čeština > Aktuální > Article

A auto „naskočilo”...

Datum:   2016-06-17
Autor:   Verici

 

A auto „naskočilo”…

 

Cestovala som domov autobusom, keď mi jedna kamarátka zo spoločenstva zatelefonovala, že už pol hodinu stojí na benzínovej pumpe a nemôže naštartovať auto. Prosila ma o modlitbu. Ja som sedela v autobuse a o chvíľu mala ku mne pristúpiť moja mama, tak som sľúbila, že sa budeme za to modliť. Len sme s mamkou začali modlitbu a už po minúte mi kamarátka volala, že auto „naskočilo”. Bolo to pre nás veľkým povzbudením, že Pán vypočúva naše modlitby. Hlavne pre mňa, pretože som práve prežívala obdobie, keď som si viac uvedomovala svoju hriešnosť a zdalo sa mi, že moje modlitby nemajú veľkú cenu… (Teraz viem, že to bol klam.) Preto ma potešilo, že kamarátka začala slovami: „No vidíš, a ty hovoríš, že tvoje modlitby za veľa nestoja. Ja sa tu modlím už pol hodiny a nič. Ty poprosíš – a auto hneď funguje.” Vďaka a sláva nášmu Pánovi za všetky Jeho dôkazy dobroty a lásky, za každé povzbudenie. 

Mária, 38 rokov