
František I. schvaluje transsexualismus
Datum: 2015-04-20Autor: BKP
František I. schvaluje transsexualismus
Lisabonská smlouva, která je společnou ústavou pro odpadlou křesťanskou Evropu, uzákoňuje tzv. práva sexuálních menšin. Jde o homosexuály, pedofily, transsexuály, sadomasochisty, zoofily a jiné. Prioritou zahraniční politiky USA byl už otevřeně vyhlášen homosexualismus. Národy, které jej nepřijímají, jsou postiženy sankcemi.
Tyto sexuální zvrácenosti jsou ovocem nového myšlení vycházejícího z odpadlého křesťanství masově schvalujícího hereze, které popírají podstatu Kristova učení i samotnou inspiraci Písma a schvalují úctu k pohanům a jejich démonům. Boží slovo proti tomu na mnoha místech jasně vystupuje a zdůrazňuje, že právě tento hřích zapříčinil války a babylonské vyhnanství! Tedy ovocem herezí neomodernismu je úcta k pohanům a jejich démonům a důsledkem je sexuální zvrácenost. „Vyměnili Boží pravdu za lež a klanějí se a slouží tvorstvu místo Stvořiteli… Proto je Bůh vydal v moc hanebných vášní… muži s muži provádějí hanebnosti“ (Ř 1,25n) „Vědí o spravedlivém rozhodnutí Božím, že ti, kteří tak jednají, jsou hodni smrti; a přece nejenže sami tak jednají, ale také jiným takové jednání schvalují.“ (viz František I.) (Ř 1,32-2,1)
Nejen kanonizací Jana Pavla II., ale už jeho beatifikací dne 1. 5. 2011 dopadlo na katolickou církev Boží prokletí! (dle Gal 1,8-9)
František I. už nejasným a dvouznačným vyjádřením de facto schválil homosexualismus: „Kdo jsem já, abych je odsoudil?“ On byl povinen hřích nazvat pravým jménem a odsoudit ho! Homosexuály měl vyzvat, aby konali celoživotní pokání a bojovali s hříchem až do krve (srov. Žid 12,4-11). František popřel Boží slovo i celou Tradici! On byl povinen varovat! „Sodoma a Gomora propadly zvrhlosti, jsou nám výstražným příkladem trestu věčného ohně“ (Jud 7). Kdo jsi ty, Františku, abys odsoudil a smetl ze stolu Boží slovo a celou církevní Tradici mučedníků a svatých? Kdo jsi? Jsi služebník Krista, anebo antikrista? Vedeš katolíky pravdivým pokáním k záchraně, či je vedeš do záhuby?
Ve čtvrtek svatého týdne 2. 4. 2015 schvaluje gestem transsexualismus
František slavil mši svatou ve věznici Rebibbia v Římě. Tam umyl nohy 12 vězňům, šesti mužům a šesti ženám, mezi nimiž byl i on(ona) – transsexuál jménem „Izabela“ (https://youtu.be/JFjebfSb7U4). Tento akt umytí a líbání nohou transsexuála je více než prosté schválení transsexuálů, je to jejich posvěcení. Každý katolík už nyní může změnit pohlaví a odůvodnit to činem Františka. Toto je ale dílo antikrista! „Izabela“ poskytl(a) rozhovor televizní stanici, v němž se zmínila o podrobnostech: „Když mi umýval nohy, podíval se mi do očí a řekl: ‚Bůh ti žehnej! Ať ti Ježíš požehná.‘ Díval se mi do očí a já jsem mu řekla: ‚Mír, přeji si mír, mnoho míru! Modli se za mír ve světě.‘ Stále se na mě díval.“
V Evropě se mění zákony, morální hodnoty jsou ničeny a František mlčí. Děti jsou nuceny už od mateřských škol tvrdit, že neví, kým jsou, zda chlapcem či děvčetem, protože prý mají právo si zvolit pohlaví. Dětem jsou pak dávány hormonální léky ke změně pohlaví a mají „právo“ na přeoperování. Rodiče, kteří se proti tomuto teroru zločinnosti páchané na jejich vlastních dětech brání, jsou trestáni jako homo- či transofobové. Tato ideologie je následně spojena s kradením dětí a eutanazií i pro děti. Tedy jde nejen o morální, ale i o fyzickou autogenocidu jedince, rodiny a společnosti. Toto František schvaluje! Jsou to největší zločiny proti Bohu a také proti lidstvu! Na Františka dopadla dle Božího slova Gal 1,8-9 ještě před jeho vybráním Boží anathema! Zároveň i církevní anathema dle věroučné konstituce – Buly papeže Pavla IV.
Každý biskup a kněz je povinen se duchovně oddělit od této cesty apostaze! Každý kněz i biskup, pokud bude nadále v liturgii vzývat jeho jméno, dává tím najevo vnitřní jednotu s duchem antikrista, kterého do katolické církve František v plnosti vnáší. Svátosti takového biskupa či kněze jsou už neplatné! Je potřeba, aby to věděl každý křesťan a mohl se od takového apostaty distancovat, protože vede věrné katolíky do pekla! Pokud zároveň František vydává nějaké prohlášení proti genderu, tedy proti homosexualismu a transsexualismu, je to jen satanská manipulace!
Ježíš i nyní říká: „Jestliže nebudete činit pokání, všichni zahynete!“ (Lk 13,3)
Kopie: Biskupským úřadům katolické církve; Pravoslavným biskupům; Poslancům Evropského parlamentu a prezidentům států Evropy a Ameriky; Masmédiím
Stáhnout: František I. schvaluje transsexualismus (19.4.2015)





