP

 
Katolickým i nekatolickým křesťanům

 

Manifest Evangelii Gaudium (EV)

 

 

Papež František vyhlašuje jiné evangelium. Za ně dopadá Boží anathema! „Kdo by hlásal jiné evangelium, i kdyby to byl anděl z nebe, budiž proklet – anathema!“ (Gal 1,8-9) František píše: „Sním o misijním rozhodnutí, které bude schopné všechno proměnit, aby se zvyklosti, styly, harmonogramy, slovník i všechny církevní struktury staly přiměřenou cestou k evangelizaci současného světa spíše než k sebezáchově.“ Jde o hrubou manipulaci! Co to znamená: „všechno proměnit“? Ve skutečnosti jde o dokončení procesu vyhnání Ducha Božího i z posledního katolíka a o přijetí ducha tohoto světa. Církevní struktury, slovník, styly, harmonogramy, budou proměněny, tedy dány plně do služeb antievangelizace – satanizace. Toto anti-„misijní rozhodnutíje proti Bohu, proti církvi i proti papežství.

 

Františkovo snění je už realizováno. Bohužel už dříve byla připravena „přiměřená cesta“ synkretismu s pohanstvím: 1965 Nostra aetate, 1986 Assisi, cesta pokoncilního neomodernismu (historicko-kritická filosofie) a beatifikace Jana Pavla II., který toto akceptoval a prosazoval, už uvrhla Boží anathemu na Vatikán 1. 5. 2011.

V manifestu EV František dává program „nové cesty k putování církve“! V čem nové? V tom, že katolík opustí cestu Kristova evangelia a Tradici apoštolů a svatých? Pokud se nekriticky zavádí to „nové“, je nebezpečí skoku do propasti, do splynutí s duchem světa. Před tím Ježíš i apoštolé výrazně varovali!

 

Další fráze: „nová kapitola evangelizace“. Jaká nová evangelizace bez pravdivého pokání, bez jasného zvěstování podstaty evangelia, bez jednoznačného přijetí Krista jako jediného Pána a Spasitele? Pravá evangelizace je spojena s radikálním oddělením se od pohanství a ducha světa, s kterým musí křesťan až do smrti vést boj. Nazvat cestu sebezničení a vzpoury proti Kristovu evangeliu „Evangelii gaudium“ je velký podvod, ve skutečnosti je to antievangelium mortis (smrti).

 


Další fráze: „nové poselství a nová paradigmata“. USA a EU uzákoňují gender amorálnosti: homosexualitu, transsexualitu, pedofilii, zoofilii, sadomasochismus, incest, nekrofilii, rovněž narkotika, eutanazii, obchod s lidskými orgány... Vatikán k tomu mlčel, a nyní to František nazve „novými paradigmaty“. Děti jsou kradeny rodičům; jen v Norsku z těchto obětí 59 ročně páchá sebevraždu. „Práva“ lidí LGBT jsou ve skutečnosti privilegováním kasty. Homofobní zákony jsou ve skutečnosti tyranií a diktaturou nad 99 % obyvatel. USA tím prosazuje bezpráví a zločiny proti lidskosti. František to ale schvaluje a nazývá „novými paradigmaty“! OSN prosazuje sexuální „výchovu“ dětí. Ve skutečnosti jde o jejich morální devastaci. Děti o sobě nesmí říkat, že jsou chlapec či děvče, ale mohou si takzvaně zvolit pohlaví! K těmto zločinům Vatikán mlčí! A František tyto zločiny nazývá „nová paradigmata“.

 

Další fráze z manifestu: „nový řád mezilidských vztahů“, „nové procesy ve společnosti“, „nové horizonty myšlení“... Co se ve skutečnosti prosazuje frázemi „nový“ a „nové“? To „nové“ se už projevilo na synodě o rodině ve Vatikánu 5.-19. 10. 2014. Citace z dokumentu: „Homosexuálové mají dary a kvality, které mohou nabídnout křesťanskému společenství...“ (bod 50 z 13. 10. 2014) Pokusy o smíření Božího slova a tradice s homosexualismem jsou tak absurdní jako smíření Krista s ďáblem (srov. 2 Kor 6,15). Ohněm zničená města Sodoma a Gomora byla výstrahou za tyto „nové cesty“ a tato „nová paradigmata“. František I. prosazováním „nového řádu“ a „nového evangelia“ připravuje katolíkům i lidstvu trest věčného ohně. (Jud 7)

 

Jaký je skrytý Františkův plán? Nejprve „tolerantní“ postoj místo absolutně nutného pokání. Potom udělení svátosti manželství homosexuálům, transsexuálům, a nakonec oficiální přijetí homosexuálů do kněžských a biskupských struktur, do seminářů a klášterů!

František vede katolíky v ústrety antikristu zbožnými frázemi o „novém řádu lidských vztahů“, o „nových procesech ve společnosti“ a o „nové cestě putování církve“... Za těmito termíny jsou však skryty amorální zločiny, které jsou proti rozumu, proti Božím zákonům a vedou k sebezničení jedince, církve i lidstva. Církev už není solí světu, ale zdrojem otravy sobě i národům.

 

Jaký duch je za Františkem a jeho manifestem EV, prozrazují i masmédia. Citace: „Bílý dům 27. 3. 2015 potvrdil datum setkání amerického prezidenta s papežem Františkem I. v prezidentském paláci ve Washingtonu. Stane se to 23. 9. 2015 v rámci cesty svatého otce na mezinárodní setkání rodin ve Filadelfii.“

Dnes, zvláště díky prosazování ideologie homosexualismu a kradení dětí juvenilní justicí, rodiny prožívají mimořádnou krizi. Rovněž k této ideologii náleží povinné očkování, jehož následkem je neplodnost, narušení imunitního systému, autismus. Děti jsou devastovány novým školstvím. Jsou jim dávány konkrétní návody k sexuálním zvrácenostem a rodičům, kteří odmítnou děti na takové hodiny pouštět, jsou děti odebrány (př. Německo, Norsko). Bude toto František řešit? Dá Obamovi jasný požadavek, aby zrušil jím vyhlášenou prioritu homosexualismu v zahraniční politice? Bude hovořit o tom, aby mládež byla vychovávána k sebekázni, morální čistotě a manželské věrnosti? Nic takového řešit nebude! Hlavním programem tam bude prosazování „nových paradigmat“ o nových rodinách homosexuálů a transsexuálů. Příkladem je setkání Františka I. s transsexuálem Diego Neria, který se narodil jako žena a nyní, po „reinkarnaci“ – je tu muž. Na setkání s Obamou by měl František I., jako hlava katolické církve, jasně vystoupit proti likvidaci morálních hodnot uzákoňováním amoralismu s cílem satanizace lidské společnosti a plánované autogenocidy lidstva na tzv. zlatou miliardu! Měl by protestovat proti zločinné antivýchově k sexuálním zvrácenostem. Měl by... Jenže on není služebník Krista, ale služebník antikrista! A to je třeba vědět!   

 

Dále se v komuniké tiskového sekretariátu Bílého domu píše: „Během návštěvy bude prezident s papežem pokračovat v dialogu začatém už v březnu 2014 na témata, jakými jsou: „péče o marginalizované a chudobné“, „růst ekonomických příležitostí pro všechny“, „služba dobrého správcovství životního prostředí“... Co k tomu dodat? Je to výsměch papežství i pravdivé evangelizaci! František I. svým gestem schvaluje zločiny Obamy na křesťanství i zločiny proti lidstvu. Toto jsou jeho „nové horizonty myšlení“. Tímto gestem schvaluje Obamou vyhlášenou prioritu homosexualismu! Komu slouží Obama? Kristu, anebo antikristu, Bohu, nebo ďáblu? A ten, kdo s ním tvoří jednotu, má rovněž ducha antikrista a slouží satanu! Kněz, který při liturgii tvoří s Františkem vnitřní jednotu a připomíná jeho jméno, zveřejňuje tím svou jednotu s duchem antikrista. Liturgie takového kněze jsou už neplatné! Věřící jsou povinni takového kněze napomenout, protože jde „novou cestou“ Františka do záhuby i s jeho antievangeliem i s jeho „novými paradigmaty“! Každý kněz a každý křesťan je povinen vyznat v této době masového odpadu svou pravověrnou katolickou víru, a to nejlépe podle přiloženého formuláře. Kdo souhlasí s odpadlickými gesty a postojem Františka I., má ducha antikrista! Zřekni se herezí a vyznej pravověrnou víru, která tu byla od apoštolských dob. Věnuj každý den jednu hodinu skutečnému rozhovoru s Bohem, dávej mu své hříchy, své problémy a pros Ho o vytrvalost až do konce i za cenu mučednictví!

 

Formulář vyznání:

1) Odříkáš se historicko-kritického neomodernismu a ducha ateizmu, který je za ním? Odříkám!

2) Odříkáš se ducha Nostra aetate i tzv. ducha Assisi – ducha antikrista? Odříkám!

3) Odříkáš se ducha gender-gay ideologie a s ní spojené juvenilní justice? Odříkám!

4) Odříkáš se satana a démonů, především těch, kteří dnes působí skrze různé skryté formy magie, věštění a spiritismu (homeopatie, akupunktura, hypnóza, věštění kyvadlem…) a  ducha New Age? Odříkám!

5) Odříkáš se ducha, který je za svobodným zednářstvím? Odříkám!

6) Věříš, že za nás,  tedy i za tebe a za tvé hříchy, Pán Ježíš Kristus zemřel na kříži a na třetí den vstal z mrtvých, a to reálně a historicky? Ano, věřím!

7) Přijímáš Pána Ježíše za svého Spasitele a odevzdáváš Mu svůj život? Ano!

8) Přijímáš testament z kříže vyjádřený slovy Krista učedníkovi: „Hle tvá matka!“? Ano!

9) Přijímáš v plnosti Ducha svatého, abys byl martyrem Kristovým jako apoštolové? Ano!

 

Každý, kdo chce být spasen, musí se jednoznačnou formulací odřeknout ducha antikrista. „Manifest“ Františka EV je ve skutečnosti antievangeliem smrti, za něž dopadá na toho, kdo ho přijímá, Boží prokletí dle Gal 1,8-9! Ježíš Kristus dnes i tobě říká: „Nebudeš-li činit pokání, zahyneš.“ (srov. Lk 13,3)

 

             Christos Voskres! Voistinu Voskres!

             Na cestu obrácení, pokání a následování Krista žehná

 
+ Eliáš
Patriarcha Byzantského patriarchátu

 

+ Metoděj, OSBMr                   + Timotej, OSBMr
Biskupové – sekretáři Byzantského katolického (všeobecného) patriarchátu

 

 

1. 4. 2015

 

Kopie:

Státnímu sekretariátu Vatikán

Katolickým biskupským úřadům

Pravoslavným biskupům

Prezidentům Evropy, Ameriky

Poslancům EU

Masmédiím

 

Stáhnout: Manifest Evangelii Gaudium