
Patriarcha Kirill a rok myši /veřejný dopis/
Datum: 2020-02-26Autor: BKP
Patriarcha Kirill a rok myši
Vážený patriarcho Kirille,
Vy, jako hlava pravoslavné církve v Rusku, nesete plnou zodpovědnost za její současný duchovní stav. Pastýř nosí hůl v ruce. To symbolizuje, že má bojovat proti dravým vlkům, kteří ničí bezbranné Kristovo stádce. Vy tuto službu konáte, anebo máte stejného ducha jako papež apostata František Bergoglio? Ten v říjnu 2019 uvedl do hlavního chrámu katolické církve pohanského démona Pačamamu i s pohanským rituálem a následným koncertem k propagaci této modloslužby. Vatikán se už ne pouze skrytě, ale veřejným gestem klaní démonům. Proces skryté apostaze v katolické církvi progresuje od II. vatikánského koncilu, kde byla prosazena tzv. úcta k pohanským kultům, ve skutečnosti k démonům (viz Nostra aetate).
Ruská veřejnost je právě tyto dny masírována třídenními slavnostmi, představeními a koncerty na počest tzv. nového roku myši. Pokud buddhisti chtějí tento rok myši slavit, ať ho slaví na území, kde jsou ve většině, v blízkosti Číny. Vrcholem je, že se tento duch pohanství inkarnoval přímo v Moskvě, na teritoriu Kremlu, v blízkosti duchovního centra celého Ruska, kterým je chrám Krista Spasitele. Ptáme se: To už má Rusko postupně měnit myšlení a začít přijímat nového spasitele v podobě hlodavce a škůdce – myši?
K čemu vede porušení 1. Božího přikázání? Písmo varuje: „Zaměnili slávu nepomíjitelného Boha za zobrazení podoby... ptáků, čtvernožců a plazů. Proto je Bůh nechal na pospas nečistým vášním... muži s muži provádějí hanebnosti.“ (Ř 1,23n) Gender zvrácenosti jsou ovocem odpadu od pravého Boha a přiklonění se k pohanství skrze tzv. internáboženský dialog s úctou k pohanským démonům (srov. II. vatikánský koncil).
Jistě víte, že dnes se pseudomisie pohanství, prosazovaná globalizačním programem nadnárodních elit, maskuje za kulturu. Ve skutečnosti jde o proces vnitřní likvidace křesťanství, jak to vidíme na Západě na odpadlém Vatikánu. Je to program duchovní sebevraždy. To musí pochopit každý pravoslavný i katolík, který má aspoň elementární znalosti o křesťanství.
Bohužel Vy tento program apostaze skrytě podporujete.
Ochrana víry není hlavním úkolem pana prezidenta V. V. Putina. Tento úkol přísluší Vám.
Co se týče letošního slavnostního zavedení roku myši a Vašeho mlčení k tomuto dalšímu průlomu ducha pohanství do centra křesťanství, plná zodpovědnost padá na Vás. Jste vůbec schopen aspoň dodatečně jasně varovat ruskou veřejnost a pravdivě povědět, jaký postoj má k tomuto modlářství pravoslavná církev? Tedy přiznat, že to je zavádění pseudonáboženství a že tu jde o propagaci a prosazování pohanství, které se klaní místo pravého Boha myši, příští rok snad kryse a pak jiným démonům pod symbolem zvířat.
Vy zatím kráčíte cestou apostaze. Důkazem je, že jste v roce 2013 pozval přímo do objektu chrámu Svatého Spasitele představitele buddhistického kláštera Šaolin, a tím jste se dopustil sugestivní propagace pohanství. To byl Váš velký zločin proti víře a zevnější gesto apostaze. Způsobujete tím chaos mezi ruskými křesťany. Křesťanská cesta končí ve věčném životě v nebi a je diametrálně rozdílná od buddhistické. Křesťanství se klaní jedinému Bohu, buddhisté se klaní démonům pod symboly zvířat.
Před několika lety bylo v Moskvě vybudováno buddhistické centrum. Ptáme se: Co jste učinil pro to, aby toto centrum nebylo v hlavním městě křesťanského Ruska, ale bylo tam, kde i v minulosti žili a žijí buddhisté?
Navíc jste se dopustil zločinu proti pravověrnosti, když jste několikrát navštívil tzv. internáboženské setkání v Astaně. Pokud byste tam šel s úmyslem svědčit pohanským leaderům o podstatě křesťanství, tedy o spáse, která je jedině v Kristu, to by bylo záslužné. Vaše účast však byla naopak gestem, které podpořilo falešné veřejné mínění, jako by pravoslavná církev a pohanské kulty byly rovnocennými cestami ke spáse. To je zločin a zrada Kristova učení!
Navíc, jste se dopustil skrytého zločinu proti pravoslaví, když jste schválil Štrasburské memorandum, v němž je vytýčen program etapovité vnitřní i vnější likvidace pravoslavné církve a zavedení multikulturalismu, tedy preference pohanství. Dokument se týká nejen Ruska, ale i Řecka a vůbec celého křesťanství. K podepsání dokumentu jste delegoval arcib. Hilariona, za Vatikán ho podepsal kardinál Kasper. Za tento krok zrady jste na sebe rovněž stáhl Boží anathemu, tedy vyloučení z Kristovy církve. Anathema dopadla i na pseudopapeže Bergoglia.
Takzvaně náhodou jste se setkal s tímto pseudopapežem na letišti v Havaně (2016), kde jste podepsal deklaraci, která obsahuje i bezpodmínečné zavedení internáboženského dialogu do pravoslavné církve. To je ale otevření dveří k vnitřní infiltraci duchem pohanství.
Dokumenty sněmu na Krétě jste spolu s Bartolomějem připravili a schválili. Vy sám jste se ale z diplomatických důvodů tohoto vlčího sněmu fyzicky nezúčastnil. Poslal jste však zdravici, kterou jste se s tímto apostatickým sněmem veřejně sjednotil. V jeho závěrečných dokumentech byl vytýčen program teologických dialogů s Vatikánem. Prakticky jde o vyškolování mladé kněžské generace na bázi vatikánských herezí. Vatikán dnes už prosazuje modlářství s démonem Pačamamou a vnáší pohanské rity a pohanského ducha dokonce i do liturgie. De facto tím postupně dosáhne i zrušení svátosti kněžství, protože jde o vyhnání Ducha Božího a přijetí ducha pohanství s uctíváním satana a jeho démonů. Důsledkem je i postupná legalizace sodomie. Připomínáme, že téměř všechny formy pohanství přinášely lidské oběti démonům!
Vatikán bude pravoslavné studenty bohosloví podle exhortace Amoris laetitia školit, že už nejsou žádné morální normy a že už ani není třeba zachovávat žádné Boží přikázání. Hřích ani objektivní zlo prý neexistují a všechno závisí na subjektivním přístupu.
Studenti budou také uváděni do homosexuální sítě, která je mezi vatikánskými preláty mimořádně aktivní. Veřejně tuto síť odmaskoval a odsoudil bývalý papežský nuncius v USA, arcib. C. M. Viganò, a zároveň vyzval Bergoglia k abdikaci. Vy jste přesto tento měsíc poslal arcib. Hilariona do Vatikánu, aby s Bergogliem uzavřel smlouvu o permanentní výměně seminaristů z RF se seminaristy z Říma. Takovou spoluprací kopete hrob nejenom pravoslavné církvi, ale i ruskému národu.
Rusko je dnes vystaveno velkému zevnějšímu tlaku programátorů redukce lidstva na tzv. zlatou miliardu. Aby národ mohl před sebezničujícím programem obstát, musí být morálně a duchovně silný.
Od pondělka 2. 3. 2020 začíná Velký půst. Položte si otázku před Bohem, před Jehož soudem budete brzy stát: Komu sloužím? Kristu, anebo antikristu?
Dokud máte čas, konejte pokání. Buďte příkladem, přiznejte si své zločiny apostaze před Bohem i před lidmi a tím ze sebe sejmete toto Boží prokletí – anathemu (Gal 1,8-9). Skrze upřímné pokání může nastat duchovní probuzení v celém Rusku. Vaše pokání spočívá v tom, abyste pravdu nazval pravdou a lež lží, a to v oblasti duchovní a náboženské. To je Vaše zodpovědnost!
Kopie:
Vatikánu, t. č. v apostazi
Stáhnout: Patriarcha Kirill a rok myši /veřejný dopis/ (26.2.2020)





