
Poslancom Národnej rady SR
Datum: 2018-11-22Autor: BKP
Poslancom Národnej rady SR
Vážení poslanci Národnej rady Slovenskej republiky,
blíži sa stretnutie v Marrákeši, na ktorom má byť podpísaný „Globálny pakt OSN o migrácii“, presnejšie „Globálny kompakt pre bezpečnú, riadenú a legálnu migráciu“. Tento dokument sa rozhodli nepodpísať viaceré štáty: USA, Austrália, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a mnohé iné sú na ceste k odmietnutiu tohto paktu, pretože priamo ohrozuje ich suverenitu, zotiera rozdiel medzi legálnou a nelegálnou migráciou a predstavuje v dlhodobom meradle veľké bezpečnostné riziká.
Následky nelegálnej migrácie posledných rokov sú zjavné a alarmujúce: sociálne nepokoje, enormný rast kriminality, extrémne rastúce riziká v oblasti ochrany zdravia, chladnokrvné teroristické útoky, ktorých obeťami je najčastejšie civilné obyvateľstvo. Najzraniteľnejšou skupinou sú ženy a dievčatá, ktoré sa vo veľkom počte prípadov stávajú obeťami brutálnych znásilnení, v konkrétnych prípadoch i smrteľných. Ďalším plodom nelegálnej migrácie sú tzv. no-go zóny, ktoré sa nepodriaďujú miestnym zákonom toho-ktorého štátu. Naopak moslimovia tam nastoľujú neprípustný zákon šaría, ktorý hlása nenávisť voči nemoslimskému obyvateľstvu. Neustále rastú bezpečnostné riziká, polícia ani prokuratúra v týchto zónach nefunguje. „No-go“ zóny sú malé islamské štáty, ktoré okupujú územie cudzích štátov. Ich priamym úmyslom je dominancia a nastolenie islamu na celom území štátu. Reálne fakty a zločiny poukazujú na to, že miestne európske obyvateľstvo sa čoraz častejšie stáva terčom útokov nelegálnych migrantov. Moslimovia sa usilujú vykoreniť kresťanské sviatky, pretože ich tzv. urážajú. Čo je ale desivé, miestne úrady mnohokrát vyhovejú moslimom a rušia nielen sviatky, ale odstraňujú aj kresťanské symboly, kultúru a zvyčaje. Je to stav nevyhláseného džihádu.
Je preto nepochopiteľné, ako môže chcieť niekto v dnešnej dobe podpísať Globálny pakt OSN o migrácii, ktorý je akcelerátorom islamizácie Európy. V súčasnosti ho predstavujú ako nezáväzný dokument. Pýtame sa teda, načo je potrebné ho podpisovať?! Ide o zjavnú manipuláciu, pretože dokument obsahuje niekoľko desiatok krát termín „zaväzujeme sa“. Znamená to, že už zajtra sa počíta s tým, že tento dokument nadobudne záväzný charakter ako dokument medzinárodného práva. Je to spôsob, ako zahnať štáty do pasce a zničiť ich suverenitu ich vlastnými rukami.
Vzhľadom na enormné nebezpečenstvo vyplývajúce z dlhodobých následkov podpísania tohto migračného paktu, ako je ohrozenie kresťanskej civilizácie, suverenity SR a bezpečnosti jej obyvateľov, vyzývame Vás, poslancov Národnej rady SR, aby ste prijali záväzné rozhodnutie na zasadaní NR SR o nepodpísaní Globálneho paktu OSN o migrácii. Toto rozhodnutie musí byť záväzné pre celú vládu, na prvom mieste pre ministra zahraničných vecí, pána M. Lajčáka.
Ide o záchranu Slovenska, jeho suverenity a kresťanskej civilizácie. Postavte sa za Boha a za národ!
Modlia sa za Vás i za celý národ
Kópie:
Prezidentom a vládam V4
Biskupom a kňazom SR
Masmédiám
Stáhnout: Poslancom Národnej rady SR (21.11.2018)





